Bodové zisky hráčov z turnajov

140 záznamov

124. U17 Spoje Bratislava A, 2022-09-18

Hráč Klub Dátum nar. Bodový zisk Poradie/Výsledok
Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008 2000 1.
Poláček Matúš KBC Košice 07.02.2006 1800 2.
Pintrava Martin AC UNIZA Žilina 08.05.2006 1500 3.-4.
András Dominik KBC Košice 14.08.2006 1500 3.-4.
Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007 1000 5.-8.
Ondrejčák Gregor Spoje Bratislava 20.06.2006 1000 5.-8.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 1000 5.-8.
Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007 1000 5.-8.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 500 9.-16.
Potoma Marek BK MI Trenčín 25.06.2009 500 9.-16.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 500 9.-16.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 500 9.-16.
Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007 500 9.-16.
Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008 500 9.-16.
Fischer Krištof SC Pohoda Trnava 10.04.2007 500 9.-16.
Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007 500 9.-16.
Antal Tomáš Slávia TU Zvolen 30.01.2007 330 17.-20.
Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006 330 17.-20.
Leško Alexander PBA Prešov 01.06.2007 330 17.-20.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 330 17.-20.
Köröš Boris KBC Košice 04.08.2008 250 21.-24.
Húdek Lukáš KPŠ Košice 21.07.2009 250 21.-24.
Krešňák Branislav KPŠ Košice 26.06.2009 250 21.-24.
Šulek Matyáš AS Trenčín 06.12.2008 250 21.-24.
Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007 1900 1.
Ondrejčák Gregor Spoje Bratislava 20.06.2006 1900 1.
Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007 1500 2.
András Dominik KBC Košice 14.08.2006 1500 2.
Svoreň Matej Slávia TU Zvolen 04.06.2006 1000 3.-4.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 1000 3.-4.
Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008 1000 3.-4.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 1000 3.-4.
Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006 500 5.-8.
Leško Alexander PBA Prešov 01.06.2007 500 5.-8.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 500 5.-8.
Potoma Marek BK MI Trenčín 25.06.2009 500 5.-8.
Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007 500 5.-8.
Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008 500 5.-8.
Pintrava Martin AC UNIZA Žilina 08.05.2006 500 5.-8.
Köröš Boris KBC Košice 04.08.2008 500 5.-8.
Šulek Matyáš AS Trenčín 06.12.2008 290 9.-12.
Matz Viktor Spoje Bratislava 02.10.2007 290 9.-12.
Krešňák Branislav KPŠ Košice 26.06.2009 290 9.-12.
Húdek Lukáš KPŠ Košice 21.07.2009 290 9.-12.
Antal Tomáš Slávia TU Zvolen 30.01.2007 290 9.-12.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 290 9.-12.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 290 9.-12.
Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007 290 9.-12.
Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008 2000 1.
Poláček Matúš KBC Košice 07.02.2006 1800 2.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 1500 3.-4.
Ondrejčák Gregor Spoje Bratislava 20.06.2006 1500 3.-4.
Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007 1000 5.-8.
Šulek Matyáš AS Trenčín 06.12.2008 1000 5.-8.
Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007 1000 5.-8.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 1000 5.-8.
Krešňák Branislav KPŠ Košice 26.06.2009 500 9.-16.
Matz Viktor Spoje Bratislava 02.10.2007 500 9.-16.
Kozinka David Antonio CEVA Trenčín 10.03.2009 500 9.-16.
Svoreň Matej Slávia TU Zvolen 04.06.2006 500 9.-16.
Sucháň Jakub KBŠ Dolný Kubín 14.08.2007 500 9.-16.
Pintrava Martin AC UNIZA Žilina 08.05.2006 500 9.-16.
Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007 500 9.-16.
Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008 500 9.-16.
Köröš Boris KBC Košice 04.08.2008 300 17.-23.
Húdek Lukáš KPŠ Košice 21.07.2009 300 17.-23.
Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006 300 17.-23.
Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007 300 17.-23.
Leško Alexander PBA Prešov 01.06.2007 300 17.-23.
Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007 300 17.-23.
Potoma Marek BK MI Trenčín 25.06.2009 300 17.-23.
Kyselicová Lea SC Pohoda Trnava 09.01.2007 2000 1.
Vojtíšková Ela AS Trenčín 10.10.2006 1800 2.
Goldiánová Karin Loko Košice 28.08.2007 1500 3.-4.
Šillingová Sofia KPŠ Košice 22.12.2006 1500 3.-4.
Sárená Eva KBŠ Dolný Kubín 04.05.2008 1000 5.-8.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 1000 5.-8.
Osadská Vanessa KBŠ Dolný Kubín 16.04.2009 1000 5.-8.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 1000 5.-8.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 500 9.-16.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 500 9.-16.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 500 9.-16.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 500 9.-16.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 500 9.-16.
Baumannová Emma Spoje Bratislava 02.06.2007 500 9.-16.
Lachová Adelka KBŠ Dolný Kubín 26.07.2009 500 9.-16.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 500 9.-16.
Švachová Melánia BK MI Trenčín 25.10.2009 330 17.-20.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 330 17.-20.
Vašatová Hana AS Trenčín 05.09.2007 330 17.-20.
Škutová Tereza KBŠ Dolný Kubín 09.09.2009 330 17.-20.
Luczyová Alexandra KBŠ Dolný Kubín 09.07.2007 250 21.-24.
Skalická Táňa BK MI Trenčín 14.04.2006 250 21.-24.
Benková Nina BK MI Trenčín 28.08.2008 250 21.-24.
Fritzová Sára PBA Prešov 31.12.2006 250 21.-24.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 1900 1.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 1900 1.
Sárená Eva KBŠ Dolný Kubín 04.05.2008 1500 2.
Osadská Vanessa KBŠ Dolný Kubín 16.04.2009 1500 2.
Škutová Tereza KBŠ Dolný Kubín 09.09.2009 1000 3.-4.
Lachová Adelka KBŠ Dolný Kubín 26.07.2009 1000 3.-4.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 1000 3.-4.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 1000 3.-4.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 500 5.-8.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 500 5.-8.
Vašatová Hana AS Trenčín 05.09.2007 500 5.-8.
Vojtíšková Ela AS Trenčín 10.10.2006 500 5.-8.
Goldiánová Karin Loko Košice 28.08.2007 500 5.-8.
Švachová Melánia BK MI Trenčín 25.10.2009 500 5.-8.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 500 5.-8.
Baumannová Emma Spoje Bratislava 02.06.2007 500 5.-8.
Skalická Táňa BK MI Trenčín 14.04.2006 310 9.-11.
Luczyová Alexandra KBŠ Dolný Kubín 09.07.2007 310 9.-11.
Benková Nina BK MI Trenčín 28.08.2008 310 9.-11.
Šillingová Sofia KPŠ Košice 22.12.2006 310 9.-11.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 310 9.-11.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 310 9.-11.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 2000 1.
Kyselicová Lea SC Pohoda Trnava 09.01.2007 1800 2.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 1500 3.-4.
Baumannová Emma Spoje Bratislava 02.06.2007 1500 3.-4.
Vojtíšková Ela AS Trenčín 10.10.2006 1000 5.-8.
Vašatová Hana AS Trenčín 05.09.2007 1000 5.-8.
Škutová Tereza KBŠ Dolný Kubín 09.09.2009 1000 5.-8.
Goldiánová Karin Loko Košice 28.08.2007 1000 5.-8.
Šebová Lucia BKR Púchov 27.06.2007 500 9.-16.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 500 9.-16.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 500 9.-16.
Luczyová Alexandra KBŠ Dolný Kubín 09.07.2007 500 9.-16.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 500 9.-16.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 500 9.-16.
Sárená Eva KBŠ Dolný Kubín 04.05.2008 500 9.-16.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 500 9.-16.
Skalická Táňa BK MI Trenčín 14.04.2006 300 17.-23.
Benková Nina BK MI Trenčín 28.08.2008 300 17.-23.
Fritzová Sára PBA Prešov 31.12.2006 300 17.-23.
Švachová Melánia BK MI Trenčín 25.10.2009 300 17.-23.
Kováčová Katarína KBŠ Dolný Kubín 25.09.2007 300 17.-23.
Lachová Adelka KBŠ Dolný Kubín 26.07.2009 300 17.-23.
Osadská Vanessa KBŠ Dolný Kubín 16.04.2009 300 17.-23.