Bodové zisky hráčov z turnajov

152 záznamov

119. U15 M SR - Kežmarok (DK) M, 2022-11-20

Hráč Klub Dátum nar. Bodový zisk Poradie/Výsledok
Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008 3000 1.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 2700 2.
Šulek Matyáš AS Trenčín 06.12.2008 2250 3.-4.
Szabo Richard Slávia TU Zvolen 25.01.2008 2250 3.-4.
Kozinka David Antonio CEVA Trenčín 10.03.2009 1500 5.-8.
Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008 1500 5.-8.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 1500 5.-8.
Potoma Marek BK MI Trenčín 25.06.2009 1500 5.-8.
Fodor Samuel Družst. Klenovec 06.10.2009 750 9.-16.
Brodziansky Mário KBŠ Dolný Kubín 31.01.2008 750 9.-16.
Barč Daniele VEVA Huncovce 15.11.2009 750 9.-16.
Koščák Aleš CEVA Trenčín 07.01.2011 750 9.-16.
Staňo Michal BKR Púchov 26.04.2008 750 9.-16.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 750 9.-16.
Krešňák Branislav KPŠ Košice 26.06.2009 750 9.-16.
Berezovskij Artem PBA Prešov 13.10.2009 750 9.-16.
Končír Matej BK MI Trenčín 08.11.2008 435 17.-24.
Sirník Radovan Spoje Bratislava 17.02.2008 435 17.-24.
Drobul Matej SP Dolný Kubín 01.06.2010 435 17.-24.
Burza Marián BC Prešov 27.10.2009 435 17.-24.
Köröš Boris KBC Košice 04.08.2008 435 17.-24.
Majdiš Alexej KBŠ Dolný Kubín 14.10.2008 435 17.-24.
Burza Adrián BC Prešov 27.10.2009 435 17.-24.
Beňovič Filip AS Trenčín 06.11.2009 435 17.-24.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 2850 1.
Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008 2850 1.
Szabo Richard Slávia TU Zvolen 25.01.2008 2250 2.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 2250 2.
Kozinka David Antonio CEVA Trenčín 10.03.2009 1500 3.-4.
Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008 1500 3.-4.
Barč Daniele VEVA Huncovce 15.11.2009 1500 3.-4.
Köröš Boris KBC Košice 04.08.2008 1500 3.-4.
Fodor Samuel Družst. Klenovec 06.10.2009 750 5.-8.
Končír Matej BK MI Trenčín 08.11.2008 750 5.-8.
Škrabák David SP Dolný Kubín 13.10.2010 750 5.-8.
Koščák Aleš CEVA Trenčín 07.01.2011 750 5.-8.
Staňo Michal BKR Púchov 26.04.2008 750 5.-8.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 750 5.-8.
Šulek Matyáš AS Trenčín 06.12.2008 750 5.-8.
Potoma Marek BK MI Trenčín 25.06.2009 750 5.-8.
Škrabák Šimon SP Dolný Kubín 06.08.2012 375 9.-14.
Húdek Lukáš KPŠ Košice 21.07.2009 375 9.-14.
Božík Jakub PBA Prešov 21.04.2010 375 9.-14.
Kajan Jakub SP Dolný Kubín 22.03.2010 375 9.-14.
Sirník Radovan Spoje Bratislava 17.02.2008 375 9.-14.
Drobul Matej SP Dolný Kubín 01.06.2010 375 9.-14.
Burza Marián BC Prešov 27.10.2009 375 9.-14.
Berezovskij Artem PBA Prešov 13.10.2009 375 9.-14.
Majdiš Alexej KBŠ Dolný Kubín 14.10.2008 375 9.-14.
Burza Adrián BC Prešov 27.10.2009 375 9.-14.
Krešňák Branislav KPŠ Košice 26.06.2009 375 9.-14.
Brodziansky Mário KBŠ Dolný Kubín 31.01.2008 375 9.-14.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 3000 1.
Šulek Matyáš AS Trenčín 06.12.2008 2700 2.
Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008 2250 3.-4.
Kozinka David Antonio CEVA Trenčín 10.03.2009 2250 3.-4.
Brodziansky Mário KBŠ Dolný Kubín 31.01.2008 1500 5.-8.
Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008 1500 5.-8.
Barč Daniele VEVA Huncovce 15.11.2009 1500 5.-8.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 1500 5.-8.
Köröš Boris KBC Košice 04.08.2008 750 9.-16.
Fodor Samuel Družst. Klenovec 06.10.2009 750 9.-16.
Koščák Aleš CEVA Trenčín 07.01.2011 750 9.-16.
Drobul Matej SP Dolný Kubín 01.06.2010 750 9.-16.
Berezovskij Artem PBA Prešov 13.10.2009 750 9.-16.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 750 9.-16.
Škrabák Šimon SP Dolný Kubín 06.08.2012 750 9.-16.
Szabo Richard Slávia TU Zvolen 25.01.2008 750 9.-16.
Kajan Jakub SP Dolný Kubín 22.03.2010 405 17.-26.
Končír Matej BK MI Trenčín 08.11.2008 405 17.-26.
Sirník Radovan Spoje Bratislava 17.02.2008 405 17.-26.
Škrabák David SP Dolný Kubín 13.10.2010 405 17.-26.
Burza Marián BC Prešov 27.10.2009 405 17.-26.
Majdiš Alexej KBŠ Dolný Kubín 14.10.2008 405 17.-26.
Beňovič Filip AS Trenčín 06.11.2009 405 17.-26.
Staňo Michal BKR Púchov 26.04.2008 405 17.-26.
Krešňák Branislav KPŠ Košice 26.06.2009 405 17.-26.
Potoma Marek BK MI Trenčín 25.06.2009 405 17.-26.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 3000 1.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 2700 2.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 2250 3.-4.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 2250 3.-4.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 1500 5.-8.
Osadská Vanessa SP Dolný Kubín 16.04.2009 1500 5.-8.
Sárená Eva SP Dolný Kubín 04.05.2008 1500 5.-8.
Lachová Adelka SP Dolný Kubín 26.07.2009 1500 5.-8.
Švachová Melánia BK MI Trenčín 25.10.2009 750 9.-16.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 750 9.-16.
Klačanská Lívia BKR Púchov 22.06.2009 750 9.-16.
Suchánková Lívia BO Nižná 10.07.2008 750 9.-16.
Skorkovská Lucia BKR Púchov 02.09.2011 750 9.-16.
Benková Nina BK MI Trenčín 28.08.2008 750 9.-16.
Chylová Adriána SP Dolný Kubín 21.05.2010 750 9.-16.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 750 9.-16.
Šarlayová Liliana BKR Púchov 08.08.2011 435 17.-24.
Spišiaková Diana KGB Rožňava 17.07.2009 435 17.-24.
Škutová Tereza SP Dolný Kubín 09.09.2009 435 17.-24.
Berezovska Tetiana PBA Prešov 29.01.2011 435 17.-24.
Reguliová Timea SP Dolný Kubín 08.04.2010 435 17.-24.
Piliarová Mia PBA Prešov 24.04.2009 435 17.-24.
Fodorová Laura Družst. Klenovec 30.12.2011 435 17.-24.
Jašková Laura SP Dolný Kubín 23.01.2010 435 17.-24.
Lachová Adelka SP Dolný Kubín 26.07.2009 2850 1.
Osadská Vanessa SP Dolný Kubín 16.04.2009 2850 1.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 2250 2.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 2250 2.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 1500 3.-4.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 1500 3.-4.
Klačanská Lívia BKR Púchov 22.06.2009 1500 3.-4.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 1500 3.-4.
Škutová Tereza SP Dolný Kubín 09.09.2009 750 5.-8.
Piliarová Mia PBA Prešov 24.04.2009 750 5.-8.
Švachová Melánia BK MI Trenčín 25.10.2009 750 5.-8.
Berezovska Tetiana PBA Prešov 29.01.2011 750 5.-8.
Benková Nina BK MI Trenčín 28.08.2008 750 5.-8.
Chylová Adriána SP Dolný Kubín 21.05.2010 750 5.-8.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 750 5.-8.
Sárená Eva SP Dolný Kubín 04.05.2008 750 5.-8.
Skorkovská Lucia BKR Púchov 02.09.2011 435 9.-12.
Brašeňová Zuzana SP Dolný Kubín 23.02.2011 435 9.-12.
Suchá Sarah Antónia BKK Sliač 26.11.2009 435 9.-12.
Šarlayová Liliana BKR Púchov 08.08.2011 435 9.-12.
Reguliová Timea SP Dolný Kubín 08.04.2010 435 9.-12.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 435 9.-12.
Fodorová Laura Družst. Klenovec 30.12.2011 435 9.-12.
Jašková Laura SP Dolný Kubín 23.01.2010 435 9.-12.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 3000 1.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 2700 2.
Suchá Sarah Antónia BKK Sliač 26.11.2009 2250 3.-4.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 2250 3.-4.
Škutová Tereza SP Dolný Kubín 09.09.2009 1500 5.-8.
Lachová Adelka SP Dolný Kubín 26.07.2009 1500 5.-8.
Sárená Eva SP Dolný Kubín 04.05.2008 1500 5.-8.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 1500 5.-8.
Brašeňová Zuzana SP Dolný Kubín 23.02.2011 750 9.-16.
Berezovska Tetiana PBA Prešov 29.01.2011 750 9.-16.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 750 9.-16.
Spišiaková Diana KGB Rožňava 17.07.2009 750 9.-16.
Skorkovská Lucia BKR Púchov 02.09.2011 750 9.-16.
Chylová Adriána SP Dolný Kubín 21.05.2010 750 9.-16.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 750 9.-16.
Fodorová Laura Družst. Klenovec 30.12.2011 750 9.-16.
Šarlayová Liliana BKR Púchov 08.08.2011 405 17.-26.
Reguliová Timea SP Dolný Kubín 08.04.2010 405 17.-26.
Piliarová Mia PBA Prešov 24.04.2009 405 17.-26.
Jašková Laura SP Dolný Kubín 23.01.2010 405 17.-26.
Švachová Melánia BK MI Trenčín 25.10.2009 405 17.-26.
Klačanská Lívia BKR Púchov 22.06.2009 405 17.-26.
Suchánková Lívia BO Nižná 10.07.2008 405 17.-26.
Benková Nina BK MI Trenčín 28.08.2008 405 17.-26.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 405 17.-26.
Osadská Vanessa SP Dolný Kubín 16.04.2009 405 17.-26.