Bodové zisky hráčov z turnajov

131 záznamov

9. U19 Lokomotíva Košice A, 2020-02-02

Hráč Klub Dátum nar. Bodový zisk Poradie/Výsledok
Kudláč Lukáš Slávia Trnava 23.08.2003 2000 1.
Papánek Patrik AS Trenčín 21.06.2002 1800 2.
Radoczi Peter Loko Košice 13.10.2003 1500 3.-4.
Suchý Simeon BKK Sliač 19.02.2004 1500 3.-4.
Karpják Boris PBA Prešov 24.06.2003 1000 5.-8.
Huppert Peter Loko Košice 26.08.2003 1000 5.-8.
Ivanko Daniel Loko Košice 14.10.2003 1000 5.-8.
Kurhajec Michal KBŠ Dolný Kubín 27.07.2002 1000 5.-8.
Pavlík Richard Slávia TU Zvolen 18.02.2005 500 9.-16.
Páleš Stanislav Družst. Klenovec 14.02.2004 500 9.-16.
Gabrhel Martin Sokol Ilava 28.08.2005 500 9.-16.
Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008 500 9.-16.
Petrovič Peter Slávia TU Zvolen 04.03.2005 500 9.-16.
Čiško Jaroslav VEVA Huncovce 24.09.2002 500 9.-16.
Kajda Alex CEVA Trenčín 18.03.2003 500 9.-16.
Pavlovič Adam KBC Košice 03.10.2004 500 9.-16.
Dzurňák Ján KPŠ Košice 28.09.2005 220 17.-31.
Duleba Alex PBA Prešov 18.09.2004 220 17.-31.
Slosiarik Samuel KPŠ Košice 29.01.2003 220 17.-31.
Pernis Daniel BK MI Trenčín 20.04.2005 220 17.-31.
Turek Marko BK MI Trenčín 15.10.2002 220 17.-31.
Petro Šimon KBC Košice 04.03.2004 220 17.-31.
Vojtek Lukáš BKR Púchov 12.05.2005 220 17.-31.
Borčík Dominik KGB Rožňava 12.02.2002 220 17.-31.
Plevák Matej BKR Púchov 22.02.2005 220 17.-31.
Vrana Erik AC UNIZA Žilina 21.10.2002 220 17.-31.
Uher Šimon BK MI Trenčín 02.09.2002 220 17.-31.
Streharski Viktor Spoje Bratislava 01.07.2005 220 17.-31.
Trnavský Jozef Družst. Klenovec 04.11.2003 220 17.-31.
Butaš David Spoje Bratislava 12.05.2003 220 17.-31.
Diro Ľuboslav PBA Prešov 20.11.2003 220 17.-31.
Karpják Boris PBA Prešov 24.06.2003 1900 1.
Radoczi Peter Loko Košice 13.10.2003 1900 1.
Diro Ľuboslav PBA Prešov 20.11.2003 1500 2.
Huppert Peter Loko Košice 26.08.2003 1500 2.
Suchý Simeon BKK Sliač 19.02.2004 1000 3.-4.
Papánek Patrik AS Trenčín 21.06.2002 1000 3.-4.
Kajda Alex CEVA Trenčín 18.03.2003 1000 3.-4.
Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008 1000 3.-4.
Kudláč Lukáš Slávia Trnava 23.08.2003 500 5.-8.
Pavlík Richard Slávia TU Zvolen 18.02.2005 500 5.-8.
Páleš Stanislav Družst. Klenovec 14.02.2004 500 5.-8.
Petrovič Peter Slávia TU Zvolen 04.03.2005 500 5.-8.
Čiško Jaroslav VEVA Huncovce 24.09.2002 500 5.-8.
Trnavský Jozef Družst. Klenovec 04.11.2003 500 5.-8.
Butaš David Spoje Bratislava 12.05.2003 500 5.-8.
Borčík Dominik KGB Rožňava 12.02.2002 500 5.-8.
Plevák Matej BKR Púchov 22.02.2005 250 9.-14.
Vojtek Lukáš BKR Púchov 12.05.2005 250 9.-14.
Dzurňák Ján KPŠ Košice 28.09.2005 250 9.-14.
Turek Marko BK MI Trenčín 15.10.2002 250 9.-14.
Petro Šimon KBC Košice 04.03.2004 250 9.-14.
Kurhajec Michal KBŠ Dolný Kubín 27.07.2002 250 9.-14.
Streharski Viktor Spoje Bratislava 01.07.2005 250 9.-14.
Ivanko Daniel Loko Košice 14.10.2003 250 9.-14.
Pavlovič Adam KBC Košice 03.10.2004 250 9.-14.
Gabrhel Martin Sokol Ilava 28.08.2005 250 9.-14.
Vrana Erik AC UNIZA Žilina 21.10.2002 250 9.-14.
Uher Šimon BK MI Trenčín 02.09.2002 250 9.-14.
Radoczi Peter Loko Košice 13.10.2003 2000 1.
Suchý Simeon BKK Sliač 19.02.2004 1800 2.
Karpják Boris PBA Prešov 24.06.2003 1500 3.-4.
Huppert Peter Loko Košice 26.08.2003 1500 3.-4.
Kudláč Lukáš Slávia Trnava 23.08.2003 1000 5.-8.
Borčík Dominik KGB Rožňava 12.02.2002 1000 5.-8.
Butaš David Spoje Bratislava 12.05.2003 1000 5.-8.
Uher Šimon BK MI Trenčín 02.09.2002 1000 5.-8.
Ivanko Daniel Loko Košice 14.10.2003 500 9.-16.
Plevák Matej BKR Púchov 22.02.2005 500 9.-16.
Vrana Erik AC UNIZA Žilina 21.10.2002 500 9.-16.
Dzurňák Ján KPŠ Košice 28.09.2005 500 9.-16.
Petrovič Peter Slávia TU Zvolen 04.03.2005 500 9.-16.
Čiško Jaroslav VEVA Huncovce 24.09.2002 500 9.-16.
Duleba Alex PBA Prešov 18.09.2004 500 9.-16.
Vojtek Lukáš BKR Púchov 12.05.2005 500 9.-16.
Gabrhel Martin Sokol Ilava 28.08.2005 350 17.-18.
Pavlovič Adam KBC Košice 03.10.2004 350 17.-18.
Tomčová Natália Loko Košice 27.05.2003 2000 1.
Telehaničová Michaela Loko Košice 31.03.2004 1800 2.
Štroffeková Dáša BK MI Trenčín 20.07.2003 1500 3.-4.
Streharski Simona Spoje Bratislava 25.11.2003 1500 3.-4.
Stašková Ester PBA Prešov 20.04.2005 1000 5.-8.
Kesslerová Veronika SC Pohoda Trnava 21.12.2002 1000 5.-8.
Haldová Katarína Spoje Bratislava 01.08.2004 1000 5.-8.
Slobodová Natália Spoje Bratislava 16.05.2004 1000 5.-8.
Švachová Nina BK MI Trenčín 10.04.2003 500 9.-16.
Chmurovičová Júlia PBA Prešov 26.01.2003 500 9.-16.
Mihóková Rebeka KGB Rožňava 23.12.2004 500 9.-16.
Hodásová Laura BK Rim. Sobota 29.06.2005 500 9.-16.
Holienčíková Ninka AC UNIZA Žilina 15.07.2004 500 9.-16.
Bogušová Dušana KBC Košice 22.10.2005 500 9.-16.
Skorkovská Lea BKR Púchov 31.05.2005 500 9.-16.
Michalková Nina Milada BKR Púchov 24.01.2005 500 9.-16.
Hlavačková Zina KPŠ Košice 03.02.2003 330 17.-20.
Černajová Monika KGB Rožňava 27.02.2005 330 17.-20.
Balušeskulová Katarína KPŠ Košice 09.11.2003 330 17.-20.
Francisková Patrícia KGB Rožňava 22.04.2003 330 17.-20.
Tomčová Natália Loko Košice 27.05.2003 1900 1.
Chmurovičová Júlia PBA Prešov 26.01.2003 1900 1.
Štroffeková Dáša BK MI Trenčín 20.07.2003 1500 2.
Švachová Nina BK MI Trenčín 10.04.2003 1500 2.
Hlavačková Zina KPŠ Košice 03.02.2003 1000 3.-4.
Skorkovská Lea BKR Púchov 31.05.2005 1000 3.-4.
Michalková Nina Milada BKR Púchov 24.01.2005 1000 3.-4.
Telehaničová Michaela Loko Košice 31.03.2004 1000 3.-4.
Stašková Ester PBA Prešov 20.04.2005 500 5.-8.
Černajová Monika KGB Rožňava 27.02.2005 500 5.-8.
Balušeskulová Katarína KPŠ Košice 09.11.2003 500 5.-8.
Francisková Patrícia KGB Rožňava 22.04.2003 500 5.-8.
Slobodová Natália Spoje Bratislava 16.05.2004 500 5.-8.
Haldová Katarína Spoje Bratislava 01.08.2004 500 5.-8.
Holienčíková Ninka AC UNIZA Žilina 15.07.2004 500 5.-8.
Bogušová Dušana KBC Košice 22.10.2005 500 5.-8.
Tomčová Natália Loko Košice 27.05.2003 2000 1.
Telehaničová Michaela Loko Košice 31.03.2004 1800 2.
Štroffeková Dáša BK MI Trenčín 20.07.2003 1500 3.-4.
Chmurovičová Júlia PBA Prešov 26.01.2003 1500 3.-4.
Streharski Simona Spoje Bratislava 25.11.2003 1000 5.-8.
Haldová Katarína Spoje Bratislava 01.08.2004 1000 5.-8.
Francisková Patrícia KGB Rožňava 22.04.2003 1000 5.-8.
Švachová Nina BK MI Trenčín 10.04.2003 1000 5.-8.
Černajová Monika KGB Rožňava 27.02.2005 500 9.-16.
Balušeskulová Katarína KPŠ Košice 09.11.2003 500 9.-16.
Hodásová Laura BK Rim. Sobota 29.06.2005 500 9.-16.
Holienčíková Ninka AC UNIZA Žilina 15.07.2004 500 9.-16.
Skorkovská Lea BKR Púchov 31.05.2005 500 9.-16.
Michalková Nina Milada BKR Púchov 24.01.2005 500 9.-16.
Stašková Ester PBA Prešov 20.04.2005 500 9.-16.
Hlavačková Zina KPŠ Košice 03.02.2003 500 9.-16.
Bogušová Dušana KBC Košice 22.10.2005 350 17.-18.
Slobodová Natália Spoje Bratislava 16.05.2004 350 17.-18.