Bodové zisky hráčov z turnajov

121931 záznamov

92. U11 AS Trenčín A, 2023-01-28

Hráč Klub Dátum nar. Bodový zisk Poradie/Výsledok
Černák Vladimír SP Dolný Kubín 04.11.2013 2000 1.
Telepka Marián KBC Košice 09.10.2013 1800 2.
Šelinga Adam Sokol Ilava 17.08.2013 1500 3.-4.
Gabrhel Jakub BKR Púchov 23.06.2014 1500 3.-4.
Buček Matias BARBAR Skalica 28.02.2013 1000 5.-8.
Piliar Matej PBA Prešov 25.04.2013 1000 5.-8.
Látal Oliver BARBAR Skalica 26.01.2013 1000 5.-8.
Benko Branislav SP Dolný Kubín 18.04.2013 1000 5.-8.
Ivány Peter KGB Rožňava 03.01.2014 580 9.-12.
Bystrianský Matej Spoje Bratislava 23.02.2013 580 9.-12.
Šimko Ján SP Dolný Kubín 28.04.2013 580 9.-12.
Orosz Matej KBC Košice 21.08.2013 580 9.-12.
Rajduga Michal BC Prešov 12.08.2015 420 13.-16.
Tarassek Marek BK Nitra 19.08.2014 420 13.-16.
Matejka Michal AS Trenčín 17.08.2013 420 13.-16.
Pánik Marcus SP Dolný Kubín 06.01.2015 420 13.-16.
Vranský Dominik Bedminton Piešťany 21.07.2013 330 17.-20.
Kleň Boris SP Dolný Kubín 25.11.2014 330 17.-20.
Maretta Patrik SP Dolný Kubín 23.12.2013 330 17.-20.
Machaj Ján SP Dolný Kubín 16.05.2015 330 17.-20.
Paliatka Teo Sokol Ilava 13.10.2014 250 21.-24.
Tupý Alex Bedminton Piešťany 02.06.2013 250 21.-24.
Kitt Daniel Spoje Bratislava 10.06.2013 250 21.-24.
Vass Jozef Bedminton Piešťany 14.12.2013 250 21.-24.
Schiller Tobias Sokol Ilava 29.05.2013 150 25.-28.
Matejka Jakub AS Trenčín 15.06.2016 150 25.-28.
Géci Adam AS Trenčín 11.11.2013 150 25.-28.
Rajchl Kryštof Bedminton Piešťany 03.03.2014 150 25.-28.
Látal Oliver BARBAR Skalica 26.01.2013 1900 1.
Buček Matias BARBAR Skalica 28.02.2013 1900 1.
Černák Vladimír SP Dolný Kubín 04.11.2013 1500 2.
Maretta Patrik SP Dolný Kubín 23.12.2013 1500 2.
Rajduga Michal BC Prešov 12.08.2015 1000 3.-4.
Piliar Matej PBA Prešov 25.04.2013 1000 3.-4.
Gabrhel Jakub BKR Púchov 23.06.2014 1000 3.-4.
Machaj Ján SP Dolný Kubín 16.05.2015 1000 3.-4.
Tupý Alex Bedminton Piešťany 02.06.2013 500 5.-8.
Tarassek Marek BK Nitra 19.08.2014 500 5.-8.
Orosz Matej KBC Košice 21.08.2013 500 5.-8.
Rajchl Kryštof Bedminton Piešťany 03.03.2014 500 5.-8.
Vranský Dominik Bedminton Piešťany 21.07.2013 500 5.-8.
Paliatka Teo Sokol Ilava 13.10.2014 500 5.-8.
Vass Jozef Bedminton Piešťany 14.12.2013 500 5.-8.
Telepka Marián KBC Košice 09.10.2013 500 5.-8.
Schiller Tobias Sokol Ilava 29.05.2013 270 9.-13.
Pánik Marcus SP Dolný Kubín 06.01.2015 270 9.-13.
Matejka Michal AS Trenčín 17.08.2013 270 9.-13.
Kleň Boris SP Dolný Kubín 25.11.2014 270 9.-13.
Géci Adam AS Trenčín 11.11.2013 270 9.-13.
Kitt Daniel Spoje Bratislava 10.06.2013 270 9.-13.
Bystrianský Matej Spoje Bratislava 23.02.2013 270 9.-13.
Benko Branislav SP Dolný Kubín 18.04.2013 270 9.-13.
Šimko Ján SP Dolný Kubín 28.04.2013 270 9.-13.
Šelinga Adam Sokol Ilava 17.08.2013 270 9.-13.
Černák Vladimír SP Dolný Kubín 04.11.2013 2000 1.
Gabrhel Jakub BKR Púchov 23.06.2014 1800 2.
Piliar Matej PBA Prešov 25.04.2013 1500 3.-4.
Šimko Ján SP Dolný Kubín 28.04.2013 1500 3.-4.
Schiller Tobias Sokol Ilava 29.05.2013 1000 5.-8.
Benko Branislav SP Dolný Kubín 18.04.2013 1000 5.-8.
Telepka Marián KBC Košice 09.10.2013 1000 5.-8.
Buček Matias BARBAR Skalica 28.02.2013 1000 5.-8.
Maretta Patrik SP Dolný Kubín 23.12.2013 500 9.-16.
Machaj Ján SP Dolný Kubín 16.05.2015 500 9.-16.
Kleň Boris SP Dolný Kubín 25.11.2014 500 9.-16.
Šelinga Adam Sokol Ilava 17.08.2013 500 9.-16.
Látal Oliver BARBAR Skalica 26.01.2013 500 9.-16.
Rajduga Michal BC Prešov 12.08.2015 500 9.-16.
Géci Adam AS Trenčín 11.11.2013 500 9.-16.
Kitt Daniel Spoje Bratislava 10.06.2013 500 9.-16.
Rajchl Kryštof Bedminton Piešťany 03.03.2014 270 17.-26.
Vass Jozef Bedminton Piešťany 14.12.2013 270 17.-26.
Matejka Jakub AS Trenčín 15.06.2016 270 17.-26.
Matejka Michal AS Trenčín 17.08.2013 270 17.-26.
Paliatka Teo Sokol Ilava 13.10.2014 270 17.-26.
Bystrianský Matej Spoje Bratislava 23.02.2013 270 17.-26.
Pánik Marcus SP Dolný Kubín 06.01.2015 270 17.-26.
Tupý Alex Bedminton Piešťany 02.06.2013 270 17.-26.
Tarassek Marek BK Nitra 19.08.2014 270 17.-26.
Vranský Dominik Bedminton Piešťany 21.07.2013 270 17.-26.
Chomisteková Simona SP Dolný Kubín 19.08.2013 2000 1.
Šarlayová Sára BKR Púchov 08.11.2014 1800 2.
Štefancová Karin Sokol Ilava 08.03.2013 1500 3.-4.
Briššová Paulína SP Dolný Kubín 24.07.2014 1500 3.-4.
Sobotová Dominika Spoje Bratislava 19.07.2014 1000 5.-8.
Janotíková Alexandra SP Dolný Kubín 31.07.2013 1000 5.-8.
Bečková Nina SP Dolný Kubín 03.01.2013 1000 5.-8.
Šándorová Ester SP Dolný Kubín 31.01.2014 1000 5.-8.
Behanová Liana Sokol Ilava 10.10.2013 500 9.-16.
Moravčíková Kristína SP Dolný Kubín 02.08.2014 500 9.-16.
Hálová Ella CEVA Trenčín 14.09.2015 500 9.-16.
Obrcianová Vanesa SP Dolný Kubín 17.06.2014 500 9.-16.
Ďuriková Andrea AS Trenčín 09.07.2015 500 9.-16.
Buranová Magdaléna AS Trenčín 05.04.2014 500 9.-16.
Pobehová Jana SP Dolný Kubín 27.06.2013 500 9.-16.
Vlková Agáta CEVA Trenčín 13.06.2014 500 9.-16.
Hlinková Timea SP Dolný Kubín 30.01.2014 330 17.-20.
Chlúdová Karin SP Dolný Kubín 02.04.2015 330 17.-20.
Maláčová Adéla AS Trenčín 12.03.2014 330 17.-20.
Ondríková Ema SP Dolný Kubín 08.07.2013 330 17.-20.

Strana 1 / 1220. Zobrazujem 100 záznamov z 121931.

««« «« 1 2 3 4 5 6 »» »»»