Zobrazenie a tlač rebríčkov

Vyberte vstupné dáta a potom kliknite na Zobraziť.



Jedna disciplína   Všetky disciplíny za sebou   Všetky disciplíny vedľa seba
Slovenský   Oblastný   Krajský   Okresný   Klubový





Rebríček SR rok 2019, dospelí, dvojhra muži, aktuálny neoficiálny stav

(dátum vytvorenia 11.11.2019)

  Meno Klub Dát.nar. Získané body z turnajov Súčet
1. Dratva Milan Loko Košice 24.04.1996
3000 (173) 3000 (169) 3000 (167) 1500 (279) 1500 (278) 1500 (171)
10500
2. Vachálek Juraj Spoje Bratislava 31.10.1990
2000 (  2) 1800 (  1) 1500 (220)  800 (183)  800 (142)  800 (123)
6100
3. Poláček Matej Loko Košice 18.06.1990
1500 (  1) 1500 (  2) 1000 (220)  900 (  3)  480 (122)  160 (142)
4900
4. Antoška Andrej Slávia TU Zvolen 12.01.2002
1800 (220) 1800 (  2)  800 (131)  480 (183)  480 (122)  200 (  1)
4880
5. Vícen Jarolím Loko Košice 01.10.1989
2000 (220) 1200 (  3) 1000 (  1)  500 (142)  400 (182)  400 (122)
4700
6. Horák Jakub Sokol Ilava 15.08.2001
1500 (220) 1500 (  1)  600 (183)  600 (131)  360 (122)
4200
7. Bálint Dárius DBK Bratislava 28.09.1998
1000 (  2) 1000 (220)  792 (  4)  500 (  1)  176 (126)  160 (148)
3292
8. Dratva Tomáš KPŠ Košice 24.11.1994
1080 (  3) 1000 (220)  500 (  2)  480 (182)  460 (131)  360 (123)
3060
9. Turcsányi Viliam Loko Košice 07.10.2001
1000 (220) 1000 (  2)  500 (  1)  400 (182)  360 (122)
2900
10. Koribský Ladislav AC UNIZA Žilina 29.05.1991
1500 (  2) 1000 (  1)  200 (220)  176 (127)  160 (186)   96 (148)
2876
11. Klačanský Lukáš CEVA Trenčín 06.10.1981
1200 (  4) 1000 (  1)  300 (131)
2500
12. Kováč Peter Loko Košice 15.05.2001
 900 (  3)  600 (182)  500 (  2)  400 (122)  200 (220)  200 (  1)
2400
13. Hliničan Matej AS Trenčín 21.09.1994
2000 (  1)   60 (194)   60 (116)   40 (200)   40 (152)   40 (135)
2160
14. Hrnčár Peter CEVA Trenčín 27.05.1999
1000 (  1)  792 (  4)  200 (220)  160 (122)   80 (183)   80 (131)
2152
15. Tomčko Ladislav Loko Košice 01.07.1984
1000 (  2)  500 (  1)  300 (  3)  200 (142)
2000
16. Banyász Tomáš PBA Prešov 02.04.1990
1000 (  2)  600 (  3)  200 (  1)   80 (131)   80 (123)
1880
17. Bočák Martin BK MI Trenčín 16.11.1991
1080 (  4)  500 (  1)  160 (147)   40 (129)   16 (186)
1780
18. Papánek Patrik AS Trenčín 21.06.2002
 500 (  1)  468 (  4)  400 (131)  240 (183)  200 (220)   40 (122)
1608
19. Ludík Milan BK MI Trenčín 09.09.1992
 800 (182)  800 (122)
1600
20. Šmatlák Richard Loko Košice 18.08.1998
 600 (  3)  500 (220)  240 (182)  220 (  2)  200 (  1)   40 (142)
1560
21. Petrovský Ľuboš KPŠ Košice 06.05.1980
 600 (  3)  500 (  2)  240 (123)  200 (220)  200 (  1)  120 (182)
1540
22. Vícen Martin Spoje Bratislava 14.01.1993
 600 (123)  500 (220)  360 (142)   60 (183)
1520
23. Vašíček Peter CEVA Trenčín 19.09.1989
 500 (220)  500 (  2)  234 (  4)  200 (  1)  140 (183)  100 (122)
1434
24. Šulko Marián Spoje Bratislava 28.11.1976
 500 (220)  400 (123)  340 (183)
1240
25. Horák Adam Sokol Ilava 06.02.1999
 468 (  4)  220 (  2)  200 (220)  200 (131)  200 (  1)   40 (122)
1088
26. Širák Radoslav Victory Trebišov 29.04.2001
 500 (  1)  220 (  2)  200 (220)  160 (185)  160 (145)  108 (  3)
1080
27. Sabovčík Róbert KBC Košice 03.11.2000
 600 (  3)  220 (  2)  160 (125)   80 (184)   16 (146)
1060
28. Radoczi Peter Loko Košice 13.10.2003
 500 (  2)  240 (182)  200 (  1)   40 (131)
980
29. Hamar Patrik KPŠ Košice 28.01.1994
 300 (  3)  240 ( 45)  220 (  2)  200 (220)  200 (  1)  160 (125)
960
29. Repiar Samuel CEVA Trenčín 20.05.1994
 500 (  1)  400 (131)   60 (122)
960
31. Karpják Boris PBA Prešov 24.06.2003
 300 (  3)  220 (  2)  200 (  1)  160 (146)  160 (124)   96 (185)
880
32. Diro Ľuboslav PBA Prešov 20.11.2003
 500 (  2)  300 (  3)   13 (  1)
813
33. Dzurňák Daniel KPŠ Košice 21.02.2001
 300 (  3)  200 (220)  160 (184)  140 (123)   72 (146)   72 (125)
800
33. Fiľ Ján KPŠ Košice 17.12.1978
 500 (  2)  300 (  3)
800
35. Filčák Jakub KPŠ Košice 05.03.2001
 220 (  2)  200 (220)  200 (  1)  120 (182)  120 (131)  100 (123)
740
36. Polák Patrik Loko Košice 06.06.2004
 500 (220)  220 (  2)
720
37. Ludík Martin BK MI Trenčín 11.09.1998
 468 (  4)  240 (126)
708
38. Kudláč Lukáš Slávia Trnava 23.08.2003
 468 (  4)   90 (193)   70 (151)   60 (130)   60 (112)   30 (189)
688
39. Mikluš Matej KPŠ Košice 28.02.1990
 500 (220)  120 (184)   48 ( 45)   15 (  2)
683
40. Móder Daniel MBK PE Malinovo 01.02.2001
 500 (  1)   96 (147)   48 (126)   32 (186)
676
41. Klačanský Jakub CEVA Trenčín 13.01.1988
 234 (  4)  200 (220)  120 (192)  120 (189)  120 (150)  120 (112)
674
41. Velič Alexander Spoje Bratislava 04.08.1999
 234 (  4)  200 (220)  120 (151)  120 (130)   80 (189)   40 (193)
674
43. Balucha Ján PBA Prešov 30.06.1997
 500 (  2)  108 (  3)   40 (146)   19 (  1)
667
44. Kadlec Sebastián BKR Púchov 23.09.2004
 234 (  4)  200 (  1)  120 (127)   80 (186)   80 (148)
634
45. Butaš David Spoje Bratislava 12.05.2003
 500 (220)   60 (193)   44 (189)   20 (151)
624
46. Širák Radoslav Victory Trebišov 25.05.1974
 200 (220)  186 ( 45)  108 (  3)   80 (185)   60 (145)   15 (  2)
574
47. Bartoš Erik BKK Sliač 25.06.2001
 300 (131)  200 (  1)   60 (183)
560
48. Kanás Kamil Spoje Bratislava 05.12.1994
 500 (220)   40 (183)
540
49. Bácskai Juraj KPŠ Košice 19.10.1970
 300 (  3)   90 ( 45)   48 (184)   48 (146)   48 (125)   19 (  1)
486
50. Blaško Martin ŠKB Koliba Blava 24.05.1979
 200 (220)  120 (190)   80 (192)   80 (151)   48 (129)   40 (113)
480
51. Molčan Jakub KBŠ Dolný Kubín 31.10.1991
 220 (  2)  108 (  3)   72 (145)   72 (124)   19 (  1)   12 (184)
472
51. Poláček Irenej KBC Košice 20.06.1989
 300 (  3)  140 (184)   19 (  2)   13 (  1)
472
53. Kurila Ján VEVA Huncovce 17.06.1997
 220 (  2)   90 ( 45)   80 (149)   80 (128)   48 (114)   32 (145)
470
54. Uher Šimon BK MI Trenčín 02.09.2002
 234 (  4)  120 (112)   54 (129)   52 (147)   20 (126)   13 (  1)
460
55. Hanuliak Lukáš KPŠ Košice 10.04.1994
 300 ( 45)   72 (185)   72 (125)
444
56. Pagáč Juraj BK MI Trenčín 01.07.1988
 234 (  4)  120 (126)   60 (147)   28 (186)
442
57. Suchý Simeon BKK Sliač 19.02.2004
 220 (  2)  200 (  1)
420
58. Borčík Dominik KGB Rožňava 12.02.2002
 220 (  2)  108 (  3)   40 (145)   40 (125)   16 (185)
408
59. Šimon Patrik KGB Rožňava 31.03.1991
 220 (  2)   60 (191)   60 (188)   60 (149)   60 (114)   36 (128)
400
60. Štilec Marián Kyklop BC Martin 02.02.1991
 120 (113)   88 (150)   88 (130)   80 (193)
376
61. Dubravský Daniel PBA Prešov 18.03.1987
 120 (185)  120 (146)  120 (124)   15 (  2)
375
62. Pevný Vladan BK GMH Hnúšťa 17.05.1998
 120 (145)  120 (125)  108 (  3)   24 (185)
372
63. Gunda Timon DBK Bratislava 23.04.2004
 220 (  2)   60 (129)   44 (113)   20 (190)    8 (  1)
344
64. Huppert Peter Loko Košice 26.08.2003
 200 (220)  108 (  3)   19 (  2)
327
65. Kiš Karol BK Šurany 15.05.1994
 200 (127)  120 (148)
320
65. Kurhajec Michal KBŠ Dolný Kubín 27.07.2002
 108 (  3)   80 (145)   80 (124)   52 (184)   19 (  2)
320
67. Molčan Vojtech BK Sabinov 16.02.1969
 108 (  3)   80 (188)   80 (128)   48 (191)   48 (149)   48 (114)
316
68. Fašung Tomáš Spoje Bratislava 13.01.1990
 200 (220)   40 (116)   30 (203)   30 (136)
300
69. Michalko Dušan Fénix Bratislava 04.08.1976
  90 (190)   70 (129)   68 (192)   66 (151)
294
70. Adamko Justin BK Sabinov 29.09.1998
 108 (  3)   60 (191)   60 (149)   60 (128)   60 (114)   12 (188)
288
70. Lobotka Tomáš BKR Púchov 29.05.1984
 160 (186)   96 (148)   32 (127)
288
72. Kajda Alex CEVA Trenčín 18.03.2003
  90 (129)   80 (192)   80 (112)   36 (189)
286
73. Milec Ondrej AC UNIZA Žilina 27.10.1973
 200 (  1)   84 (  4)
284
74. Matejka Michal AS Trenčín 08.12.1981
 200 (  1)   80 (123)
280
75. Gomola Miroslav AC UNIZA Žilina 08.05.1983
 132 (127)   80 (186)   48 (148)   19 (220)   13 (  1)
279
76. Orság Matúš BK MI Trenčín 01.03.2002
 234 (  4)   19 (220)   12 (192)    8 (147)
273
76. Staško Miloš VEVA Huncovce 13.01.1981
 186 ( 45)   72 (184)   15 (  2)
273
78. Čiško Jaroslav KGB Rožňava 24.09.2002
 108 (  3)   96 (145)   32 (185)   32 (125)   19 (  2)
268
79. Chovanec Ján BKT Trebišov 13.11.1987
  90 ( 45)   80 (191)   80 (149)   16 (188)   16 (114)
266
80. Minarovič Peter Fénix Bratislava 14.10.1977
  88 (190)   80 (192)   48 (129)   48 (113)    8 (151)
264
81. Láznik Martin MBK PE Malinovo 23.04.1969
 234 (  4)   10 (118)    8 (186)    8 (126)
260
82. Budinský Ľubomír Spoje Bratislava 10.05.1958
  90 (189)   60 (112)   56 (130)   44 (151)   28 (193)
250
83. Kundrík Michal PBA Prešov 25.06.2001
 108 (  3)   48 (185)   48 (124)   40 (146)   19 (  1)   19 (  2)
244
84. Kianička Michal AC UNIZA Žilina 11.06.2001
 120 (186)  120 (148)
240
85. Křenek Miroslav CEVA Trenčín 04.08.1973
  90 (150)   88 (129)   30 (192)   30 (112)   19 (220)   13 (  1)
238
86. Jasenský Ján Fénix Bratislava 23.03.1988
  96 (187)   96 (126)   19 (220)   16 (148)
227
86. Šarmír Ján BC Lipt. Mikuláš 13.07.1984
  80 (191)   80 (114)   48 (149)   19 (  1)
227
88. Brestovský Adam KBŠ Dolný Kubín 11.10.1980
  96 (145)   96 (124)   32 (184)
224
89. Korbaš Oliver Spoje Bratislava 28.02.1994
  88 (189)   66 (193)   66 (151)
220
90. Rippa Matúš Spoje Bratislava 27.10.2002
  84 (  4)   68 (189)   48 (193)   16 (112)    6 (130)
216
91. Ivan Štefan ŠKB Koliba Blava 20.02.1973
  70 (129)   54 (113)   44 (192)   44 (151)
212
92. Petro Šimon KBC Košice 04.03.2004
 108 (  3)   52 (184)   20 (146)   15 (  2)
195
93. Jeňo Martin BKT Trebišov 24.04.1978
  60 (149)   48 (128)   48 ( 45)   36 (188)   36 (114)   30 (191)
192
93. Kotlarčík Marek KGB Rožňava 06.08.1995
  80 (114)   48 (191)   48 (188)   16 (149)   16 (128)
192
95. Viglašský Tomáš DBK Bratislava 31.01.1980
  66 (113)   42 (192)   42 (151)   40 (190)   15 (220)    8 (129)
190
95. Zjavka Adam Spoje Bratislava 29.03.2000
  70 (112)   60 (151)   60 (130)
190
97. Socha Peter Spoje Bratislava 18.11.1969
  88 (193)   56 (112)   24 (151)   19 (220)
187
98. Karásek Vladimír Sokol Ilava 06.08.1978
  66 (192)   56 (189)   56 (129)    6 (150)
184
98. Kútny Tomáš CEVA Trenčín 31.05.1977
  60 (120)   44 (195)   40 (201)   40 (157)   40 (139)
184
100. Turek Andrej BK MI Trenčín 07.04.2004
  84 (  4)   44 (192)   40 (150)   13 (  1)
181
101. Bolha Branislav MBK PE Malinovo 14.12.1984
  84 (126)   72 (147)   24 (186)
180
101. Hönisch Henrich Fénix Bratislava 15.07.1974
 100 (126)   80 (151)
180
101. Jankovič Ľubomír BARBAR Skalica 09.08.1980
  60 (195)   40 (155)   40 (138)   40 (119)   20 (201)
180
101. Kaštan Radovan RODON Klenovec 13.03.1987
 120 (187)   60 (147)
180
101. Kožár Roman BK MI Trenčín 14.06.1971
  84 (  4)   44 (189)   34 (150)   18 (112)   16 (192)    4 (129)
180
106. Ivanko Daniel KPŠ Košice 14.10.2003
  80 (131)   40 (182)   40 (123)   19 (220)   13 (  1)
179
107. Ondrovič Tomáš BPR Bratislava 13.05.1991
  60 (196)   44 (117)   40 (153)   30 (202)   23 (135)   15 (220)
174
108. Kolátor Václav Fénix Bratislava 06.12.1982
  88 (126)   48 (187)   20 (148)   15 (220)
171
109. Cisár Kamil MBK PE Malinovo 01.03.1980
  60 (197)   44 (118)   40 (202)   24 (138)    8 (154)
168
109. Grosiar Ľubomír BK Šamorín 28.03.1981
  60 (117)   44 (196)   40 (153)   24 (135)
168
109. Neuman Marek BK Nitra 12.07.1976
  60 (198)   60 (118)   40 (137)    8 (155)
168
109. Valášek Tomáš Sokol Ilava 30.08.1985
  56 (192)   56 (150)   56 (112)
168
113. Racenberger Igor Sokol Ilava 13.06.1983
  80 (150)   66 (129)   18 (189)
164
114. Tanečka Jozef BKR Púchov 13.03.1972
  84 (  4)   60 (127)   13 (  1)
157
115. Šurka Marcel Loko B. Bystrica 28.08.1979
  84 (127)   72 (147)
156
116. Kurila Jozef VEVA Huncovce 07.05.1993
  50 (265)   40 (149)   40 (114)   24 (191)   24 (128)
154
117. Drexler Boris AC UNIZA Žilina 07.08.1990
  44 (197)   44 (121)   40 (203)   24 (156)   24 (139)
152
118. Mikuľák Filip KPŠ Košice 13.11.2003
 108 (  3)   40 (182)
148
119. Hrnčiar Milan DUKLA B. Bystrica 11.10.1975
  40 (156)   40 (140)   39 (120)   27 (194)    7 (201)
146
119. Socha Peter Sokol Ilava 11.05.1973
  66 (112)   44 (192)   28 (129)    8 (150)
146
121. Kubiček Michal Spoje Bratislava 10.08.1996
  90 (130)   28 (189)   26 (112)
144
121. Olejár Adam MŠK BO Sp. Belá 03.01.1990
  80 (265)   36 (128)   16 (149)   12 (114)
144
121. Timko Tomáš Slávia TU Zvolen 23.02.2000
 112 (127)   32 (147)
144
124. Kohút Juraj BK MI Trenčín 30.03.1984
  80 (126)   60 (186)
140
125. Kollár Marián Fénix Bratislava 02.07.1983
  44 (194)   40 (136)   28 (116)   24 (200)    4 (153)
136
126. Droppa Matúš HK Filozof Blava 02.03.1978
  44 (199)   40 (204)   27 (117)   24 (152)    8 (136)
135
126. Nečeda Samuel KBC Košice 05.05.2000
  92 (146)   24 (125)   19 (  2)
135
128. Horčičák Peter MBK PE Malinovo 30.04.1989
  45 (118)   38 (198)   30 (204)   18 (154)    6 (138)
131
128. Onduško Jozef VEVA Huncovce 12.09.1986
  48 ( 45)   32 (184)   32 (124)   19 (  2)
131
130. Šišlák Vítězslav Kyklop BC Martin 12.02.1976
  40 (199)   40 (121)   30 (130)   20 (156)   13 (205)
130
131. Režný Vladimír DBK Bratislava 30.03.1982
  56 (190)   56 (151)   16 (129)
128
132. Priesol Miroslav Fénix Bratislava 01.10.1983
  45 (116)   33 (194)   30 (136)   19 (153)   18 (200)
127
133. Ciklamíni Patrik Kyklop BC Martin 28.06.1994
  44 (150)   42 (193)   28 (130)   12 (113)
126
133. Hrinda Martin BKT Trebišov 22.05.1985
  50 (191)   40 (149)   24 (188)   12 (128)    4 (114)
126
135. Šuvada Jaroslav HK Filozof Blava 09.11.1978
  52 (151)   24 (193)   24 (189)   24 (130)
124
136. Tokoš Juraj Spoje Bratislava 30.12.1977
  45 (198)   40 (205)   28 (118)    8 (155)    8 (137)
121
137. Zigo Martin 1. PBK Jakarta Blava 30.04.1995
  30 (200)   30 (194)   30 (152)   30 (135)
120
138. Mitocha Jozef BK MI Trenčín 18.05.2004
  84 (  4)   19 (220)   13 (  1)
116
138. Ogurčák Vladimír MŠK BO Sp. Belá 29.06.1965
  40 (128)   36 (265)   24 (114)   16 (191)   12 (149)
116
140. Hargaš Peter DBK Bratislava 16.04.1980
  66 (190)   24 (192)   24 (113)
114
140. Meixner Roman BK Šamorín 24.06.1977
  45 (196)   33 (117)   18 (153)   18 (135)    8 (202)
114
142. Borovikov Arkady Fénix Bratislava 19.09.1984
  40 (129)   40 (113)   28 (151)    4 (192)
112
142. Čarnogurský Matúš BK MI Trenčín 30.08.2004
  84 (  4)   15 (220)   13 (  1)
112
142. Čuntala Miloslav BKR Púchov 17.06.1985
  72 (186)   40 (121)
112
145. Pavlovič Adam KBC Košice 03.10.2004
  48 (125)   40 (184)   15 (  2)    8 (146)
111
146. Hornák Pavol ŠK BENNI Nitra 08.05.1996
  35 (119)   30 (137)   25 (154)   18 (200)
108
146. Kraus Michal Kyklop BC Martin 09.07.1984
  60 (199)   24 (156)   20 (205)    4 (139)    4 (121)
108
146. Lipták Marián Loko Košice 06.12.1998
 108 (  3)
108
149. Kopanica Daniel Spoje Bratislava 11.06.2002
  40 (136)   28 (196)   24 (203)   12 (112)    8 (153)
104
149. Páleš Stanislav Družst. Klenovec 14.02.2004
  56 (127)   48 (147)
104
151. Chudovan Juraj RSL Bratislava 09.10.1985
  34 (117)   28 (196)   25 (152)   13 (203)    5 (136)
100
151. Gažo Matej Sokol Ilava 01.08.1993
  28 (199)   24 (205)   24 (140)   24 (121)    8 (157)    8 (112)
100
151. Grman Martin Fénix Bratislava 12.08.1978
  72 (187)   28 (148)
100
151. Stanislav Marek ŠKB Koliba Blava 03.04.1973
  42 (190)   32 (113)   16 (129)   10 (192)   10 (151)
100
155. Sedláček Ján Kyklop BC Martin 30.03.1964
  35 (139)   30 (156)   19 (205)   15 (199)
99
156. Gajdoš Filip MBK PE Malinovo 18.12.1984
  35 (198)   22 (118)   20 (204)   20 (138)    4 (154)
97
157. Brozman Boris DBK Bratislava 22.02.1980
  72 (126)   24 (148)
96
157. Jánošík Matej BK Šurany 27.06.1990
  48 (148)   40 (126)    8 (187)
96
157. Kuhn Ivan BPR Bratislava 30.09.1966
  84 (  4)    8 (202)    4 (135)
96
160. Červeň Kristián BC Lipt. Mikuláš 22.08.1999
  36 (128)   36 (114)   13 (  1)   10 (149)
95
160. Palica Michal AC UNIZA Žilina 16.03.1989
  33 (197)   22 (121)   20 (203)   20 (156)   12 (139)
95
160. Sedláček Filip CEVA Trenčín 22.12.1993
  30 (120)   25 (201)   20 (157)   20 (139)
95
163. Juraš Martin Kyklop BC Martin 07.03.1977
  36 (113)   27 (121)   18 (150)   12 (130)    8 (193)
93
164. Hlinica Tomáš AC UNIZA Žilina 28.03.2001
  84 (  4)    8 (  1)
92
164. Ivan Marian Fénix Bratislava 23.04.1979
  68 (113)   16 (126)    8 (148)
92
164. Kakula Adam Lokomotíva Bánov 14.05.1998
  40 (154)   28 (195)   24 (119)
92
164. Pardupa Roman DBK Bratislava 28.12.1978
  92 (126)
92
168. Šmidovič Marek Spoje Bratislava 05.08.1979
  33 (118)   30 (205)   22 (198)    6 (137)
91
169. Daniel Slavomír VEVA Huncovce 09.03.1965
  40 (265)   30 (128)   12 (149)    6 (114)
88
169. Frčo Martin Loko B. Bystrica 24.06.1984
  88 (127)
88
171. Dobiáš Michal BK MI Trenčín 04.10.1983
  30 (189)   30 (150)   20 (112)    6 (192)
86
171. Kessler Matej SC Pohoda Trnava 03.11.1973
  24 (197)   23 (202)   20 (155)   19 (138)    4 (119)
86
171. Vonšák Martin DBK Bratislava 21.10.1986
  44 (192)   42 (129)
86
174. Fischer Róbert SC Pohoda Trnava 27.09.1978
  35 (155)   22 (197)   17 (138)   10 (119)    5 (202)
84
174. Mészáros Roman Spoje Bratislava 13.11.1965
  44 (130)   40 (112)
84
174. Mošovský Matej DBK Bratislava 14.03.1973
  44 (151)   40 (187)
84
177. Dojčár Jozef BARBAR Skalica 12.09.1980
  38 (119)   30 (138)   15 (155)
83
178. Bartoš Matej Loko B. Bystrica 02.11.1998
  80 (147)
80
178. Jozek Martin CEVA Trenčín 18.05.2003
  50 (120)   18 (139)   12 (197)
80
178. Šplíchal Tomáš RODON Klenovec 01.01.1980
  80 (187)
80
178. Strelec Ivan DUKLA B. Bystrica 02.06.1968
  35 (194)   25 (201)   17 (140)    3 (156)    2 (120)
80
182. Hošták Andrej HK Filozof Blava 20.06.1995
  56 (112)   14 (189)    4 (151)
74
182. Michalka Jaroslav BKR Púchov 18.11.1977
  22 (121)   20 (157)   20 (140)   12 (194)    8 (201)
74
182. Neupauer Tomáš HK Filozof Blava 01.09.1983
  33 (199)   20 (117)   18 (204)    3 (152)
74
185. Slobodník Lukáš Lokomotíva Bánov 11.04.1995
  30 (154)   30 (137)   13 (119)
73
186. Baďura Richard BK GYPY Piešťany 25.04.1975
  40 (154)   24 (119)    4 (200)    4 (137)
72
186. Cincula Peter MBK PE Malinovo 04.11.1984
  45 (197)   17 (118)    6 (202)    4 (154)
72
186. Ivančík Michal ŠK BENNI Nitra 19.08.1986
  30 (195)   20 (137)   12 (200)   10 (154)    2 (119)
72
189. Urbánek Dušan BARBAR Skalica 10.04.1980
  27 (119)   23 (201)   10 (155)   10 (138)
70
189. Žabka Roman HK Filozof Blava 29.08.1977
  36 (189)   18 (193)   10 (151)    6 (112)
70
191. Demovič Igor Fénix Bratislava 28.12.1981
  25 (153)   20 (116)   12 (200)   12 (136)
69
191. Moravčík Marek ŠK BENNI Nitra 23.01.1973
  45 (195)   20 (137)    4 (200)
69
193. Hladík Ľubomír ŠKB Koliba Blava 20.01.1978
  24 (151)   24 (113)   15 (220)    4 (192)    4 (129)
67
193. Stolárik Martin BPR Bratislava 04.03.1998
  33 (196)   15 (153)   15 (135)    4 (202)    3 (117)
67
195. Grič Peter Spoje Bratislava 23.01.1978
  22 (118)   20 (205)   12 (155)   12 (137)
66
196. Bálint Richard Družst. Klenovec 12.01.1971
  48 (145)   16 (124)
64
196. Demo Jaroslav Lokomotíva Bánov 09.10.1994
  33 (195)   24 (200)    7 (119)
64
196. Juráška Tomáš MŠK BO Sp. Belá 11.12.1982
  48 (128)   16 (114)
64
196. Kadlíček Dalibor Sokol Ilava 26.08.1984
  21 (199)   18 (205)   18 (157)    7 (121)
64
196. Rak Tomáš Fénix Bratislava 25.12.1976
  34 (113)   16 (129)   14 (192)
64
196. Tekeľ Anton Sokol Ilava 04.10.1976
  60 (189)    4 (112)
64
202. Dugas Ján KPŠ Košice 19.12.1980
  48 ( 45)   15 (  2)
63
202. Šmída Šimon BK GYPY Piešťany 12.02.2001
  21 (120)   18 (156)   18 (140)    6 (204)
63
204. Masár Filip ŠK BENNI Nitra 07.05.1999
  50 (119)   12 (195)
62
204. Romaňák Michal VEVA Huncovce 14.04.1999
  50 (265)   12 (191)
62
206. Garaj Rastislav KGB Rožňava 02.05.1994
  40 (125)   13 (  1)    8 (145)
61
207. Májek Michal MBK PE Malinovo 22.04.1978
  30 (197)   20 (202)   10 (118)
60
207. Uhrín Vladimír DBK Bratislava 13.07.1987
  60 (187)
60
209. Holubek Juraj RSL Bratislava 04.07.1969
  23 (152)   19 (203)    7 (196)    7 (136)
56
209. Švacho Peter BK MI Trenčín 29.03.1980
  50 (129)    6 (150)
56
211. Borgula Jakub BK Šamorín 08.05.2003
  30 (196)   12 (202)   12 (153)
54
211. Hromník Branislav CEVA Trenčín 20.11.1979
  46 (189)    8 (112)
54
211. Leitmann Ivan Sokol Ilava 23.03.1987
  22 (121)   20 (140)   12 (157)
54
211. Pilát Jozef Victory Trebišov 28.04.1967
  20 (145)   18 ( 45)   16 (125)
54
215. Kósa Dárius Lokomotíva Bánov 18.09.1993
  25 (119)   24 (137)    4 (195)
53
215. Koška Peter BARBAR Skalica 11.04.1980
  21 (195)   15 (201)   15 (155)    2 (138)
53
217. Bučko Filip BK GYPY Piešťany 13.10.2000
  24 (204)   12 (120)    8 (156)    8 (140)
52
217. Gruľa Marek MBK PE Malinovo 15.03.1976
  24 (204)   12 (118)    8 (154)    8 (138)
52
217. Kičin Milan HK Filozof Blava 16.06.1995
  20 (152)   20 (136)   12 (204)
52
220. Korček Peter DUKLA B. Bystrica 04.01.1988
  18 (120)   15 (156)   15 (140)    3 (194)
51
221. Boris Dominik BK Šamorín 01.11.1999
  30 (117)   20 (135)
50
221. Trubačík Róbert AC UNIZA Žilina 11.03.1969
  30 (121)   18 (203)    2 (197)
50
223. Kaľavský Peter RODON Klenovec 04.08.1981
  36 (127)   12 (147)
48
223. Orság Michal BK MI Trenčín 29.04.1999
  48 (189)
48
223. Smolka Martin CEVA Trenčín 18.12.1980
  21 (120)   15 (201)    9 (195)    3 (139)
48
223. Šoltés Erik BKT Trebišov 08.02.1986
  48 ( 45)
48
223. Uhrin Stanislav Victory Trebišov 14.05.1978
  48 ( 45)
48
228. Godály Norbert SC Pohoda Trnava 25.01.1976
  15 (197)   12 (155)   10 (202)   10 (138)    6 (119)
47
229. Balent Tibor VEVA Huncovce 16.09.1969
  24 (145)    8 (265)    6 (128)    6 (114)
44
229. Čech Miroslav Spoje Bratislava 21.08.1984
  44 (198)
44
229. Červeň Martin Kyklop BC Martin 26.08.1993
  44 (193)
44
229. Glončák Pavol BC Lipt. Mikuláš 08.09.1977
  16 (265)   16 (128)    6 (191)    6 (149)
44
229. Hricovíny Peter KGB Rožňava 14.07.1969
  24 (114)   20 (191)
44
229. Jelluš Matej BKR Púchov 11.03.1990
  19 (157)   19 (140)    6 (194)
44
229. Kalinay Ľubomír BK Sabinov 13.08.1974
  24 (191)   20 (149)
44
229. Karsay Oliver SC Pohoda Trnava 22.04.1991
  20 (202)   20 (138)    4 (119)
44
229. Meško Samuel CEVA Trenčín 20.08.2003
  24 (203)    9 (197)    6 (157)    5 (120)
44
229. Minárik Milan BKR Púchov 27.05.1980
  20 (194)   12 (201)   12 (140)
44
229. Varga Lukáš ŠKB Koliba Blava 03.11.1986
  44 (190)
44
240. Cabarka Peter BPR Bratislava 09.12.1996
  15 (220)   15 (  2)   13 (117)
43
241. Berdis Adam BK Sabinov 07.04.1997
  40 (188)
40
241. Fruhauf Miroslav HK Filozof Blava 20.08.1986
  24 (112)   16 (151)
40
241. Iľko Ľuboš BKT Trebišov 26.12.1974
  20 (191)   20 (114)
40
241. Ivanka Samuel Loko Košice 01.09.1998
  40 (142)
40
241. Kotleba Boris 1. PBK Jakarta Blava 09.12.1976
  20 (200)   14 (194)    4 (116)    2 (152)
40
241. Kožár Oliver BK MI Trenčín 05.11.1998
  40 (192)
40
241. Piovarči Juraj CEVA Trenčín 20.04.1956
  20 (192)   12 (150)    4 (189)    4 (129)
40
241. Urban Pavel BC Lipt. Mikuláš 12.12.1979
  20 (191)   20 (149)
40
241. Žuffa Matúš CEVA Trenčín 17.10.2001
  24 (157)    8 (139)    8 (120)
40
250. Beladič Jan B-KLUB Pezinok 25.02.1982
  21 (198)    9 (118)    6 (137)    3 (155)
39
250. Jantulík Miroslav AC UNIZA Žilina 23.11.1994
  30 (139)    6 (156)    3 (121)
39
250. Kútny Peter 1. PBK Jakarta Blava 12.10.1992
  25 (116)   12 (135)    2 (152)
39
253. Marko Igor BKT Trebišov 27.05.1979
  20 (128)   18 ( 45)
38
253. Viest Martin DBK Bratislava 11.02.1970
  20 (116)   18 (152)
38
255. Boďo Pavol DBK Bratislava 19.06.1977
  21 (116)   12 (204)    4 (135)
37
256. Kúdela Stanislav DBK Bratislava 12.12.1971
  18 (204)   12 (116)    6 (135)
36
256. Masarik Ivan CEVA Trenčín 02.03.1990
  20 (192)    8 (129)    8 (  1)
36
256. Miško Samuel BK Sabinov 28.09.1998
  24 (114)    8 (128)    4 (149)
36
256. Šimon Ladislav KGB Rožňava 01.08.1968
  20 (128)    8 (149)    4 (191)    4 (188)
36
260. Ambrús Miroslav BARBAR Skalica 01.02.1985
  22 (195)   12 (201)
34
260. Fekiač Juraj DUKLA B. Bystrica 26.11.1982
  20 (120)   10 (140)    4 (156)
34
260. Macko Miroslav Sokol Ilava 23.03.1984
  22 (199)   12 (205)
34
260. Nižnánsky Martin Fénix Bratislava 25.05.1985
  14 (194)   10 (153)   10 (116)
34
264. Do Anh Tuan HK Filozof Blava 16.06.1994
  18 (116)   15 (194)
33
264. Lošák Ján CEVA Trenčín 12.03.1979
  30 (157)    3 (139)
33
264. Mikuláš Dávid Victory Trebišov 28.08.2003
  18 ( 45)   15 (  2)
33
267. Štupák Michal MŠK BO Sp. Belá 24.01.2002
  24 (265)    4 (191)    4 (149)
32
267. Vicen Martin MBK PE Malinovo 06.01.1987
  16 (126)    8 (186)    8 (147)
32
269. Skorkovský Jozef BKR Púchov 07.11.1980
  15 (121)    6 (201)    5 (194)    5 (157)    3 (140)
31
270. Halas Radoslav BK Šamorín 17.10.1980
  30 (202)
30
271. Novodomec Martin DUKLA B. Bystrica 11.12.1990
  20 (120)    4 (201)    4 (194)
28
271. Roďom Rastislav Fénix Bratislava 14.05.1978
  28 (190)
28
271. Rychtárech Richard BK MI Trenčín 23.12.1984
  20 (129)    8 (112)
28
271. Szép Peter Spoje Bratislava 25.09.1978
  12 (196)   12 (136)    4 (116)
28
275. Demovič Rastislav B-KLUB Pezinok 20.08.1976
  14 (198)    6 (118)    4 (137)    3 (155)
27
275. Krajčovič Jozef HK Filozof Blava 14.08.1961
  14 (199)   10 (117)    3 (136)
27
277. Janek Michal BC Lipt. Mikuláš 29.02.1984
  10 (191)    8 (128)    8 (114)
26
277. Sninský Radovan HK Filozof Blava 29.06.1977
  18 (130)    4 (193)    4 (151)
26
279. Hýbl Jakub AC UNIZA Žilina 03.08.1992
  24 (127)
24
279. Krajč Pavol RSL Bratislava 16.08.1971
   8 (196)    8 (117)    4 (203)    4 (152)    4 (136)
24
279. Mrázek Michal DBK Bratislava 09.04.1979
   8 (204)    8 (152)    8 (135)
24
282. Kalný Ondrej Spoje Bratislava 18.07.2003
   9 (196)    8 (116)    6 (153)
23
283. Porošin Matej BK MI Trenčín 04.03.2000
  16 (150)    6 (129)
22
283. Vlk Gabriel CEVA Trenčín 31.08.1974
  12 (120)    6 (203)    4 (197)
22
285. Chovan Jaroslav BARBAR Skalica 07.01.1997
  10 (155)   10 (119)
20
285. Eliášek Róbert CEVA Trenčín 09.12.1970
  10 (197)   10 (157)
20
285. Hrčkuľák Pavol BKZL Zákamenné 24.07.1978
  20 (129)
20
285. Kováč Dávid BPR Bratislava 29.08.1988
  10 (153)   10 (135)
20
285. Kučák Marcel BKT Trebišov 10.04.1972
  20 (128)
20
285. Solár Marek Lokomotíva Bánov 27.10.1994
  20 (154)
20
291. Chovanec Ján BKT Trebišov 26.05.1954
  18 ( 45)
18
291. Gschweng Daniel Spoje Bratislava 26.07.1969
  18 (155)
18
291. Jeňo Roman BKT Trebišov 02.02.1982
  18 ( 45)
18
291. Kališ Marek BK GYPY Piešťany 07.04.1976
  12 (198)    2 (156)    2 (140)    2 (120)
18
291. Móder Ladislav MBK PE Malinovo 02.11.1968
   6 (154)    6 (138)    6 (118)
18
296. Kopnický Štefan RSL Bratislava 18.01.1976
  15 (117)    2 (196)
17
296. Šmída Ján BK GYPY Piešťany 19.10.1957
   9 (198)    4 (120)    2 (204)    2 (156)
17
298. Galajda Jozef VEVA Huncovce 18.03.1983
  16 (191)
16
298. Juríček Juraj BK MI Trenčín 22.12.1995
  16 (186)
16
300. Ház Milan Loko Košice 26.01.2004
  15 (  2)
15
300. Kalina Marek Spoje Bratislava 22.11.1976
  15 (220)
15
302. Chudíc Marián DBK Bratislava 05.03.1977
  12 (152)    2 (116)
14
302. Fraštia Šimon BPR Bratislava 24.08.2004
  12 (196)    2 (117)
14
302. Hrnčár Peter CEVA Trenčín 14.11.1972
  12 (203)    2 (157)
14
302. Hromník Ernest CEVA Trenčín 22.05.1975
  14 (195)
14
302. Valuška Matej Kyklop BC Martin 01.12.1984
  10 (199)    2 (205)    2 (139)
14
307. Kalin Dominik CEVA Trenčín 22.11.1992
  13 (  1)
13
307. Krakovský Pavol HK Filozof Blava 03.12.1962
  10 (117)    3 (136)
13
307. Plášil Michal Kyklop BC Martin 28.08.2000
  10 (199)    3 (139)
13
307. Slosiarik Samuel KPŠ Košice 29.01.2003
  13 (  1)
13
311. Biarinec René Kyklop BC Martin 27.07.2002
  12 (121)
12
311. Chmelík Marcel HK Filozof Blava 21.08.1977
  12 (130)
12
311. Konárek Lukáš BK Šurany 07.09.1984
  12 (187)
12
311. Lapák Miroslav BC Lipt. Mikuláš 13.03.1963
  12 (265)
12
311. Peruňský Ivan RSL Bratislava 04.01.1963
   6 (117)    2 (203)    2 (196)    2 (152)    2 (136)
12
311. Rodný Ondrej Sokol Ilava 07.01.1983
   6 (140)    6 (121)
12
311. Slobodník Martin Lokomotíva Bánov 12.03.1996
   6 (200)    2 (195)    2 (137)    2 (119)
12
311. Šolc Pavol MŠK BO Sp. Belá 25.01.1978
  12 (191)
12
311. Vlk Jakub CEVA Trenčín 25.04.2003
  12 (139)
12
320. Ďurík Peter BPR Bratislava 13.05.1967
   5 (117)    3 (153)    2 (196)
10
320. Hodrušský Branislav Lokomotíva Bánov 06.04.1980
  10 (137)
10
320. Štrokendl Lukáš MBK PE Malinovo 16.02.1993
  10 (198)
10
323. Matz Fridrich Spoje Bratislava 01.02.1978
   7 (116)    2 (203)
9
324. Bachleda Matej MŠK BO Sp. Belá 21.06.2002
   4 (191)    4 (149)
8
324. Kořínek Miroslav BC Lipt. Mikuláš 04.06.1971
   8 (265)
8
324. Lenárt Richard HK Filozof Blava 07.09.1973
   4 (189)    4 (112)
8
324. Lukáč Peter MBK PE Malinovo 02.08.1984
   8 (198)
8
324. Minarovič Martin HK Filozof Blava 31.08.1998
   8 (193)
8
324. Rogos Ján KGB Rožňava 29.07.1977
   4 (188)    4 (128)
8
324. Szilágyi Ladislav Victory Trebišov 05.08.1974
   8 (145)
8
324. Turek Marko BK MI Trenčín 15.10.2002
   8 (  1)
8
324. Vicáň Marián KBŠ Dolný Kubín 07.10.1978
   8 (184)
8
324. Vicen Boris MBK PE Malinovo 06.09.1991
   8 (147)
8
334. Görög Tomáš SC Pohoda Trnava 26.01.1986
   3 (155)    3 (119)
6
334. Kumičák Filip BKR Púchov 06.10.1989
   4 (121)    2 (157)
6
334. Letrich Jozef Kyklop BC Martin 24.05.1987
   6 (113)
6
334. Patkoš Tomáš Spoje Bratislava 06.01.2004
   4 (153)    2 (196)
6
338. Benický Roman HK Filozof Blava 17.06.1965
   4 (117)
4
338. Bruckmayer Erich HK Filozof Blava 16.04.1981
   4 (112)
4
338. Jačmeník Igor DUKLA B. Bystrica 11.11.1987
   2 (201)    2 (194)
4
338. Jurák Branislav MBK PE Malinovo 06.07.1969
   4 (138)
4
338. Mráz Marek Lokomotíva Bánov 26.08.1974
   4 (200)
4
338. Ručka Zdenek BK GYPY Piešťany 23.01.1969
   2 (204)    2 (140)
4
338. Scholtz Peter ŠKB Koliba Blava 21.03.1964
   4 (192)
4
338. Talčík Peter BK MI Trenčín 04.09.1970
   4 (189)
4
346. Hajtáš Maroš HK Filozof Blava 09.10.1980
   3 (152)
3
346. Švolík Martin ŠK BENNI Nitra 16.06.1980
   3 (154)
3
348. Ďurík Peter BPR Bratislava 15.11.1999
   2 (153)
2
348. Guldan Filip Spoje Bratislava 25.10.1951
   2 (203)
2
348. Olijnik Sviatoslav BPR Bratislava 04.12.1975
   2 (135)
2
348. Polonec Andrej Kyklop BC Martin 04.08.1999
   2 (139)
2
348. Sedláček Tomáš BKR Púchov 30.01.2002
   2 (121)
2
348. Smolka Michal CEVA Trenčín 30.12.1984
   2 (201)
2