Bodové zisky hráčov z turnajov

142 záznamov

16. U15 Spoje Bratislava A, 2021-09-25

Hráč Klub Dátum nar. Bodový zisk Poradie/Výsledok
Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007 2000 1.
Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007 1800 2.
Fischer Krištof SC Pohoda Trnava 10.04.2007 1500 3.-4.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 1500 3.-4.
Szabo Richard Slávia TU Zvolen 25.01.2008 1000 5.-8.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 1000 5.-8.
Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008 1000 5.-8.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 1000 5.-8.
Vetrák Miroslav ŠK Hrachovo 08.06.2007 500 9.-16.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 500 9.-16.
Potoma Marek BK MI Trenčín 25.06.2009 500 9.-16.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 500 9.-16.
Matz Viktor Spoje Bratislava 02.10.2007 500 9.-16.
Antal Tomáš Slávia TU Zvolen 30.01.2007 500 9.-16.
Diro Tadeáš PBA Prešov 02.06.2008 500 9.-16.
Kozinka David Antonio CEVA Trenčín 10.03.2009 500 9.-16.
Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007 360 17.
Bogáň Hugo KBŠ Dolný Kubín 17.02.2008 340 18.
Brodziansky Mário KBŠ Dolný Kubín 31.01.2008 310 19.-20.
Leško Alexander PBA Prešov 01.06.2007 310 19.-20.
Fodor Samuel Družst. Klenovec 06.10.2009 250 21.-24.
Uhričík Michal KBŠ Dolný Kubín 17.11.2007 250 21.-24.
Kleň Branislav KBŠ Dolný Kubín 10.04.2008 250 21.-24.
Kajan Jakub KBŠ Dolný Kubín 22.03.2010 250 21.-24.
Diro Tadeáš PBA Prešov 02.06.2008 1900 1.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 1900 1.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 1500 2.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 1500 2.
Šulek Matyáš CEVA Trenčín 06.12.2008 1000 3.-4.
Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007 1000 3.-4.
Potoma Marek BK MI Trenčín 25.06.2009 1000 3.-4.
Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007 1000 3.-4.
Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008 500 5.-8.
Uhričík Michal KBŠ Dolný Kubín 17.11.2007 500 5.-8.
Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007 500 5.-8.
Matz Viktor Spoje Bratislava 02.10.2007 500 5.-8.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 500 5.-8.
Szabo Richard Slávia TU Zvolen 25.01.2008 500 5.-8.
Kozinka David Antonio CEVA Trenčín 10.03.2009 500 5.-8.
Antal Tomáš Slávia TU Zvolen 30.01.2007 500 5.-8.
Bogáň Hugo KBŠ Dolný Kubín 17.02.2008 310 9.-11.
Kajan Jakub KBŠ Dolný Kubín 22.03.2010 310 9.-11.
Kleň Branislav KBŠ Dolný Kubín 10.04.2008 310 9.-11.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 310 9.-11.
Brodziansky Mário KBŠ Dolný Kubín 31.01.2008 310 9.-11.
Leško Alexander PBA Prešov 01.06.2007 310 9.-11.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 2000 1.
Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007 1800 2.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 1500 3.-4.
Fischer Krištof SC Pohoda Trnava 10.04.2007 1500 3.-4.
Šulek Matyáš CEVA Trenčín 06.12.2008 1000 5.-8.
Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008 1000 5.-8.
Uhričík Michal KBŠ Dolný Kubín 17.11.2007 1000 5.-8.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 1000 5.-8.
Kleň Branislav KBŠ Dolný Kubín 10.04.2008 500 9.-16.
Bogáň Hugo KBŠ Dolný Kubín 17.02.2008 500 9.-16.
Vetrák Miroslav ŠK Hrachovo 08.06.2007 500 9.-16.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 500 9.-16.
Antal Tomáš Slávia TU Zvolen 30.01.2007 500 9.-16.
Diro Tadeáš PBA Prešov 02.06.2008 500 9.-16.
Kozinka David Antonio CEVA Trenčín 10.03.2009 500 9.-16.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 500 9.-16.
Potoma Marek BK MI Trenčín 25.06.2009 280 17.-25.
Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007 280 17.-25.
Kajan Jakub KBŠ Dolný Kubín 22.03.2010 280 17.-25.
Szabo Richard Slávia TU Zvolen 25.01.2008 280 17.-25.
Fodor Samuel Družst. Klenovec 06.10.2009 280 17.-25.
Brodziansky Mário KBŠ Dolný Kubín 31.01.2008 280 17.-25.
Leško Alexander PBA Prešov 01.06.2007 280 17.-25.
Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007 280 17.-25.
Končír Matej BK MI Trenčín 08.11.2008 280 17.-25.
Kyselicová Lea SC Pohoda Trnava 09.01.2007 2000 1.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 1800 2.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 1500 3.-4.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 1500 3.-4.
Lachová Adelka KBŠ Dolný Kubín 26.07.2009 1000 5.-8.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 1000 5.-8.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 1000 5.-8.
Sárená Eva KBŠ Dolný Kubín 04.05.2008 1000 5.-8.
Antošková Lea Slávia TU Zvolen 04.01.2007 500 9.-16.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 500 9.-16.
Szováková Dominika KBC Košice 14.02.2009 500 9.-16.
Vašatová Hana AS Trenčín 05.09.2007 500 9.-16.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 500 9.-16.
Flochová Dáša Slávia TU Zvolen 04.03.2008 500 9.-16.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 500 9.-16.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 500 9.-16.
Ďurmeková Jana KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 360 17.
Chylová Adriána KBŠ Dolný Kubín 21.05.2010 340 18.
Škutová Tereza KBŠ Dolný Kubín 09.09.2009 310 19.-20.
Luczyová Alexandra KBŠ Dolný Kubín 09.07.2007 310 19.-20.
Zacharová Nikola KBŠ Dolný Kubín 04.05.2010 250 21.-24.
Seitlerová Lujza Bedminton Piešťany 05.09.2007 250 21.-24.
Spitzkopfová Michaela KBŠ Dolný Kubín 05.03.2008 250 21.-24.
Benková Nina BK MI Trenčín 28.08.2008 250 21.-24.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 1900 1.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 1900 1.
Szováková Dominika KBC Košice 14.02.2009 1500 2.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 1500 2.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 1000 3.-4.
Lachová Adelka KBŠ Dolný Kubín 26.07.2009 1000 3.-4.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 1000 3.-4.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 1000 3.-4.
Sárená Eva KBŠ Dolný Kubín 04.05.2008 500 5.-8.
Seitlerová Lujza Bedminton Piešťany 05.09.2007 500 5.-8.
Luczyová Alexandra KBŠ Dolný Kubín 09.07.2007 500 5.-8.
Škutová Tereza KBŠ Dolný Kubín 09.09.2009 500 5.-8.
Ďurmeková Jana KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 500 5.-8.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 500 5.-8.
Vašatová Hana AS Trenčín 05.09.2007 500 5.-8.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 500 5.-8.
Zacharová Nikola KBŠ Dolný Kubín 04.05.2010 310 9.-11.
Benková Nina BK MI Trenčín 28.08.2008 310 9.-11.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 310 9.-11.
Flochová Dáša Slávia TU Zvolen 04.03.2008 310 9.-11.
Chylová Adriána KBŠ Dolný Kubín 21.05.2010 310 9.-11.
Antošková Lea Slávia TU Zvolen 04.01.2007 310 9.-11.
Antošková Lea Slávia TU Zvolen 04.01.2007 2000 1.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 1800 2.
Kyselicová Lea SC Pohoda Trnava 09.01.2007 1500 3.-4.
Vašatová Hana AS Trenčín 05.09.2007 1500 3.-4.
Škutová Tereza KBŠ Dolný Kubín 09.09.2009 1000 5.-8.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 1000 5.-8.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 1000 5.-8.
Flochová Dáša Slávia TU Zvolen 04.03.2008 1000 5.-8.
Ďurmeková Jana KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 500 9.-16.
Szováková Dominika KBC Košice 14.02.2009 500 9.-16.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 500 9.-16.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 500 9.-16.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 500 9.-16.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 500 9.-16.
Sárená Eva KBŠ Dolný Kubín 04.05.2008 500 9.-16.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 500 9.-16.
Zacharová Nikola KBŠ Dolný Kubín 04.05.2010 280 17.-25.
Seitlerová Lujza Bedminton Piešťany 05.09.2007 280 17.-25.
Spitzkopfová Michaela KBŠ Dolný Kubín 05.03.2008 280 17.-25.
Benková Nina BK MI Trenčín 28.08.2008 280 17.-25.
Luczyová Alexandra KBŠ Dolný Kubín 09.07.2007 280 17.-25.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 280 17.-25.
Chylová Adriána KBŠ Dolný Kubín 21.05.2010 280 17.-25.
Lachová Adelka KBŠ Dolný Kubín 26.07.2009 280 17.-25.
Fodorová Laura Družst. Klenovec 30.12.2011 280 17.-25.