Bodové zisky hráčov z turnajov

127 záznamov

38. U15 Spoje Bratislava A, 2020-02-01

Hráč Klub Dátum nar. Bodový zisk Poradie/Výsledok
Ondrejčák Gregor BPR Bratislava 20.06.2006 2000 1.
Poláček Matúš KBC Košice 07.02.2006 1800 2.
András Dominik KBC Košice 14.08.2006 1500 3.-4.
Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007 1500 3.-4.
Fischer Krištof SC Pohoda Trnava 10.04.2007 1000 5.-8.
Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007 1000 5.-8.
Štefánik Matúš Loko Košice 28.05.2006 1000 5.-8.
Vetrák Miroslav ŠK Hrachovo 08.06.2007 1000 5.-8.
Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006 500 9.-16.
Mikuľák Oliver Loko Košice 26.07.2006 500 9.-16.
Diro Tadeáš PBA Prešov 02.06.2008 500 9.-16.
Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007 500 9.-16.
Maruščák Peter BKT Trebišov 14.11.2006 500 9.-16.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 500 9.-16.
Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008 500 9.-16.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 500 9.-16.
Svoreň Matej Slávia TU Zvolen 04.06.2006 360 17.
Čarnogurský Michal BK MI Trenčín 28.12.2006 340 18.
Jeňo Tomáš BKT Trebišov 21.03.2007 320 19.
Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007 300 20.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 280 21.
Uhričík Michal KBŠ Dolný Kubín 17.11.2007 260 22.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 230 23.-24.
Antal Tomáš Slávia TU Zvolen 30.01.2007 230 23.-24.
András Dominik KBC Košice 14.08.2006 1900 1.
Poláček Matúš KBC Košice 07.02.2006 1900 1.
Ondrejčák Gregor BPR Bratislava 20.06.2006 1500 2.
Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007 1500 2.
Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007 1000 3.-4.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 1000 3.-4.
Čarnogurský Michal BK MI Trenčín 28.12.2006 1000 3.-4.
Svoreň Matej Slávia TU Zvolen 04.06.2006 1000 3.-4.
Antal Tomáš Slávia TU Zvolen 30.01.2007 500 5.-8.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 500 5.-8.
Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006 500 5.-8.
Diro Tadeáš PBA Prešov 02.06.2008 500 5.-8.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 500 5.-8.
Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008 500 5.-8.
Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007 500 5.-8.
Fischer Krištof SC Pohoda Trnava 10.04.2007 500 5.-8.
Maruščák Peter BKT Trebišov 14.11.2006 310 9.-11.
Matz Viktor Spoje Bratislava 02.10.2007 310 9.-11.
Uhričík Michal KBŠ Dolný Kubín 17.11.2007 310 9.-11.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 310 9.-11.
Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007 310 9.-11.
Jeňo Tomáš BKT Trebišov 21.03.2007 310 9.-11.
Ondrejčák Gregor BPR Bratislava 20.06.2006 2000 1.
Mikuľák Oliver Loko Košice 26.07.2006 1800 2.
Štefánik Matúš Loko Košice 28.05.2006 1500 3.-4.
Poláček Matúš KBC Košice 07.02.2006 1500 3.-4.
Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007 1000 5.-8.
András Dominik KBC Košice 14.08.2006 1000 5.-8.
Fischer Krištof SC Pohoda Trnava 10.04.2007 1000 5.-8.
Svoreň Matej Slávia TU Zvolen 04.06.2006 1000 5.-8.
Uhričík Michal KBŠ Dolný Kubín 17.11.2007 500 9.-16.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 500 9.-16.
Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006 500 9.-16.
Antal Tomáš Slávia TU Zvolen 30.01.2007 500 9.-16.
Diro Tadeáš PBA Prešov 02.06.2008 500 9.-16.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 500 9.-16.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 500 9.-16.
Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007 500 9.-16.
Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007 330 17.-20.
Jeňo Tomáš BKT Trebišov 21.03.2007 330 17.-20.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 330 17.-20.
Vetrák Miroslav ŠK Hrachovo 08.06.2007 330 17.-20.
Ivanovičová Johanka Spoje Bratislava 08.12.2006 2000 1.
Kyselicová Lea SC Pohoda Trnava 09.01.2007 1800 2.
Vojtíšková Ela AS Trenčín 10.10.2006 1500 3.-4.
Václavíková Petronela BK Rim. Sobota 30.08.2007 1500 3.-4.
Pastulová Alexandra Loko Košice 13.01.2006 1000 5.-8.
Vašatová Lucia AS Trenčín 04.02.2006 1000 5.-8.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 1000 5.-8.
Šillingová Sofia BK Rim. Sobota 22.12.2006 1000 5.-8.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 500 9.-16.
Sárená Eva KBŠ Dolný Kubín 04.05.2008 500 9.-16.
Pokorná Ella KBC Košice 31.07.2006 500 9.-16.
Baumannová Emma Spoje Bratislava 02.06.2007 500 9.-16.
Fischer Kristína SC Pohoda Trnava 06.04.2009 500 9.-16.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 500 9.-16.
Osadská Vanessa KBŠ Dolný Kubín 16.04.2009 500 9.-16.
Rustemova Diana Bedminton Piešťany 07.05.2006 500 9.-16.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 360 17.
Volšíková Hana KBC Košice 22.04.2007 340 18.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 320 19.
Urbanová Zuzana KBŠ Dolný Kubín 16.12.2007 300 20.
Vašatová Hana AS Trenčín 05.09.2007 280 21.
Kederová Tereza ŠK Hrachovo 04.02.2006 260 22.
Muránska Patrícia Družst. Klenovec 14.11.2006 240 23.
Kyselicová Lea SC Pohoda Trnava 09.01.2007 1900 1.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 1900 1.
Václavíková Petronela BK Rim. Sobota 30.08.2007 1500 2.
Baumannová Emma Spoje Bratislava 02.06.2007 1500 2.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 1000 3.-4.
Pokorná Ella KBC Košice 31.07.2006 1000 3.-4.
Vojtíšková Ela AS Trenčín 10.10.2006 1000 3.-4.
Vašatová Lucia AS Trenčín 04.02.2006 1000 3.-4.
Osadská Vanessa KBŠ Dolný Kubín 16.04.2009 500 5.-8.
Volšíková Hana KBC Košice 22.04.2007 500 5.-8.
Urbanová Zuzana KBŠ Dolný Kubín 16.12.2007 500 5.-8.
Sárená Eva KBŠ Dolný Kubín 04.05.2008 500 5.-8.
Rustemova Diana Bedminton Piešťany 07.05.2006 500 5.-8.
Vašatová Hana AS Trenčín 05.09.2007 500 5.-8.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 500 5.-8.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 500 5.-8.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 350 9.
Fischer Kristína SC Pohoda Trnava 06.04.2009 350 9.
Vašatová Lucia AS Trenčín 04.02.2006 2000 1.
Václavíková Petronela BK Rim. Sobota 30.08.2007 1800 2.
Pastulová Alexandra Loko Košice 13.01.2006 1500 3.-4.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 1500 3.-4.
Vašatová Hana AS Trenčín 05.09.2007 1000 5.-8.
Pokorná Ella KBC Košice 31.07.2006 1000 5.-8.
Vojtíšková Ela AS Trenčín 10.10.2006 1000 5.-8.
Kyselicová Lea SC Pohoda Trnava 09.01.2007 1000 5.-8.
Rustemova Diana Bedminton Piešťany 07.05.2006 500 9.-16.
Urbanová Zuzana KBŠ Dolný Kubín 16.12.2007 500 9.-16.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 500 9.-16.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 500 9.-16.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 500 9.-16.
Baumannová Emma Spoje Bratislava 02.06.2007 500 9.-16.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 500 9.-16.
Osadská Vanessa KBŠ Dolný Kubín 16.04.2009 500 9.-16.
Sárená Eva KBŠ Dolný Kubín 04.05.2008 330 17.-20.
Volšíková Hana KBC Košice 22.04.2007 330 17.-20.
Kederová Tereza ŠK Hrachovo 04.02.2006 330 17.-20.
Muránska Patrícia Družst. Klenovec 14.11.2006 330 17.-20.