Zobrazenie a tlač rebríčkov

Vyberte vstupné dáta a potom kliknite na Zobraziť.



Jedna disciplína   Všetky disciplíny za sebou   Všetky disciplíny vedľa seba
Slovenský   Oblastný   Krajský   Okresný   Klubový





Rebríček SR rok 2018, dospelí, dvojhra muži, aktuálny neoficiálny stav

(dátum vytvorenia 16.10.2018)

  Meno Klub Dát.nar. Získané body z turnajov Súčet
1. Dratva Milan Loko Košice 24.04.1996
3000 (112) 1500 (156)  800 (129)  660 (164)  600 (218)  600 (217)
5300
2. Vícen Jarolím Loko Košice 01.10.1989
2000 (169) 2000 (  2) 1200 (  4)  800 (127)  400 (129)
5200
3. Vachálek Juraj Spoje Bratislava 31.10.1990
2000 (  1) 1800 (169) 1200 (126) 1200 (  3)  480 (128)
5000
4. Hrnčár Peter CEVA Trenčín 27.05.1999
1500 (  2) 1500 (  1)  560 (126)  500 (169)  400 (154)
3560
5. Antoška Andrej Slávia TU Zvolen 12.01.2002
1500 (169) 1000 (  2) 1000 (  1)  760 (127)  700 (128)
3500
6. Repiar Samuel CEVA Trenčín 20.05.1994
1500 (  2) 1000 (  1)  900 (  3)  240 (126)  200 (169)
3400
7. Banyász Tomáš PBA Prešov 02.04.1990
1800 (  2) 1000 (169)  300 (128)  300 (127)  216 (  4)  200 (  1)
3100
8. Šulko Marián Spoje Bratislava 28.11.1976
1080 (  3) 1000 (169) 1000 (  1)  400 (128)  240 (126)
3080
9. Vašíček Peter CEVA Trenčín 19.09.1989
1800 (  1)  660 (126)  500 (169)  500 (  2)  252 (  3)
2960
10. Vícen Martin Spoje Bratislava 14.01.1993
1500 (169) 1000 (  2)  200 (  1)   60 (128)
2700
11. Poláček Matej Loko Košice 18.06.1990
1000 (169)  792 (  4)  500 (129)  200 (  2)   60 (127)
2292
12. Janckulík Peter KBC Košice 16.11.1998
1000 (  2) 1000 (  1)  150 (132)
2150
13. Dratva Tomáš KPŠ Košice 24.11.1994
1080 (  4)  560 (127)  500 (  2)  480 (128)  200 (169)  200 (  1)
2140
14. Klačanský Lukáš CEVA Trenčín 06.10.1981
1500 (  1)  504 (  3)
2004
15. Hliničan Matej AS Trenčín 21.09.1994
 880 (126)  600 (159)  480 (129)  400 (154)
1960
16. Matejka Michal AS Trenčín 08.12.1981
1000 (169)  500 (  1)  360 (126)   60 (129)
1860
17. Horák Jakub Sokol Ilava 15.08.2001
1000 (  2)  540 (127)  260 (128)  200 (169)  200 (  1)
1800
18. Bartoš Erik BKK Sliač 25.06.2001
 504 (  3)  500 (169)  500 (  1)  200 (  2)  160 (128)  160 (126)
1504
18. Kanás Kamil Spoje Bratislava 05.12.1994
 504 (  3)  500 (  2)  500 (  1)  360 (126)  200 (169)
1504
20. Bálint Dárius Družst. Klenovec 28.09.1998
 500 (169)  500 (  2)  500 (  1)  216 (  4)  165 (131)  105 (135)
1500
20. Lipták Marián KPŠ Košice 06.12.1998
 500 (169)  500 (128)  500 (  1)  216 (  4)  200 (127)  200 (  2)
1500
22. Bočák Martin BK MI Trenčín 16.11.1991
 900 (  3)  500 (169)   75 (131)   68 (138)   60 (134)   45 (119)
1475
23. Tomčko Ladislav Loko Košice 01.07.1984
 500 (169)  420 (  4)  400 (127)  200 (  2)
1320
24. Kováč Peter Loko Košice 15.05.2001
 500 (  1)  420 (  4)  380 (129)  200 (169)  200 (  2)  140 (127)
1300
25. Turcsányi Viliam Loko Košice 07.10.2001
 500 (  2)  420 (  4)  200 (  1)   60 (127)
1120
26. Šmatlák Richard Loko Košice 18.08.1998
 420 (  4)  400 (129)  200 (169)  200 (  2)  200 (  1)  160 (127)
1020
27. Papánek Patrik AS Trenčín 21.06.2002
 504 (  3)  300 (126)  200 (169)  200 (  2)  200 (  1)   60 (129)
1004
28. Hamar Patrik KPŠ Košice 28.01.1994
 500 (  2)  216 (  4)  200 (  1)  132 (132)  120 (136)
916
28. Petrovský Ľuboš KPŠ Košice 06.05.1980
 500 (  2)  216 (  4)  200 (169)  160 (127)
916
30. Mravec Benjamín Loko Košice 15.07.2001
 792 (  4)   72 (136)   19 (  2)
883
31. Ludík Milan BK MI Trenčín 09.09.1992
 800 (127)
800
31. Ludík Martin BK MI Trenčín 11.09.1998
 500 (  1)  180 (131)  120 (134)
800
33. Sabovčík Róbert KBC Košice 03.11.2000
 500 (  2)  120 (137)   84 (  4)   72 (132)
704
34. Klačanský Jakub CEVA Trenčín 13.01.1988
 252 (  3)  200 (169)  200 (  2)  200 (  1)   90 (119)
652
34. Milec Ondrej AC UNIZA Žilina 27.10.1973
 252 (  3)  200 (  2)  200 (  1)   23 (118)
652
36. Karpják Boris PBA Prešov 24.06.2003
 500 (169)   90 (132)   60 (137)   19 (  1)
650
37. Širák Radoslav Victory Trebišov 29.04.2001
 300 ( 38)  200 (169)  132 (133)   84 (  4)   72 (136)   19 (  2)
632
38. Nečeda Samuel KBC Košice 05.05.2000
 216 (  4)  200 (  2)  200 (  1)   75 (132)   54 (137)
616
39. Jasenský Ján Fénix Bratislava 23.03.1988
 252 (  3)  200 (  1)  160 (126)   80 (128)   19 (169)
612
40. Velič Alexander Spoje Bratislava 04.08.1999
 200 (  1)  200 (  2)  102 (  3)   90 (139)   90 (224)   66 (143)
502
41. Lobotka Tomáš CEVA Trenčín 29.05.1984
 500 (  1)
500
41. Móder Daniel MBK PE Malinovo 01.02.2001
 200 (169)  180 (130)  120 (135)
500
43. Timko Tomáš Slávia TU Zvolen 23.02.2000
 200 (169)  200 (  2)   81 (131)   13 (  1)
481
44. Ivanka Samuel Loko Košice 01.09.1998
 280 (127)  200 (129)
480
45. Dzurňák Daniel KPŠ Košice 21.02.2001
 216 (  4)  200 (  2)   45 (132)   36 (136)   19 (169)   13 (  1)
461
46. Kiš Karol BK Šurany 15.05.1994
 200 (  1)  140 (126)  120 (128)
460
47. Huppert Peter Loko Košice 26.08.2003
 216 (  4)  200 (  2)   30 (132)   14 (169)
446
48. Kianička Michal AC UNIZA Žilina 11.06.2001
 252 (  3)   99 (131)   90 (134)   13 (  1)
441
49. Brozman Boris DBK Bratislava 22.02.1980
 252 (  3)  120 (130)   60 (120)    9 (134)
432
49. Štilec Marián Kyklop BC Martin 02.02.1991
 300 ( 39)   66 (225)   66 (118)    6 (143)    6 (138)
432
51. Dubravský Daniel PBA Prešov 18.03.1987
 200 (  2)  120 (137)   84 (132)   19 (169)
404
52. Koribský Ladislav AC UNIZA Žilina 29.05.1991
 200 (169)   90 (225)   90 (143)   90 (138)   90 (118)
380
53. Chovanec Ján BKT Trebišov 13.11.1987
 200 (  2)  111 ( 38)   60 (223)   60 (145)   60 (125)   30 (140)
371
54. Režný Vladimír DBK Bratislava 30.03.1982
 252 (  3)   45 (231)   45 (150)   45 (147)   20 (120)
342
55. Hargaš Peter DBK Bratislava 16.04.1980
 252 (  3)   44 (231)   44 (147)   28 (150)   21 (120)
340
56. Kundrík Michal PBA Prešov 25.06.2001
 200 (  1)   84 (  4)   54 (137)   27 (132)   19 (  2)   14 (169)
338
57. Mikluš Matej KPŠ Košice 28.02.1990
 210 ( 38)   54 (132)   19 (  2)   19 (  1)   18 (136)   14 (169)
283
58. Žďárský Tadeáš AS Trenčín 12.11.1995
 200 (126)   80 (129)
280
59. Orság Michal BK MI Trenčín 29.04.1999
 200 (  1)   45 (134)   29 (119)    9 (131)
274
60. Pardupa Roman DBK Bratislava 28.12.1978
 117 (130)  102 (  3)   24 (134)
243
61. Molčan Jakub KBŠ Dolný Kubín 31.10.1991
 132 (133)   84 (  4)   24 (137)
240
62. Hanuliak Lukáš KPŠ Košice 10.04.1994
  99 (133)   90 (136)   50 ( 38)
239
63. Letrich Jozef Kyklop BC Martin 24.05.1987
 186 ( 39)   26 (143)   15 (225)    3 (138)
227
64. Brestovský Adam KBŠ Dolný Kubín 11.10.1980
 135 (133)   90 (137)
225
65. Širák Radoslav Victory Trebišov 25.05.1974
 111 ( 38)   84 (  4)   16 (  2)   14 (169)
211
66. Balucha Ján PBA Prešov 30.06.1997
 200 (169)
200
66. Pevný Vladan BK GMH Hnúšťa 17.05.1998
 200 (169)
200
66. Suchý Simeon BKK Sliač 19.02.2004
 200 (169)
200
69. Blaško Martin ŠKB Koliba Blava 24.05.1979
 102 (  3)   84 (130)   13 (  1)
199
70. Rippa Matúš Spoje Bratislava 27.10.2002
 102 (  3)   45 (121)   40 (146)
187
71. Socha Peter Sokol Ilava 11.05.1973
 102 (  3)   50 (118)   32 (142)    5 (139)
184
72. Molčan Vojtech BK Sabinov 16.02.1969
  84 (  4)   60 (144)   36 (141)   36 (125)   30 (223)
180
72. Šimo-Svrček Rafael A team N.Zámky 07.01.1964
  60 (233)   60 (152)   60 (149)   50 ( 41)   50 ( 40)
180
74. Sedláček Ján Kyklop BC Martin 30.03.1964
 114 ( 39)   33 (122)   30 (148)    5 (118)
177
75. Čiško Jaroslav KGB Rožňava 24.09.2002
 132 (133)   24 (136)   19 (169)
175
76. Kalin Dominik CEVA Trenčín 22.11.1992
  90 (142)   53 (224)   27 (119)
170
77. Dubecký Peter Loko Košice 25.04.2002
  84 (132)   40 (128)   40 (127)   14 (169)   13 (  1)
164
77. Kraus Michal Kyklop BC Martin 09.07.1984
  60 (234)   60 (153)   44 (122)   28 (148)
164
77. Masár Filip ŠK BENNI Nitra 07.05.1999
  60 (148)   60 (123)   44 (152)
164
80. Chudíc Alex DBK Bratislava 18.10.2000
 102 (  3)   60 (130)
162
81. Zjavka Adam Spoje Bratislava 29.03.2000
  60 (121)   55 (146)   44 (232)   19 (169)   13 (  1)
159
82. Čuntala Miloslav BKR Púchov 17.06.1985
 120 (134)   36 (131)
156
82. Onduško Jozef VEVA Huncovce 12.09.1986
  60 (141)   60 (124)   36 (145)   24 (133)   12 (137)
156
84. Grman Martin Fénix Bratislava 12.08.1978
  66 (139)   66 (119)   19 (169)
151
85. Jankovič Ľubomír BARBAR Skalica 09.08.1980
  66 (142)   66 (138)   18 (224)   12 (119)
150
86. Grosiar Ľubomír BK Šamorín 28.03.1981
  60 (231)   44 (146)   44 (120)   20 (151)
148
86. Jeňo Martin BKT Trebišov 24.04.1978
  53 (140)   50 ( 38)   45 (223)   45 (125)   27 (145)
148
86. Kakula Adam Lokomotíva Bánov 14.05.1998
  60 (122)   44 (152)   44 (149)
148
86. Kútny Tomáš CEVA Trenčín 31.05.1977
  60 (232)   60 (148)   28 (152)   20 (123)
148
90. Filčák Jakub KGB Rožňava 05.03.2001
  84 (  4)   48 (133)   13 (  1)
145
91. Staško Miloš VEVA Huncovce 13.01.1981
  66 (133)   38 (141)   38 (124)   36 (137)
142
92. Kalina Marek Spoje Bratislava 22.11.1976
 102 (  3)   20 (146)   19 (  1)
141
92. Kopanica Daniel Spoje Bratislava 11.06.2002
 102 (  3)   30 (232)    9 (150)
141
94. Valášek Tomáš Sokol Ilava 30.08.1985
  50 (225)   45 (139)   45 (118)
140
95. Tanečka Jozef BKR Púchov 13.03.1972
 102 (  3)   19 (  1)   18 (131)    6 (134)
139
96. Kaštan Radovan RODON Klenovec 13.03.1987
  75 (135)   60 (131)
135
97. Juraš Martin Kyklop BC Martin 07.03.1977
  60 ( 39)   41 (138)   32 (225)   24 (118)   17 (143)
133
97. Meixner Roman BK Šamorín 24.06.1977
  55 (151)   45 (120)   33 (231)   33 (146)
133
99. Kolátor Václav Fénix Bratislava 06.12.1982
  59 (143)   42 (139)   29 (224)   23 (119)   14 (169)   13 (  1)
130
100. Priesol Miroslav Fénix Bratislava 01.10.1983
  60 (150)   44 (121)   24 (146)    4 (231)
128
101. Cisár Kamil MBK PE Malinovo 01.03.1980
  44 (233)   44 (151)   39 (120)   28 (146)
127
102. Fruhauf Miroslav HK Filozof Blava 20.08.1986
  66 (143)   42 (119)   18 (139)
126
103. Křenek Miroslav CEVA Trenčín 04.08.1973
  45 (224)   45 (142)   35 (138)   23 (119)
125
104. Baďura Richard BK GYPY Piešťany 25.04.1975
  45 (148)   45 (123)   33 (152)   27 (231)
123
104. Paulenka Radoslav A team N.Zámky 28.02.1984
  45 (152)   45 (233)   33 (149)
123
106. Gomola Miroslav AC UNIZA Žilina 08.05.1983
  68 (225)   45 (118)    9 (143)
122
106. Láznik Martin MBK PE Malinovo 23.04.1969
 102 (  3)   20 (120)
122
108. Pagáč Juraj BK MI Trenčín 01.07.1988
 102 (  3)   19 (169)
121
108. Porošin Matej BK MI Trenčín 04.03.2000
 102 (  3)   13 (  1)    6 (138)
121
110. Minarovič Peter Fénix Bratislava 14.10.1977
  60 (224)   30 (143)   27 (119)   23 (139)   13 (  1)
117
111. Kurhajec Michal KBŠ Dolný Kubín 27.07.2002
  66 (133)   36 (137)   14 (169)
116
112. Dojčár Jozef BARBAR Skalica 12.09.1980
  50 (224)   33 (119)   32 (142)   32 (138)
115
113. Ivan Štefan ŠKB Koliba Blava 20.02.1973
  90 (130)   24 (134)
114
114. Garaj Rastislav KGB Rožňava 02.05.1994
  90 (136)   14 (169)    9 (133)
113
115. Šišlák Vítězslav Kyklop BC Martin 12.02.1976
  45 (234)   45 (153)   22 (122)    9 (138)    5 (148)
112
116. Kajda Alex CEVA Trenčín 18.03.2003
  45 (119)   33 (224)   33 (138)   13 (  1)
111
117. Novák Igor AC UNIZA Žilina 27.01.1964
  45 (225)   38 (143)   27 (138)   13 (  1)
110
118. Kotlarčík Marek KGB Rožňava 06.08.1995
  60 (144)   36 (141)   12 (223)   12 (125)
108
118. Michalka Jaroslav BKR Púchov 18.11.1977
  44 (122)   40 (153)   24 (232)   24 (148)
108
118. Šterbinský Oliver KPŠ Košice 06.10.1983
  90 (132)   18 (136)
108
118. Šurka Marcel Loko B. Bystrica 28.08.1979
  90 (135)   18 (131)
108
122. Kožár Oliver BK MI Trenčín 05.11.1998
  53 (142)   30 (138)   23 (119)   19 (  1)
106
123. Thomsen Henrik BK MI Trenčín 20.01.1983
  60 (131)   45 (138)
105
124. Karsay Oliver SC Pohoda Trnava 22.04.1991
  40 (234)   40 (147)   24 (121)   20 (151)
104
125. Frčo Martin Loko B. Bystrica 24.06.1984
  60 (135)   42 (131)
102
125. Karásek Vladimír Sokol Ilava 06.08.1978
  42 (225)   42 (139)   18 (142)   18 (118)
102
127. Adamko Justin BK Sabinov 29.09.1998
  45 (144)   29 (223)   27 (141)   27 (125)
101
128. Kollár Marián Fénix Bratislava 02.07.1983
  40 (231)   30 (146)   30 (121)   13 (150)
100
128. Korbaš Oliver Spoje Bratislava 28.02.1994
  68 (143)   32 (119)
100
130. Benický Roman HK Filozof Blava 17.06.1965
  33 (233)   33 (150)   33 (121)
99
131. Hrinda Martin BKT Trebišov 22.05.1985
  38 (140)   30 (223)   30 (125)   18 (145)
98
132. Móder Ladislav MBK PE Malinovo 02.11.1968
  33 (233)   33 (151)   30 (120)   21 (146)
96
133. Plášil Martin Kyklop BC Martin 14.02.2002
  78 ( 39)   11 (143)    6 (225)    6 (138)    6 (118)
95
134. Smolka Martin CEVA Trenčín 18.12.1980
  39 (123)   33 (232)   21 (148)    3 (152)
93
135. Černák Michal Loko B. Bystrica 26.07.1999
  42 (138)   32 (118)   18 (225)
92
136. Boris Dominik BK Šamorín 01.11.1999
  30 (231)   30 (151)   30 (146)   30 (120)   13 (  1)
90
136. Hönisch Henrich Fénix Bratislava 15.07.1974
  30 (224)   30 (143)   30 (139)   15 (119)
90
136. Talčík Jakub BK MI Trenčín 30.11.1996
  45 (142)   45 (134)
90
136. Viglašský Tomáš DBK Bratislava 31.01.1980
  30 (231)   30 (150)   30 (147)    2 (120)
90
136. Vrbinský Martin BK ZŠ NR Hnúšťa 12.02.2000
  60 (136)   30 (133)
90
141. Demo Jaroslav Lokomotíva Bánov 09.10.1994
  45 (149)   28 (231)   15 (122)
88
141. Šuvada Jaroslav HK Filozof Blava 09.11.1978
  42 (224)   32 (139)   14 (119)
88
143. Racenberger Igor Sokol Ilava 13.06.1983
  33 (225)   33 (142)   21 (139)
87
144. Šimon Patrik KGB Rožňava 31.03.1991
  45 (144)   27 (141)   14 (169)    9 (223)    9 (125)
86
145. Bartoš Matej Loko B. Bystrica 02.11.1998
  72 (135)   12 (131)
84
145. Červeň Kristián BC Lipt. Mikuláš 22.08.1999
  36 (140)   36 (124)   12 (144)
84
145. Droppa Matúš HK Filozof Blava 02.03.1978
  44 (233)   28 (150)   12 (146)   12 (121)
84
145. Gažo Matej Sokol Ilava 01.08.1993
  28 (153)   28 (148)   28 (122)   12 (232)
84
145. Juráška Tomáš MŠK BO Sp. Belá 11.12.1982
  36 (222)   36 (124)   12 (145)   12 (141)
84
150. Žabka Roman HK Filozof Blava 29.08.1977
  33 (139)   32 (143)   18 (119)   14 (224)
83
151. Bolha Branislav MBK PE Malinovo 14.12.1984
  63 (130)   18 (135)
81
151. Glončák Pavol BC Lipt. Mikuláš 08.09.1977
  45 (222)   27 (140)    9 (144)
81
153. Horák Adam Sokol Ilava 06.02.1999
  40 (128)   40 (127)
80
153. Ikrényi Samuel BK Šurany 27.04.2002
  38 (123)   24 (233)   18 (153)    8 (149)
80
155. Uher Šimon BK MI Trenčín 02.09.2002
  60 (119)   19 (  1)
79
156. Demovič Igor Fénix Bratislava 28.12.1981
  30 (150)   27 (231)   21 (121)   20 (146)
78
156. Vicen Martin MBK PE Malinovo 06.01.1987
  66 (130)   12 (135)
78
158. Hýbl Jakub AC UNIZA Žilina 03.08.1992
  41 (138)   18 (143)   18 (118)
77
158. Kurila Ján VEVA Huncovce 17.06.1997
  45 (145)   23 (141)    9 (137)    5 (124)
77
160. Gruľa Marek MBK PE Malinovo 15.03.1976
  38 (233)   27 (120)   11 (146)   10 (151)
76
161. Kožúšek Ivan BKR Púchov 04.08.1978
  34 (153)   22 (232)   18 (122)
74
162. Pilát Jozef Victory Trebišov 28.04.1967
  42 (133)   17 ( 38)   12 (136)
71
162. Švacho Peter BK MI Trenčín 29.03.1980
  36 (224)   23 (119)   12 (142)
71
164. Plášil Michal Kyklop BC Martin 28.08.2000
  39 ( 39)   20 (153)   10 (234)   10 (148)
69
164. Slobodník Jozef Lokomotíva Bánov 20.03.1972
  28 (149)   27 (122)   14 (233)   12 (152)
69
164. Vonšák Martin DBK Bratislava 21.10.1986
  39 (134)   30 (130)
69
167. Žuffa Matúš CEVA Trenčín 17.10.2001
  28 (234)   28 (152)   12 (148)   12 (123)
68
168. Cincula Peter MBK PE Malinovo 04.11.1984
  22 (233)   22 (151)   22 (120)    2 (146)
66
168. Lošák Ján CEVA Trenčín 12.03.1979
  30 (148)   22 (123)   14 (152)
66
170. Budinský Ľubomír Spoje Bratislava 10.05.1958
  33 (143)   32 (224)
65
170. Kožár Roman BK MI Trenčín 14.06.1971
  29 (224)   23 (142)   13 (  1)
65
172. Kadlíček Dalibor Sokol Ilava 26.08.1984
  33 (122)   21 (148)    9 (232)    9 (153)
63
172. Kessler Matej SC Pohoda Trnava 03.11.1973
  30 (147)   18 (234)   15 (151)    3 (121)
63
172. Kósa Dárius Lokomotíva Bánov 18.09.1993
  33 (231)   20 (152)   10 (122)
63
172. Olejár Adam MŠK BO Sp. Belá 03.01.1990
  30 (222)   30 (145)    3 (141)    3 (124)
63
172. Šimon Ladislav KGB Rožňava 01.08.1968
  30 (141)   30 (144)    3 (223)
63
177. Krajč Pavol RSL Bratislava 16.08.1971
  28 (120)   24 (150)   10 (147)    8 (231)
62
178. Masarik Ivan CEVA Trenčín 02.03.1990
  36 (224)   19 (  1)    6 (138)
61
179. Galajda Jozef BFA Poprad 18.03.1983
  30 (140)   30 (124)
60
179. Jenčík Patrik HK Filozof Blava 02.06.1976
  36 (130)   24 (135)
60
179. Koczkás Branislav Loko B. Bystrica 09.05.1982
  42 (118)   18 (143)
60
179. Prokop Vladimír Spoje Bratislava 28.11.1983
  60 (150)
60
179. Šplíchal Tomáš RODON Klenovec 01.01.1980
  60 (131)
60
184. Jelluš Matej BKR Púchov 11.03.1990
  27 (232)   22 (148)   10 (122)
59
185. Čechovský Ľubomír KPŠ Košice 11.06.1961
  36 (136)   21 (132)
57
186. Mrázek Michal DBK Bratislava 09.04.1979
  44 (147)   12 (234)
56
186. Urbánek Dušan BARBAR Skalica 10.04.1980
  30 (224)   18 (138)    8 (119)    6 (142)
56
188. Fischer Róbert SC Pohoda Trnava 27.09.1978
  20 (234)   20 (147)   14 (121)   10 (151)
54
188. Lukáč Peter MBK PE Malinovo 02.08.1984
  35 (233)   16 (146)    3 (151)
54
188. Švolík Martin ŠK BENNI Nitra 16.06.1980
  20 (148)   20 (123)   14 (231)   12 (152)
54
191. Socha Peter Spoje Bratislava 18.11.1969
  32 (139)   21 (119)
53
192. Jozek Martin CEVA Trenčín 18.05.2003
  21 (234)   21 (123)    9 (152)    9 (148)
51
192. Lukáč Ivan BFA Poprad 08.02.1992
  45 (222)    6 (144)
51
194. Ivanko Daniel Loko Košice 14.10.2003
  19 (  2)   17 ( 38)   14 (169)
50
194. Radoczi Peter Loko Košice 13.10.2003
  50 ( 38)
50
194. Uhrin Stanislav Victory Trebišov 14.05.1978
  50 ( 38)
50
197. Borčík Dominik KGB Rožňava 12.02.2002
  30 (133)   19 (169)
49
198. Fašung Tomáš Spoje Bratislava 13.01.1990
  30 (232)   18 (224)
48
198. Michalko Dušan Fénix Bratislava 04.08.1976
  42 (224)    6 (119)
48
198. Plášil Radovan Kyklop BC Martin 22.11.1974
  48 ( 39)
48
201. Polonec Andrej Kyklop BC Martin 04.08.1999
  24 ( 39)   12 (234)   10 (153)    2 (148)
46
202. Brestovský Matej BC Lipt. Mikuláš 04.04.1982
  45 (124)
45
202. Hošták Andrej HK Filozof Blava 20.06.1995
  27 (130)   18 (135)
45
202. Kalinay Ľubomír BK Sabinov 13.08.1974
  15 (144)   15 (141)   15 (125)    8 (223)
45
202. Kohút Juraj BK MI Trenčín 30.03.1984
  45 (131)
45
202. Kúdela Stanislav DBK Bratislava 12.12.1971
  21 (234)   12 (150)   12 (120)
45
207. Caban Richard Loko B. Bystrica 23.09.1975
  38 (138)    3 (143)    3 (118)
44
208. Boďo Pavol DBK Bratislava 19.06.1977
  22 (234)   21 (150)
43
208. Diro Ľuboslav PBA Prešov 20.11.2003
  16 (  2)   14 (169)   13 (  1)
43
210. Rak Tomáš Fénix Bratislava 25.12.1976
  42 (143)
42
210. Stanislav Marek ŠKB Koliba Blava 03.04.1973
  36 (134)    6 (130)
42
212. Halas Radoslav BK Šamorín 17.10.1980
  30 (151)   11 (225)
41
212. Vanek Matej Lokomotíva Bánov 02.08.1999
  21 (152)   11 (149)    9 (233)    3 (122)
41
214. Foltín Tomáš BK Šurany 02.09.2002
  20 (149)   12 (153)    8 (123)    6 (233)
40
214. Hodrušský Branislav Lokomotíva Bánov 06.04.1980
  28 (122)   12 (233)
40
214. Ivan Marian Fénix Bratislava 23.04.1979
  40 (126)
40
217. Holubek Juraj RSL Bratislava 04.07.1969
  17 (150)   12 (147)   10 (120)    9 (231)
39
217. Ledvák Juraj Loko B. Bystrica 17.12.1984
  27 (138)    6 (143)    6 (118)
39
219. Borgula Juraj A team N.Zámky 16.08.1973
  13 ( 41)   13 ( 40)   12 (152)    4 (149)
38
219. Krajčovič Jozef HK Filozof Blava 14.08.1961
  18 (146)   10 (150)   10 (121)
38
219. Slobodník Lukáš Lokomotíva Bánov 11.04.1995
  20 (122)   18 (152)
38
219. Viest Martin DBK Bratislava 11.02.1970
  21 (120)   15 (147)    2 (150)
38
223. Daniel Slavomír VEVA Huncovce 09.03.1965
  36 (222)
36
223. Gad Marián BFA Poprad 08.06.1991
  12 (222)   12 (144)   12 (140)    6 (124)
36
223. Horčičák Peter MBK PE Malinovo 30.04.1989
  20 (146)    8 (233)    8 (151)    4 (120)
36
223. Hrčkuľák Pavol BKZL Zákamenné 24.07.1978
  36 (130)
36
223. Konárek Lukáš BK Šurany 07.09.1984
  30 (130)    6 (134)
36
223. Mina Martin BFA Poprad 31.08.1998
  27 (124)    9 (144)
36
223. Orság Miroslav CEVA Trenčín 26.09.1967
  30 (152)    6 (123)
36
230. Bruckmayer Erich HK Filozof Blava 16.04.1981
  33 (143)
33
230. Skorkovský Jozef BKR Púchov 07.11.1980
  15 (148)   15 (122)    3 (153)
33
232. Husák Oldřich Loko B. Bystrica 22.09.1971
  32 (143)
32
232. Slobodník Martin Lokomotíva Bánov 12.03.1996
  30 (149)    2 (152)
32
234. Neupauer Tomáš HK Filozof Blava 01.09.1983
  14 (233)   13 (146)    4 (150)    4 (121)
31
235. Jánoš Radovan RODON Klenovec 14.11.1976
  30 (135)
30
235. Lapák Miroslav BC Lipt. Mikuláš 13.03.1963
  18 (144)    6 (222)    6 (140)
30
235. Romaňák Michal VEVA Huncovce 14.04.1999
  15 (133)    9 (222)    6 (145)    3 (141)    3 (124)
30
235. Šoltés Maroš ŠK BENNI Nitra 19.08.1976
  10 (152)   10 (148)   10 (123)    6 (231)
30
239. Ogurčák Vladimír MŠK BO Sp. Belá 29.06.1965
   9 (222)    9 (145)    9 (141)    9 (124)
27
239. Slamenka Tomáš A team N.Zámky 26.12.1999
  10 (152)   10 (149)    7 ( 41)    7 ( 40)
27
241. Nižnánsky Martin Fénix Bratislava 25.05.1985
  13 (146)   12 (150)
25
242. Kopnický Štefan RSL Bratislava 18.01.1976
  20 (150)    2 (147)    2 (120)
24
242. Potocký Štefan Lokomotíva Bánov 25.10.1973
  12 (149)   10 (152)    2 (122)
24
244. Dunčko Marián CEVA Trenčín 01.05.1964
  23 (138)
23
244. Peruňský Ivan RSL Bratislava 04.01.1963
  10 (150)    9 (120)    4 (231)    3 (147)
23
246. Kadlec Zdeněk BKR Púchov 05.10.1975
  20 (153)    2 (232)
22
246. Mančík Matej A team N.Zámky 12.08.1988
  22 (233)
22
248. Balent Tibor VEVA Huncovce 16.09.1969
  15 (222)    6 (133)
21
248. Blanár Tomáš Lokomotíva Bánov 28.04.1989
  18 (122)    3 (152)
21
248. Kurila Jozef VEVA Huncovce 27.03.1958
  15 (222)    6 (133)
21
251. Jurák Branislav MBK PE Malinovo 06.07.1969
  20 (146)
20
251. Moravčík Marek ŠK BENNI Nitra 23.01.1973
  20 (231)
20
251. Rodný Ondrej Sokol Ilava 07.01.1983
  14 (153)    6 (232)
20
251. Štrokendl Lukáš MBK PE Malinovo 16.02.1993
  20 (120)
20
251. Vojtek Róbert DBK Bratislava 11.04.1978
  14 (120)    6 (147)
20
256. Neuman Marek BK Nitra 12.07.1976
  19 (  2)
19
256. Páleník Jaroslav Lokomotíva Bánov 02.06.1975
  12 (152)    4 (149)    3 (122)
19
256. Paľovský Igor BK Rim. Sobota 10.01.2001
  19 (  2)
19
259. Benkovič Peter ŠKB Koliba Blava 02.08.1985
  18 (134)
18
259. Chmelík Marcel HK Filozof Blava 21.08.1977
  12 (135)    6 (130)
18
259. Hromník Branislav CEVA Trenčín 20.11.1979
  18 (142)
18
259. Janek Michal BC Lipt. Mikuláš 29.02.1984
  18 (124)
18
259. Lenárt Richard HK Filozof Blava 07.09.1973
  18 (224)
18
259. Matz Fridrich Spoje Bratislava 01.02.1978
  14 (150)    4 (146)
18
265. Červenka Tomáš BK Šurany 26.08.2001
  10 (123)    4 (233)    3 (149)
17
266. Klačko Ján Sokol Ilava 26.03.1971
  12 (122)    4 (148)
16
266. Koncový Tomáš BKR Púchov 22.08.1982
  14 (148)    2 (153)
16
266. Slosiarik Samuel KPŠ Košice 29.01.2003
  16 (  2)
16
266. Turek Marko BK MI Trenčín 15.10.2002
  13 (  1)    3 (224)
16
270. Ďurčo Martin BFA Poprad 27.01.1994
   9 (140)    6 (124)
15
270. Harhaj Boris Kyklop BC Martin 08.03.1962
  15 ( 39)
15
270. Hricovíny Peter KGB Rožňava 14.07.1969
  15 (223)
15
270. Mayer Peter AC UNIZA Žilina 18.12.1969
  15 (138)
15
270. Verčík Michal AC UNIZA Žilina 09.12.1982
  15 (118)
15
275. Bučko Samuel Spoje Bratislava 23.06.1999
  14 (121)
14
275. Chudovan Juraj RSL Bratislava 09.10.1985
  14 (231)
14
275. Horčičák Vladimír MBK PE Malinovo 21.07.1962
   6 (151)    4 (146)    4 (120)
14
275. Krajmer Tomáš BK Šurany 16.02.2003
   5 (233)    5 (153)    4 (149)    3 (123)
14
279. Kozák Martin CEVA Trenčín 05.01.1989
  12 (232)
12
279. Kučiak Kamil BKR Púchov 12.08.1988
  12 (122)
12
279. Mojcher Matúš BK Šurany 26.05.2002
   6 (149)    4 (123)    2 (233)
12
279. Molik Dávid HK Filozof Blava 13.02.1985
  12 (130)
12
279. Poláček Irenej KBC Košice 21.02.1963
  12 (137)
12
279. Rechtorovič Matúš KBC Košice 08.04.2001
  12 (132)
12
279. Rybka Adam VEVA Huncovce 03.02.1997
  12 (137)
12
279. Vlk Gabriel CEVA Trenčín 31.08.1974
  12 (148)
12
279. Vlk Jakub CEVA Trenčín 25.04.2003
   6 (152)    6 (234)
12
288. Dobiáš Michal BK MI Trenčín 04.10.1983
   6 (138)    5 (142)
11
288. Hirner Boris SC Pohoda Trnava 30.01.1993
   8 (151)    3 (147)
11
290. Chudíc Marián DBK Bratislava 05.03.1977
   6 (147)    4 (150)
10
290. Gajdoš Filip MBK PE Malinovo 18.12.1984
  10 (233)
10
290. Gašparovič Igor CEVA Trenčín 04.01.1965
  10 (232)
10
290. Marčan Otto SC Pohoda Trnava 24.01.1991
   6 (121)    4 (147)
10
294. Hladík Ľubomír ŠKB Koliba Blava 20.01.1978
   9 (130)
9
294. Juráš Filip BARBAR Skalica 14.03.1993
   3 (142)    3 (138)    3 (119)
9
294. Mimlich Jakub BK MI Trenčín 20.12.1996
   9 (224)
9
294. Miško Samuel BK Sabinov 28.09.1998
   3 (144)    3 (141)    3 (125)
9
294. Piovarči Juraj CEVA Trenčín 20.04.1956
   6 (138)    3 (142)
9
294. Rebo Štefan VEVA Huncovce 02.01.1985
   9 (137)
9
294. Šijak Andrej Loko B. Bystrica 01.03.1987
   9 (225)
9
301. Babín František BK Šurany 13.01.2002
   4 (153)    2 (149)    2 (233)
8
301. Bayer Branislav Fénix Bratislava 12.06.1980
   4 (231)    4 (146)
8
301. Paulický Igor RSL Bratislava 11.10.1975
   8 (147)
8
301. Pecho Vladimír SC Pohoda Trnava 23.02.1970
   4 (234)    4 (121)
8
305. Benko Dušan Lokomotíva Bánov 25.04.1966
   6 (231)
6
305. Ferko Rudolf SC Pohoda Trnava 05.10.1970
   6 (151)
6
305. Frisík Rajmund BFA Poprad 01.07.1983
   6 (222)
6
305. Görög Tomáš SC Pohoda Trnava 26.01.1986
   4 (151)    2 (234)
6
305. Klečka Ivan Spoje Bratislava 07.03.1962
   3 (224)    3 (139)
6
305. Kumičák Filip BKR Púchov 06.10.1989
   6 (134)
6
305. Lech Rastislav MŠK BO Sp. Belá 25.06.1971
   3 (141)    3 (124)
6
305. Lörinc Oskar KGB Rožňava 15.10.1966
   6 (125)
6
305. Meško Samuel CEVA Trenčín 20.08.2003
   6 (123)
6
305. Nemec Michal Loko B. Bystrica 13.09.1991
   6 (138)
6
305. Šteffan Vladimír KPŠ Košice 30.04.1959
   6 (132)
6
305. Talčík Peter BK MI Trenčín 04.09.1970
   6 (224)
6
305. Vícen Jarolím Spoje Bratislava 19.01.1964
   6 (139)
6
318. Eliášek Róbert CEVA Trenčín 09.12.1970
   5 (142)
5
318. Klimo Miroslav CEVA Trenčín 06.10.1968
   5 (138)
5
320. Šlesárik Marián Sokol Ilava 23.05.1966
   2 (148)    2 (122)
4
321. Do Anh Tuan HK Filozof Blava 16.06.1994
   3 (224)
3
321. Guldan Filip Spoje Bratislava 25.10.1951
   3 (232)
3
321. Koška Peter BARBAR Skalica 11.04.1980
   3 (224)
3
321. Mikloš Jozef BK Sabinov 14.04.1978
   3 (223)
3
321. Novodomec Martin Loko B. Bystrica 11.12.1990
   3 (225)
3
321. Šoltés Erik BKT Trebišov 08.02.1986
   3 (140)
3
321. Strenk Peter HK Filozof Blava 14.03.1982
   3 (119)
3
321. Taranda Richard BARBAR Skalica 04.07.1981
   3 (119)
3
321. Vítek Miroslav SC Pohoda Trnava 16.01.1962
   3 (234)
3
330. Kužela Martin HK Filozof Blava 27.05.1976
   2 (146)
2
330. Mucha Igor HK Filozof Blava 15.12.1964
   2 (146)
2
330. Novotný Michal SC Pohoda Trnava 18.10.1978
   2 (147)
2
330. Šándor Štefan RSL Bratislava 26.11.1978
   2 (120)
2
330. Sulo Lukáš CEVA Trenčín 09.03.1990
   2 (148)
2