Bodové zisky hráčov z turnajov

142 záznamov

126. U13 BC Prešov A, 2022-10-08

Hráč Klub Dátum nar. Bodový zisk Poradie/Výsledok
Fotta Jakub Družst. Klenovec 28.03.2010 2000 1.
Koščák Aleš CEVA Trenčín 07.01.2011 1800 2.
Sokol Tomáš KPŠ Košice 12.04.2010 1500 3.-4.
Škrabák David SP Dolný Kubín 13.10.2010 1500 3.-4.
Božík Jakub PBA Prešov 21.04.2010 1000 5.-8.
Nemec Dávid KPŠ Košice 03.03.2010 1000 5.-8.
Beňovič Daniel AS Trenčín 13.08.2011 1000 5.-8.
Chovanec David SP Dolný Kubín 29.04.2010 1000 5.-8.
Dzivý Balucha Jakub BC Prešov 26.07.2011 500 9.-16.
Kajan Jakub SP Dolný Kubín 22.03.2010 500 9.-16.
Poľanský Ondrej SP Dolný Kubín 01.10.2010 500 9.-16.
Malík Filip BARBAR Skalica 04.01.2010 500 9.-16.
Drobul Matej SP Dolný Kubín 01.06.2010 500 9.-16.
Chlúda Dušan SP Dolný Kubín 05.12.2011 500 9.-16.
Škrabák Šimon SP Dolný Kubín 06.08.2012 500 9.-16.
Černák Vladimír SP Dolný Kubín 04.11.2013 500 9.-16.
Sloboda Peter BK MI Trenčín 10.02.2012 290 17.-24.
Cejzl Ivan BKK Sliač 12.12.2011 290 17.-24.
Rajduga Michal BC Prešov 12.08.2015 290 17.-24.
Kozinka Martin Mathias CEVA Trenčín 27.05.2011 290 17.-24.
Sýkora Michal AC UNIZA Žilina 29.11.2010 290 17.-24.
Gajda Michal BARBAR Skalica 27.01.2010 290 17.-24.
Papp Denyell Lucas BC Prešov 11.02.2012 290 17.-24.
Šimko Lucas BK MI Trenčín 05.06.2012 290 17.-24.
Fotta Jakub Družst. Klenovec 28.03.2010 1900 1.
Sokol Tomáš KPŠ Košice 12.04.2010 1900 1.
Beňovič Daniel AS Trenčín 13.08.2011 1500 2.
Koščák Aleš CEVA Trenčín 07.01.2011 1500 2.
Kajan Jakub SP Dolný Kubín 22.03.2010 1000 3.-4.
Drobul Matej SP Dolný Kubín 01.06.2010 1000 3.-4.
Chlúda Dušan SP Dolný Kubín 05.12.2011 1000 3.-4.
Škrabák David SP Dolný Kubín 13.10.2010 1000 3.-4.
Kozinka Martin Mathias CEVA Trenčín 27.05.2011 500 5.-8.
Šimko Lucas BK MI Trenčín 05.06.2012 500 5.-8.
Poľanský Ondrej SP Dolný Kubín 01.10.2010 500 5.-8.
Chovanec David SP Dolný Kubín 29.04.2010 500 5.-8.
Sloboda Peter BK MI Trenčín 10.02.2012 500 5.-8.
Škrabák Šimon SP Dolný Kubín 06.08.2012 500 5.-8.
Černák Vladimír SP Dolný Kubín 04.11.2013 500 5.-8.
Sýkora Michal AC UNIZA Žilina 29.11.2010 500 5.-8.
Cejzl Ivan BKK Sliač 12.12.2011 310 9.-11.
Rajduga Michal BC Prešov 12.08.2015 310 9.-11.
Božík Jakub PBA Prešov 21.04.2010 310 9.-11.
Papp Denyell Lucas BC Prešov 11.02.2012 310 9.-11.
Dzivý Balucha Jakub BC Prešov 26.07.2011 310 9.-11.
Nemec Dávid KPŠ Košice 03.03.2010 310 9.-11.
Škrabák David SP Dolný Kubín 13.10.2010 2000 1.
Fotta Jakub Družst. Klenovec 28.03.2010 1800 2.
Koščák Aleš CEVA Trenčín 07.01.2011 1500 3.-4.
Kajan Jakub SP Dolný Kubín 22.03.2010 1500 3.-4.
Drobul Matej SP Dolný Kubín 01.06.2010 1000 5.-8.
Sýkora Michal AC UNIZA Žilina 29.11.2010 1000 5.-8.
Božík Jakub PBA Prešov 21.04.2010 1000 5.-8.
Beňovič Daniel AS Trenčín 13.08.2011 1000 5.-8.
Nemec Dávid KPŠ Košice 03.03.2010 500 9.-16.
Kozinka Martin Mathias CEVA Trenčín 27.05.2011 500 9.-16.
Gajda Michal BARBAR Skalica 27.01.2010 500 9.-16.
Papp Denyell Lucas BC Prešov 11.02.2012 500 9.-16.
Šimko Lucas BK MI Trenčín 05.06.2012 500 9.-16.
Chovanec David SP Dolný Kubín 29.04.2010 500 9.-16.
Chlúda Dušan SP Dolný Kubín 05.12.2011 500 9.-16.
Černák Vladimír SP Dolný Kubín 04.11.2013 500 9.-16.
Poľanský Ondrej SP Dolný Kubín 01.10.2010 290 17.-24.
Sloboda Peter BK MI Trenčín 10.02.2012 290 17.-24.
Cejzl Ivan BKK Sliač 12.12.2011 290 17.-24.
Rajduga Michal BC Prešov 12.08.2015 290 17.-24.
Sokol Tomáš KPŠ Košice 12.04.2010 290 17.-24.
Škrabák Šimon SP Dolný Kubín 06.08.2012 290 17.-24.
Malík Filip BARBAR Skalica 04.01.2010 290 17.-24.
Dzivý Balucha Jakub BC Prešov 26.07.2011 290 17.-24.
Chylová Adriána SP Dolný Kubín 21.05.2010 2000 1.
Fodorová Laura Družst. Klenovec 30.12.2011 1800 2.
Černáčková Linda BKR Púchov 23.06.2010 1500 3.-4.
Lešková Kathrin PBA Prešov 19.02.2010 1500 3.-4.
Reguliová Timea SP Dolný Kubín 08.04.2010 1000 5.-8.
Jašková Laura SP Dolný Kubín 23.01.2010 1000 5.-8.
Hrobárová Nina AC UNIZA Žilina 31.08.2010 1000 5.-8.
Skorkovská Lucia BKR Púchov 02.09.2011 1000 5.-8.
Šarlayová Liliana BKR Púchov 08.08.2011 500 9.-16.
Sopková Terézia BC Prešov 13.11.2012 500 9.-16.
Vojtíšková Júlia AS Trenčín 11.06.2011 500 9.-16.
Tekeľová Aneta BKR Púchov 09.11.2010 500 9.-16.
Paliatková Gréta Sokol Ilava 06.11.2010 500 9.-16.
Bušfyová Terézia BK MI Trenčín 06.10.2010 500 9.-16.
Orosová Petra BK Rim. Sobota 27.08.2012 500 9.-16.
Brašeňová Zuzana SP Dolný Kubín 23.02.2011 500 9.-16.
Pápežová Soňa SP Dolný Kubín 24.05.2011 290 17.-24.
Piková Lucia KPŠ Košice 05.03.2010 290 17.-24.
Chomisteková Simona SP Dolný Kubín 19.08.2013 290 17.-24.
Talčíková Simona BK MI Trenčín 14.05.2011 290 17.-24.
Bajdichová Viktórie SP Dolný Kubín 30.10.2012 290 17.-24.
Kureková Dominika SP Dolný Kubín 08.04.2010 290 17.-24.
Cejzlová Michaela BKK Sliač 03.02.2010 290 17.-24.
Chválová Klementína BARBAR Skalica 21.04.2011 290 17.-24.
Chylová Adriána SP Dolný Kubín 21.05.2010 1900 1.
Jašková Laura SP Dolný Kubín 23.01.2010 1900 1.
Tekeľová Aneta BKR Púchov 09.11.2010 1500 2.
Černáčková Linda BKR Púchov 23.06.2010 1500 2.
Hrobárová Nina AC UNIZA Žilina 31.08.2010 1000 3.-4.
Paliatková Gréta Sokol Ilava 06.11.2010 1000 3.-4.
Lešková Kathrin PBA Prešov 19.02.2010 1000 3.-4.
Berezovska Tetiana PBA Prešov 29.01.2011 1000 3.-4.
Cejzlová Michaela BKK Sliač 03.02.2010 500 5.-8.
Šarlayová Liliana BKR Púchov 08.08.2011 500 5.-8.
Vojtíšková Júlia AS Trenčín 11.06.2011 500 5.-8.
Talčíková Simona BK MI Trenčín 14.05.2011 500 5.-8.
Bušfyová Terézia BK MI Trenčín 06.10.2010 500 5.-8.
Brašeňová Zuzana SP Dolný Kubín 23.02.2011 500 5.-8.
Reguliová Timea SP Dolný Kubín 08.04.2010 500 5.-8.
Skorkovská Lucia BKR Púchov 02.09.2011 500 5.-8.
Fodorová Laura Družst. Klenovec 30.12.2011 290 9.-12.
Pápežová Soňa SP Dolný Kubín 24.05.2011 290 9.-12.
Piková Lucia KPŠ Košice 05.03.2010 290 9.-12.
Chomisteková Simona SP Dolný Kubín 19.08.2013 290 9.-12.
Bajdichová Viktórie SP Dolný Kubín 30.10.2012 290 9.-12.
Kureková Dominika SP Dolný Kubín 08.04.2010 290 9.-12.
Sopková Terézia BC Prešov 13.11.2012 290 9.-12.
Orosová Petra BK Rim. Sobota 27.08.2012 290 9.-12.
Chylová Adriána SP Dolný Kubín 21.05.2010 2000 1.
Fodorová Laura Družst. Klenovec 30.12.2011 1800 2.
Jašková Laura SP Dolný Kubín 23.01.2010 1500 3.-4.
Skorkovská Lucia BKR Púchov 02.09.2011 1500 3.-4.
Lešková Kathrin PBA Prešov 19.02.2010 1000 5.-8.
Šarlayová Liliana BKR Púchov 08.08.2011 1000 5.-8.
Reguliová Timea SP Dolný Kubín 08.04.2010 1000 5.-8.
Hrobárová Nina AC UNIZA Žilina 31.08.2010 1000 5.-8.
Černáčková Linda BKR Púchov 23.06.2010 500 9.-16.
Talčíková Simona BK MI Trenčín 14.05.2011 500 9.-16.
Chomisteková Simona SP Dolný Kubín 19.08.2013 500 9.-16.
Sopková Terézia BC Prešov 13.11.2012 500 9.-16.
Vojtíšková Júlia AS Trenčín 11.06.2011 500 9.-16.
Orosová Petra BK Rim. Sobota 27.08.2012 500 9.-16.
Brašeňová Zuzana SP Dolný Kubín 23.02.2011 500 9.-16.
Kureková Dominika SP Dolný Kubín 08.04.2010 500 9.-16.
Piková Lucia KPŠ Košice 05.03.2010 290 17.-24.
Pápežová Soňa SP Dolný Kubín 24.05.2011 290 17.-24.
Bajdichová Viktórie SP Dolný Kubín 30.10.2012 290 17.-24.
Cejzlová Michaela BKK Sliač 03.02.2010 290 17.-24.
Chválová Klementína BARBAR Skalica 21.04.2011 290 17.-24.
Tekeľová Aneta BKR Púchov 09.11.2010 290 17.-24.
Bušfyová Terézia BK MI Trenčín 06.10.2010 290 17.-24.
Berezovska Tetiana PBA Prešov 29.01.2011 290 17.-24.