Bodové zisky hráčov z turnajov

148 záznamov

125. U15 Spoje Bratislava A, 2022-10-23

Hráč Klub Dátum nar. Bodový zisk Poradie/Výsledok
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 2000 1.
Šulek Matyáš AS Trenčín 06.12.2008 1800 2.
Szabo Richard Slávia TU Zvolen 25.01.2008 1500 3.-4.
Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008 1500 3.-4.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 1000 5.-8.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 1000 5.-8.
Brodziansky Mário KBŠ Dolný Kubín 31.01.2008 1000 5.-8.
Potoma Marek BK MI Trenčín 25.06.2009 1000 5.-8.
Fotta Jakub Družst. Klenovec 28.03.2010 500 9.-16.
Staňo Michal BKR Púchov 26.04.2008 500 9.-16.
Berezovskij Artem PBA Prešov 13.10.2009 500 9.-16.
Burza Marián BC Prešov 27.10.2009 500 9.-16.
Köröš Boris KBC Košice 04.08.2008 500 9.-16.
Kozinka David Antonio CEVA Trenčín 10.03.2009 500 9.-16.
Beňovič Filip AS Trenčín 06.11.2009 500 9.-16.
Barč Daniele VEVA Huncovce 15.11.2009 500 9.-16.
Koščák Aleš CEVA Trenčín 07.01.2011 330 17.-20.
Matz Oliver Spoje Bratislava 18.09.2009 330 17.-20.
Sirník Radovan Spoje Bratislava 17.02.2008 330 17.-20.
Drobul Matej SP Dolný Kubín 01.06.2010 330 17.-20.
Majdiš Alexej KBŠ Dolný Kubín 14.10.2008 250 21.-24.
Burza Adrián BC Prešov 27.10.2009 250 21.-24.
Kajan Jakub SP Dolný Kubín 22.03.2010 250 21.-24.
Valachovič Jakub BARBAR Skalica 19.12.2009 250 21.-24.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 1900 1.
Šulek Matyáš AS Trenčín 06.12.2008 1900 1.
Kozinka David Antonio CEVA Trenčín 10.03.2009 1500 2.
Barč Daniele VEVA Huncovce 15.11.2009 1500 2.
Köröš Boris KBC Košice 04.08.2008 1000 3.-4.
Szabo Richard Slávia TU Zvolen 25.01.2008 1000 3.-4.
Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008 1000 3.-4.
Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008 1000 3.-4.
Staňo Michal BKR Púchov 26.04.2008 500 5.-8.
Beňovič Daniel AS Trenčín 13.08.2011 500 5.-8.
Majdiš Alexej KBŠ Dolný Kubín 14.10.2008 500 5.-8.
Koščák Aleš CEVA Trenčín 07.01.2011 500 5.-8.
Berezovskij Artem PBA Prešov 13.10.2009 500 5.-8.
Beňovič Filip AS Trenčín 06.11.2009 500 5.-8.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 500 5.-8.
Brodziansky Mário KBŠ Dolný Kubín 31.01.2008 500 5.-8.
Papp Tobias BARBAR Skalica 16.07.2009 250 9.-14.
Chvál Teodor BARBAR Skalica 22.10.2008 250 9.-14.
Burza Adrián BC Prešov 27.10.2009 250 9.-14.
Šenkýř Martin Spoje Bratislava 02.07.2009 250 9.-14.
Kajan Jakub SP Dolný Kubín 22.03.2010 250 9.-14.
Valachovič Jakub BARBAR Skalica 19.12.2009 250 9.-14.
Potoma Marek BK MI Trenčín 25.06.2009 250 9.-14.
Burza Marián BC Prešov 27.10.2009 250 9.-14.
Fotta Jakub Družst. Klenovec 28.03.2010 250 9.-14.
Drobul Matej SP Dolný Kubín 01.06.2010 250 9.-14.
Sirník Radovan Spoje Bratislava 17.02.2008 250 9.-14.
Matz Oliver Spoje Bratislava 18.09.2009 250 9.-14.
Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008 2000 1.
Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008 1800 2.
Kozinka David Antonio CEVA Trenčín 10.03.2009 1500 3.-4.
Brodziansky Mário KBŠ Dolný Kubín 31.01.2008 1500 3.-4.
Barč Daniele VEVA Huncovce 15.11.2009 1000 5.-8.
Fotta Jakub Družst. Klenovec 28.03.2010 1000 5.-8.
Majdiš Alexej KBŠ Dolný Kubín 14.10.2008 1000 5.-8.
Šulek Matyáš AS Trenčín 06.12.2008 1000 5.-8.
Drobul Matej SP Dolný Kubín 01.06.2010 500 9.-16.
Staňo Michal BKR Púchov 26.04.2008 500 9.-16.
Kajan Jakub SP Dolný Kubín 22.03.2010 500 9.-16.
Beňovič Filip AS Trenčín 06.11.2009 500 9.-16.
Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008 500 9.-16.
Potoma Marek BK MI Trenčín 25.06.2009 500 9.-16.
Szabo Richard Slávia TU Zvolen 25.01.2008 500 9.-16.
Berezovskij Artem PBA Prešov 13.10.2009 500 9.-16.
Šenkýř Martin Spoje Bratislava 02.07.2009 290 17.-24.
Papp Tobias BARBAR Skalica 16.07.2009 290 17.-24.
Chvál Teodor BARBAR Skalica 22.10.2008 290 17.-24.
Beňovič Daniel AS Trenčín 13.08.2011 290 17.-24.
Valachovič Jakub BARBAR Skalica 19.12.2009 290 17.-24.
Koščák Aleš CEVA Trenčín 07.01.2011 290 17.-24.
Matz Oliver Spoje Bratislava 18.09.2009 290 17.-24.
Sirník Radovan Spoje Bratislava 17.02.2008 290 17.-24.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 2000 1.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 1800 2.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 1500 3.-4.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 1500 3.-4.
Lachová Adelka SP Dolný Kubín 26.07.2009 1000 5.-8.
Sárená Eva SP Dolný Kubín 04.05.2008 1000 5.-8.
Osadská Vanessa SP Dolný Kubín 16.04.2009 1000 5.-8.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 1000 5.-8.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 500 9.-16.
Jašková Laura SP Dolný Kubín 23.01.2010 500 9.-16.
Lešková Kathrin PBA Prešov 19.02.2010 500 9.-16.
Berezovska Tetiana PBA Prešov 29.01.2011 500 9.-16.
Chylová Adriána SP Dolný Kubín 21.05.2010 500 9.-16.
Suchánková Lívia BO Nižná 10.07.2008 500 9.-16.
Klačanská Lívia BKR Púchov 22.06.2009 500 9.-16.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 500 9.-16.
Argalášová Dominika BO Nižná 13.10.2009 330 17.-20.
Benková Nina BK MI Trenčín 28.08.2008 330 17.-20.
Zacharová Nikola KBŠ Dolný Kubín 04.05.2010 330 17.-20.
Škutová Tereza SP Dolný Kubín 09.09.2009 330 17.-20.
Kolštromová Nathalie BARBAR Skalica 01.04.2009 250 21.-24.
Chválová Klementína BARBAR Skalica 21.04.2011 250 21.-24.
Švachová Melánia BK MI Trenčín 25.10.2009 250 21.-24.
Ťapajáková Linda SP Dolný Kubín 04.08.2011 250 21.-24.
Lachová Adelka SP Dolný Kubín 26.07.2009 1900 1.
Osadská Vanessa SP Dolný Kubín 16.04.2009 1900 1.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 1500 2.
Klačanská Lívia BKR Púchov 22.06.2009 1500 2.
Sárená Eva SP Dolný Kubín 04.05.2008 1000 3.-4.
Sopková Kvetoslava BC Prešov 19.07.2009 1000 3.-4.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 1000 3.-4.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 1000 3.-4.
Argalášová Dominika BO Nižná 13.10.2009 500 5.-8.
Benková Nina BK MI Trenčín 28.08.2008 500 5.-8.
Škutová Tereza SP Dolný Kubín 09.09.2009 500 5.-8.
Švachová Melánia BK MI Trenčín 25.10.2009 500 5.-8.
Chylová Adriána SP Dolný Kubín 21.05.2010 500 5.-8.
Suchánková Lívia BO Nižná 10.07.2008 500 5.-8.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 500 5.-8.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 500 5.-8.
Berezovska Tetiana PBA Prešov 29.01.2011 290 9.-12.
Čiamporová Lenka Spoje Bratislava 30.05.2008 290 9.-12.
Kolštromová Nathalie BARBAR Skalica 01.04.2009 290 9.-12.
Chválová Klementína BARBAR Skalica 21.04.2011 290 9.-12.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 290 9.-12.
Zacharová Nikola KBŠ Dolný Kubín 04.05.2010 290 9.-12.
Jašková Laura SP Dolný Kubín 23.01.2010 290 9.-12.
Lešková Kathrin PBA Prešov 19.02.2010 290 9.-12.
Žiačiková Emma BKR Púchov 27.03.2008 2000 1.
Bérešová Nella KBC Košice 10.08.2009 1800 2.
Hálová Charlottka CEVA Trenčín 02.01.2009 1500 3.-4.
Škutová Tereza SP Dolný Kubín 09.09.2009 1500 3.-4.
Lachová Adelka SP Dolný Kubín 26.07.2009 1000 5.-8.
Osadská Vanessa SP Dolný Kubín 16.04.2009 1000 5.-8.
Sárená Eva SP Dolný Kubín 04.05.2008 1000 5.-8.
Bieleschová Ela Bedminton Piešťany 18.10.2009 1000 5.-8.
Eliášková Ella CEVA Trenčín 21.03.2009 500 9.-16.
Švachová Melánia BK MI Trenčín 25.10.2009 500 9.-16.
Benková Nina BK MI Trenčín 28.08.2008 500 9.-16.
Zacharová Nikola KBŠ Dolný Kubín 04.05.2010 500 9.-16.
Jašková Laura SP Dolný Kubín 23.01.2010 500 9.-16.
Lešková Kathrin PBA Prešov 19.02.2010 500 9.-16.
Berezovska Tetiana PBA Prešov 29.01.2011 500 9.-16.
Suchánková Lívia BO Nižná 10.07.2008 500 9.-16.
Čiamporová Lenka Spoje Bratislava 30.05.2008 290 17.-24.
Kolštromová Nathalie BARBAR Skalica 01.04.2009 290 17.-24.
Chválová Klementína BARBAR Skalica 21.04.2011 290 17.-24.
Mišunová Lucia Lea Spoje Bratislava 11.04.2008 290 17.-24.
Ťapajáková Linda SP Dolný Kubín 04.08.2011 290 17.-24.
Argalášová Dominika BO Nižná 13.10.2009 290 17.-24.
Chylová Adriána SP Dolný Kubín 21.05.2010 290 17.-24.
Látalová Agáta BARBAR Skalica 07.03.2008 290 17.-24.