Bodové zisky hráčov z turnajov

191 záznamov

8. U19 SZBe B. Bystrica A, 2022-04-03

Hráč Klub Dátum nar. Bodový zisk Poradie/Výsledok
Pavlík Richard Slávia TU Zvolen 18.02.2005 2000 1.
Petrovič Peter Slávia TU Zvolen 04.03.2005 1800 2.
Suchý Simeon BKK Sliač 19.02.2004 1500 3.-4.
Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008 1500 3.-4.
Ondrejčák Gregor Spoje Bratislava 20.06.2006 1000 5.-8.
Gunda Timon Spoje Bratislava 23.04.2004 1000 5.-8.
Mitocha Jozef BK MI Trenčín 18.05.2004 1000 5.-8.
András Dominik KBC Košice 14.08.2006 1000 5.-8.
Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007 500 9.-16.
Duleba Alex PBA Prešov 18.09.2004 500 9.-16.
Plevák Matej BKR Púchov 22.02.2005 500 9.-16.
Poláček Matúš KBC Košice 07.02.2006 500 9.-16.
Streharski Viktor Spoje Bratislava 01.07.2005 500 9.-16.
Pavlovič Adam KBC Košice 03.10.2004 500 9.-16.
Fischer Krištof SC Pohoda Trnava 10.04.2007 500 9.-16.
Gabrhel Martin BKR Púchov 28.08.2005 500 9.-16.
Vranský Samuel Družst. Klenovec 14.10.2004 200 17.-32.
Kovács Dávid BK Rim. Sobota 20.06.2005 200 17.-32.
András Patrik KBC Košice 06.07.2004 200 17.-32.
Antal Tomáš Slávia TU Zvolen 30.01.2007 200 17.-32.
Čarnogurský Matúš BK MI Trenčín 30.08.2004 200 17.-32.
Hajduch Matúš KBŠ Dolný Kubín 12.06.2005 200 17.-32.
Páleš Stanislav Družst. Klenovec 14.02.2004 200 17.-32.
Svoreň Matej Slávia TU Zvolen 04.06.2006 200 17.-32.
Pintrava Martin AC UNIZA Žilina 08.05.2006 200 17.-32.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 200 17.-32.
Korbela Benjamín ŠK BENNI Nitra 21.05.2004 200 17.-32.
Dzurňák Ján Loko Košice 28.09.2005 200 17.-32.
Tomanička Matúš BK MI Trenčín 31.07.2004 200 17.-32.
Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007 200 17.-32.
Leško Alexander PBA Prešov 01.06.2007 200 17.-32.
Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006 200 17.-32.
Dvorský David BARBAR Skalica 23.11.2005 20 33.-36.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 20 33.-36.
Uhričík Michal KBŠ Dolný Kubín 17.11.2007 20 33.-36.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 20 33.-36.
Poláček Matúš KBC Košice 07.02.2006 1900 1.
Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008 1900 1.
Suchý Simeon BKK Sliač 19.02.2004 1500 2.
Gunda Timon Spoje Bratislava 23.04.2004 1500 2.
András Dominik KBC Košice 14.08.2006 1000 3.-4.
Pavlovič Adam KBC Košice 03.10.2004 1000 3.-4.
Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007 1000 3.-4.
András Patrik KBC Košice 06.07.2004 1000 3.-4.
Páleš Stanislav Družst. Klenovec 14.02.2004 500 5.-8.
Dzurňák Ján Loko Košice 28.09.2005 500 5.-8.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 500 5.-8.
Petrovič Peter Slávia TU Zvolen 04.03.2005 500 5.-8.
Pavlík Richard Slávia TU Zvolen 18.02.2005 500 5.-8.
Streharski Viktor Spoje Bratislava 01.07.2005 500 5.-8.
Uhričík Michal KBŠ Dolný Kubín 17.11.2007 500 5.-8.
Vranský Samuel Družst. Klenovec 14.10.2004 500 5.-8.
Antal Tomáš Slávia TU Zvolen 30.01.2007 200 9.-16.
Čarnogurský Matúš BK MI Trenčín 30.08.2004 200 9.-16.
Hajduch Matúš KBŠ Dolný Kubín 12.06.2005 200 9.-16.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 200 9.-16.
Dvorský David BARBAR Skalica 23.11.2005 200 9.-16.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 200 9.-16.
Svoreň Matej Slávia TU Zvolen 04.06.2006 200 9.-16.
Pintrava Martin AC UNIZA Žilina 08.05.2006 200 9.-16.
Mitocha Jozef BK MI Trenčín 18.05.2004 200 9.-16.
Gabrhel Martin BKR Púchov 28.08.2005 200 9.-16.
Plevák Matej BKR Púchov 22.02.2005 200 9.-16.
Duleba Alex PBA Prešov 18.09.2004 200 9.-16.
Tomanička Matúš BK MI Trenčín 31.07.2004 200 9.-16.
Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007 200 9.-16.
Leško Alexander PBA Prešov 01.06.2007 200 9.-16.
Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006 200 9.-16.
Pavlík Richard Slávia TU Zvolen 18.02.2005 2000 1.
Gabrhel Martin BKR Púchov 28.08.2005 1800 2.
Pavlovič Adam KBC Košice 03.10.2004 1500 3.-4.
Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008 1500 3.-4.
Plevák Matej BKR Púchov 22.02.2005 1000 5.-8.
Dzurňák Ján Loko Košice 28.09.2005 1000 5.-8.
Ondrejčák Gregor Spoje Bratislava 20.06.2006 1000 5.-8.
Petrovič Peter Slávia TU Zvolen 04.03.2005 1000 5.-8.
Pintrava Martin AC UNIZA Žilina 08.05.2006 500 9.-16.
Páleš Stanislav Družst. Klenovec 14.02.2004 500 9.-16.
Uhričík Michal KBŠ Dolný Kubín 17.11.2007 500 9.-16.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 500 9.-16.
András Dominik KBC Košice 14.08.2006 500 9.-16.
Poláček Matúš KBC Košice 07.02.2006 500 9.-16.
Čarnogurský Matúš BK MI Trenčín 30.08.2004 500 9.-16.
Fischer Krištof SC Pohoda Trnava 10.04.2007 500 9.-16.
Vranský Samuel Družst. Klenovec 14.10.2004 230 17.-30.
Svoreň Matej Slávia TU Zvolen 04.06.2006 230 17.-30.
Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006 230 17.-30.
Leško Alexander PBA Prešov 01.06.2007 230 17.-30.
Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007 230 17.-30.
Tomanička Matúš BK MI Trenčín 31.07.2004 230 17.-30.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 230 17.-30.
Duleba Alex PBA Prešov 18.09.2004 230 17.-30.
Streharski Viktor Spoje Bratislava 01.07.2005 230 17.-30.
Mitocha Jozef BK MI Trenčín 18.05.2004 230 17.-30.
Kovács Dávid BK Rim. Sobota 20.06.2005 230 17.-30.
Antal Tomáš Slávia TU Zvolen 30.01.2007 230 17.-30.
Hajduch Matúš KBŠ Dolný Kubín 12.06.2005 230 17.-30.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 230 17.-30.
Výbochová Lea Slávia TU Zvolen 16.10.2005 2000 1.
Ivanovičová Johanka Spoje Bratislava 08.12.2006 1800 2.
Šillingová Sofia KPŠ Košice 22.12.2006 1500 3.-4.
Slobodová Natália Spoje Bratislava 16.05.2004 1500 3.-4.
Skorkovská Lea BKR Púchov 31.05.2005 1000 5.-8.
Bernáth Lara Isabel KGB Rožňava 17.10.2007 1000 5.-8.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 1000 5.-8.
Vojtíšková Ela AS Trenčín 10.10.2006 1000 5.-8.
Goldiánová Karin Loko Košice 28.08.2007 500 9.-16.
Stašková Ester PBA Prešov 20.04.2005 500 9.-16.
Vašatová Lucia AS Trenčín 04.02.2006 500 9.-16.
Seitlerová Sofia Bedminton Piešťany 21.04.2005 500 9.-16.
Pastulová Alexandra Loko Košice 13.01.2006 500 9.-16.
Mihóková Rebeka KGB Rožňava 23.12.2004 500 9.-16.
Hodásová Laura BK Rim. Sobota 29.06.2005 500 9.-16.
Kyselicová Lea SC Pohoda Trnava 09.01.2007 500 9.-16.
Černajová Monika KGB Rožňava 27.02.2005 200 17.-32.
Jenčová Barbora BK MI Trenčín 10.04.2006 200 17.-32.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 200 17.-32.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 200 17.-32.
Ďurmeková Jana KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 200 17.-32.
Netoličková Eliška KGB Rožňava 01.02.2006 200 17.-32.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 200 17.-32.
Kováčová Katarína AC UNIZA Žilina 03.11.2005 200 17.-32.
Ďurmeková Júlia KBŠ Dolný Kubín 21.07.2005 200 17.-32.
Holienčíková Nina AC UNIZA Žilina 15.07.2004 200 17.-32.
Seitlerová Lujza Bedminton Piešťany 05.09.2007 200 17.-32.
Vitková Lucia BK MI Trenčín 25.11.2007 200 17.-32.
Múdra Michaela BK MI Trenčín 24.11.2005 200 17.-32.
Mihóková Petra KGB Rožňava 25.06.2006 200 17.-32.
Fritzová Sára PBA Prešov 31.12.2006 200 17.-32.
Bieleschová Paulína Bedminton Piešťany 06.07.2005 200 17.-32.
Mareková Zuzana BK MI Trenčín 01.02.2006 20 33.
Výbochová Lea Slávia TU Zvolen 16.10.2005 1900 1.
Ivanovičová Johanka Spoje Bratislava 08.12.2006 1900 1.
Slobodová Natália Spoje Bratislava 16.05.2004 1500 2.
Stašková Ester PBA Prešov 20.04.2005 1500 2.
Michalková Nina Milada BKR Púchov 24.01.2005 1000 3.-4.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 1000 3.-4.
Skorkovská Lea BKR Púchov 31.05.2005 1000 3.-4.
Šillingová Sofia KPŠ Košice 22.12.2006 1000 3.-4.
Seitlerová Sofia Bedminton Piešťany 21.04.2005 500 5.-8.
Jenčová Barbora BK MI Trenčín 10.04.2006 500 5.-8.
Mareková Zuzana BK MI Trenčín 01.02.2006 500 5.-8.
Mihóková Petra KGB Rožňava 25.06.2006 500 5.-8.
Bieleschová Paulína Bedminton Piešťany 06.07.2005 500 5.-8.
Ďurmeková Jana KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 500 5.-8.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 500 5.-8.
Ďurmeková Júlia KBŠ Dolný Kubín 21.07.2005 500 5.-8.
Netoličková Eliška KGB Rožňava 01.02.2006 230 9.-15.
Goldiánová Karin Loko Košice 28.08.2007 230 9.-15.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 230 9.-15.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 230 9.-15.
Kováčová Katarína AC UNIZA Žilina 03.11.2005 230 9.-15.
Holienčíková Nina AC UNIZA Žilina 15.07.2004 230 9.-15.
Pastulová Alexandra Loko Košice 13.01.2006 230 9.-15.
Bernáth Lara Isabel KGB Rožňava 17.10.2007 230 9.-15.
Vašatová Lucia AS Trenčín 04.02.2006 230 9.-15.
Vojtíšková Ela AS Trenčín 10.10.2006 230 9.-15.
Vitková Lucia BK MI Trenčín 25.11.2007 230 9.-15.
Fritzová Sára PBA Prešov 31.12.2006 230 9.-15.
Múdra Michaela BK MI Trenčín 24.11.2005 230 9.-15.
Seitlerová Lujza Bedminton Piešťany 05.09.2007 230 9.-15.
Výbochová Lea Slávia TU Zvolen 16.10.2005 2000 1.
Michalková Nina Milada BKR Púchov 24.01.2005 1800 2.
Ivanovičová Johanka Spoje Bratislava 08.12.2006 1500 3.-4.
Pastulová Alexandra Loko Košice 13.01.2006 1500 3.-4.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 1000 5.-8.
Šillingová Sofia KPŠ Košice 22.12.2006 1000 5.-8.
Stašková Ester PBA Prešov 20.04.2005 1000 5.-8.
Vašatová Lucia AS Trenčín 04.02.2006 1000 5.-8.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 500 9.-16.
Goldiánová Karin Loko Košice 28.08.2007 500 9.-16.
Slobodová Natália Spoje Bratislava 16.05.2004 500 9.-16.
Ďurmeková Jana KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 500 9.-16.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 500 9.-16.
Kyselicová Lea SC Pohoda Trnava 09.01.2007 500 9.-16.
Mareková Zuzana BK MI Trenčín 01.02.2006 500 9.-16.
Holienčíková Nina AC UNIZA Žilina 15.07.2004 500 9.-16.
Bernáth Lara Isabel KGB Rožňava 17.10.2007 230 17.-30.
Jenčová Barbora BK MI Trenčín 10.04.2006 230 17.-30.
Černajová Monika KGB Rožňava 27.02.2005 230 17.-30.
Ďurmeková Júlia KBŠ Dolný Kubín 21.07.2005 230 17.-30.
Seitlerová Lujza Bedminton Piešťany 05.09.2007 230 17.-30.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 230 17.-30.
Hodásová Laura BK Rim. Sobota 29.06.2005 230 17.-30.
Mihóková Rebeka KGB Rožňava 23.12.2004 230 17.-30.
Seitlerová Sofia Bedminton Piešťany 21.04.2005 230 17.-30.
Vitková Lucia BK MI Trenčín 25.11.2007 230 17.-30.
Bieleschová Paulína Bedminton Piešťany 06.07.2005 230 17.-30.
Fritzová Sára PBA Prešov 31.12.2006 230 17.-30.
Múdra Michaela BK MI Trenčín 24.11.2005 230 17.-30.
Vojtíšková Ela AS Trenčín 10.10.2006 230 17.-30.