Bodové zisky hráčov z turnajov

146 záznamov

9. U17 KBŠ Dolný Kubín A, 2022-05-08

Hráč Klub Dátum nar. Bodový zisk Poradie/Výsledok
Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008 2000 1.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 1800 2.
Poláček Matúš KBC Košice 07.02.2006 1500 3.-4.
Ondrejčák Gregor Spoje Bratislava 20.06.2006 1500 3.-4.
Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007 1000 5.-8.
Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007 1000 5.-8.
András Dominik KBC Košice 14.08.2006 1000 5.-8.
Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007 1000 5.-8.
Diro Tadeáš PBA Prešov 02.06.2008 500 9.-16.
Šulek Matyáš AS Trenčín 06.12.2008 500 9.-16.
Fischer Krištof SC Pohoda Trnava 10.04.2007 500 9.-16.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 500 9.-16.
Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007 500 9.-16.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 500 9.-16.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 500 9.-16.
Uhričík Michal KBŠ Dolný Kubín 17.11.2007 280 17.-25.
Leško Alexander PBA Prešov 01.06.2007 280 17.-25.
Majdiš Alexej KBŠ Dolný Kubín 14.10.2008 280 17.-25.
Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006 280 17.-25.
Doboš Dušan Spoje Bratislava 14.10.2007 280 17.-25.
Pintrava Martin AC UNIZA Žilina 08.05.2006 280 17.-25.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 280 17.-25.
Kubašek Simon KBŠ Dolný Kubín 28.08.2007 280 17.-25.
Brodziansky Mário KBŠ Dolný Kubín 31.01.2008 280 17.-25.
Poláček Matúš KBC Košice 07.02.2006 1900 1.
Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008 1900 1.
Ondrejčák Gregor Spoje Bratislava 20.06.2006 1500 2.
Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007 1500 2.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 1000 3.-4.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 1000 3.-4.
Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007 1000 3.-4.
András Dominik KBC Košice 14.08.2006 1000 3.-4.
Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006 500 5.-8.
Doboš Dušan Spoje Bratislava 14.10.2007 500 5.-8.
Uhričík Michal KBŠ Dolný Kubín 17.11.2007 500 5.-8.
Svoreň Matej Slávia TU Zvolen 04.06.2006 500 5.-8.
Fischer Krištof SC Pohoda Trnava 10.04.2007 500 5.-8.
Pintrava Martin AC UNIZA Žilina 08.05.2006 500 5.-8.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 500 5.-8.
Matz Viktor Spoje Bratislava 02.10.2007 270 9.-13.
Leško Alexander PBA Prešov 01.06.2007 270 9.-13.
Kleň Branislav KBŠ Dolný Kubín 10.04.2008 270 9.-13.
Majdiš Alexej KBŠ Dolný Kubín 14.10.2008 270 9.-13.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 270 9.-13.
Kubašek Simon KBŠ Dolný Kubín 28.08.2007 270 9.-13.
Brodziansky Mário KBŠ Dolný Kubín 31.01.2008 270 9.-13.
Diro Tadeáš PBA Prešov 02.06.2008 270 9.-13.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 270 9.-13.
Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007 270 9.-13.
Ondrejčák Gregor Spoje Bratislava 20.06.2006 2000 1.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 1800 2.
Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007 1500 3.-4.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 1500 3.-4.
András Dominik KBC Košice 14.08.2006 1000 5.-8.
Svoreň Matej Slávia TU Zvolen 04.06.2006 1000 5.-8.
Brodziansky Mário KBŠ Dolný Kubín 31.01.2008 1000 5.-8.
Šulek Matyáš AS Trenčín 06.12.2008 1000 5.-8.
Pintrava Martin AC UNIZA Žilina 08.05.2006 500 9.-16.
Majdiš Alexej KBŠ Dolný Kubín 14.10.2008 500 9.-16.
Kubašek Simon KBŠ Dolný Kubín 28.08.2007 500 9.-16.
Diro Tadeáš PBA Prešov 02.06.2008 500 9.-16.
Fischer Krištof SC Pohoda Trnava 10.04.2007 500 9.-16.
Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007 500 9.-16.
Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007 500 9.-16.
Leško Alexander PBA Prešov 01.06.2007 280 17.-25.
Matz Viktor Spoje Bratislava 02.10.2007 280 17.-25.
Doboš Dušan Spoje Bratislava 14.10.2007 280 17.-25.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 280 17.-25.
Uhričík Michal KBŠ Dolný Kubín 17.11.2007 280 17.-25.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 280 17.-25.
Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007 280 17.-25.
Kleň Branislav KBŠ Dolný Kubín 10.04.2008 280 17.-25.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 280 17.-25.
Vašatová Lucia AS Trenčín 04.02.2006 2000 1.
Kyselicová Lea SC Pohoda Trnava 09.01.2007 1800 2.
Goldiánová Karin Loko Košice 28.08.2007 1500 3.-4.
Vojtíšková Ela AS Trenčín 10.10.2006 1500 3.-4.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 1000 5.-8.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 1000 5.-8.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 1000 5.-8.
Šillingová Sofia KPŠ Košice 22.12.2006 1000 5.-8.
Baumannová Emma Spoje Bratislava 02.06.2007 500 9.-16.
Sárená Eva KBŠ Dolný Kubín 04.05.2008 500 9.-16.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 500 9.-16.
Vašatová Hana AS Trenčín 05.09.2007 500 9.-16.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 500 9.-16.
Pastulová Alexandra Loko Košice 13.01.2006 500 9.-16.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 500 9.-16.
Osadská Vanessa KBŠ Dolný Kubín 16.04.2009 500 9.-16.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 290 17.-24.
Klačanská Lívia BKR Púchov 22.06.2009 290 17.-24.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 290 17.-24.
Fritzová Sára PBA Prešov 31.12.2006 290 17.-24.
Švachová Melánia BK MI Trenčín 25.10.2009 290 17.-24.
Ďurmeková Jana KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 290 17.-24.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 290 17.-24.
Škutová Tereza KBŠ Dolný Kubín 09.09.2009 290 17.-24.
Vašatová Lucia AS Trenčín 04.02.2006 1900 1.
Kyselicová Lea SC Pohoda Trnava 09.01.2007 1900 1.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 1500 2.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 1500 2.
Sárená Eva KBŠ Dolný Kubín 04.05.2008 1000 3.-4.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 1000 3.-4.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 1000 3.-4.
Škutová Tereza KBŠ Dolný Kubín 09.09.2009 1000 3.-4.
Ďurmeková Jana KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 500 5.-8.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 500 5.-8.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 500 5.-8.
Lachová Adelka KBŠ Dolný Kubín 26.07.2009 500 5.-8.
Pastulová Alexandra Loko Košice 13.01.2006 500 5.-8.
Osadská Vanessa KBŠ Dolný Kubín 16.04.2009 500 5.-8.
Vojtíšková Ela AS Trenčín 10.10.2006 500 5.-8.
Goldiánová Karin Loko Košice 28.08.2007 500 5.-8.
Luczyová Alexandra KBŠ Dolný Kubín 09.07.2007 290 9.-12.
Klačanská Lívia BKR Púchov 22.06.2009 290 9.-12.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 290 9.-12.
Fritzová Sára PBA Prešov 31.12.2006 290 9.-12.
Baumannová Emma Spoje Bratislava 02.06.2007 290 9.-12.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 290 9.-12.
Vašatová Hana AS Trenčín 05.09.2007 290 9.-12.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 290 9.-12.
Vašatová Lucia AS Trenčín 04.02.2006 2000 1.
Škutová Tereza KBŠ Dolný Kubín 09.09.2009 1800 2.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 1500 3.-4.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 1500 3.-4.
Vojtíšková Ela AS Trenčín 10.10.2006 1000 5.-8.
Goldiánová Karin Loko Košice 28.08.2007 1000 5.-8.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 1000 5.-8.
Lachová Adelka KBŠ Dolný Kubín 26.07.2009 1000 5.-8.
Klačanská Lívia BKR Púchov 22.06.2009 500 9.-16.
Ďurmeková Jana KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 500 9.-16.
Baumannová Emma Spoje Bratislava 02.06.2007 500 9.-16.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 500 9.-16.
Kyselicová Lea SC Pohoda Trnava 09.01.2007 500 9.-16.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 500 9.-16.
Pastulová Alexandra Loko Košice 13.01.2006 500 9.-16.
Osadská Vanessa KBŠ Dolný Kubín 16.04.2009 500 9.-16.
Luczyová Alexandra KBŠ Dolný Kubín 09.07.2007 280 17.-25.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 280 17.-25.
Fritzová Sára PBA Prešov 31.12.2006 280 17.-25.
Švachová Melánia BK MI Trenčín 25.10.2009 280 17.-25.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 280 17.-25.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 280 17.-25.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 280 17.-25.
Sárená Eva KBŠ Dolný Kubín 04.05.2008 280 17.-25.
Vašatová Hana AS Trenčín 05.09.2007 280 17.-25.