Zobrazenie a tlač rebríčkov

Vyberte vstupné dáta a potom kliknite na Zobraziť.



Jedna disciplína   Všetky disciplíny za sebou   Všetky disciplíny vedľa seba
Slovenský   Oblastný   Krajský   Okresný   Klubový





Rebríček SR rok 2018, dospelí, dvojhra muži, aktuálny neoficiálny stav

(dátum vytvorenia 16.4.2018)

  Meno Klub Dát.nar. Získané body z turnajov Súčet
1. Dratva Milan Loko Košice 24.04.1996
3000 (112) 1500 (156)  600 (157)  600 (111)
4500
2. Vachálek Juraj Spoje Bratislava 31.10.1990
2000 (  1) 1200 (126)
3200
3. Hrnčár Peter CEVA Trenčín 27.05.1999
1500 (  2) 1500 (  1)  560 (126)
3000
4. Vícen Jarolím Loko Košice 01.10.1989
2000 (  2)  800 (127)
2800
5. Repiar Samuel CEVA Trenčín 20.05.1994
1500 (  2) 1000 (  1)  240 (126)
2500
6. Vašíček Peter CEVA Trenčín 19.09.1989
1800 (  1)  660 (126)  500 (  2)
2460
7. Banyász Tomáš PBA Prešov 02.04.1990
1800 (  2)  300 (127)  200 (  1)
2100
8. Antoška Andrej Slávia TU Zvolen 12.01.2002
1000 (  2) 1000 (  1)  760 (127)
2000
8. Janckulík Peter KBC Košice 16.11.1998
1000 (  2) 1000 (  1)  150 (132)
2000
10. Horák Jakub Sokol Ilava 15.08.2001
1000 (  2)  540 (127)  200 (  1)
1540
11. Klačanský Lukáš CEVA Trenčín 06.10.1981
1500 (  1)
1500
12. Hliničan Matej AS Trenčín 21.09.1994
 880 (126)  600 (159)  400 (154)
1480
13. Šulko Marián Spoje Bratislava 28.11.1976
1000 (  1)  240 (126)
1240
14. Vícen Martin Spoje Bratislava 14.01.1993
1000 (  2)  200 (  1)
1200
15. Dratva Tomáš KPŠ Košice 24.11.1994
 560 (127)  500 (  2)  200 (  1)
1060
16. Bálint Dárius Družst. Klenovec 28.09.1998
 500 (  2)  500 (  1)  165 (131)
1000
16. Kanás Kamil Spoje Bratislava 05.12.1994
 500 (  2)  500 (  1)  360 (126)
1000
18. Matejka Michal AS Trenčín 08.12.1981
 500 (  1)  360 (126)
860
19. Ludík Milan BK MI Trenčín 09.09.1992
 800 (127)
800
20. Bartoš Erik BKK Sliač 25.06.2001
 500 (  1)  200 (  2)  160 (126)
700
20. Hamar Patrik KPŠ Košice 28.01.1994
 500 (  2)  200 (  1)  132 (132)
700
20. Kováč Peter Loko Košice 15.05.2001
 500 (  1)  200 (  2)  140 (127)
700
20. Lipták Marián KPŠ Košice 06.12.1998
 500 (  1)  200 (127)  200 (  2)
700
20. Turcsányi Viliam Loko Košice 07.10.2001
 500 (  2)  200 (  1)   60 (127)
700
25. Ludík Martin BK MI Trenčín 11.09.1998
 500 (  1)  180 (131)
680
26. Petrovský Ľuboš KPŠ Košice 06.05.1980
 500 (  2)  160 (127)
660
27. Tomčko Ladislav Loko Košice 01.07.1984
 400 (127)  200 (  2)
600
28. Sabovčík Róbert KBC Košice 03.11.2000
 500 (  2)   72 (132)
572
29. Lobotka Tomáš CEVA Trenčín 29.05.1984
 500 (  1)
500
29. Papánek Patrik AS Trenčín 21.06.2002
 300 (126)  200 (  2)  200 (  1)
500
31. Širák Radoslav Victory Trebišov 29.04.2001
 300 ( 38)  132 (133)   19 (  2)    8 (  1)
432
32. Hrnčár Pavol CEVA Trenčín 09.11.1994
 400 (154)
400
32. Klačanský Jakub CEVA Trenčín 13.01.1988
 200 (  2)  200 (  1)   90 (119)
400
32. Milec Ondrej AC UNIZA Žilina 27.10.1973
 200 (  2)  200 (  1)   23 (118)
400
32. Nečeda Samuel KBC Košice 05.05.2000
 200 (  2)  200 (  1)   75 (132)
400
32. Šmatlák Richard Loko Košice 18.08.1998
 200 (  2)  200 (  1)  160 (127)
400
32. Velič Alexander Spoje Bratislava 04.08.1999
 200 (  2)  200 (  1)   90 (139)   42 (119)
400
38. Jasenský Ján Fénix Bratislava 23.03.1988
 200 (  1)  160 (126)
360
39. Kiš Karol BK Šurany 15.05.1994
 200 (  1)  140 (126)
340
40. Chovanec Ján BKT Trebišov 13.11.1987
 200 (  2)  111 ( 38)   60 (125)   30 (140)
311
41. Dubravský Daniel PBA Prešov 18.03.1987
 200 (  2)   84 (132)
284
42. Timko Tomáš Slávia TU Zvolen 23.02.2000
 200 (  2)   81 (131)   13 (  1)
281
43. Ivanka Samuel Loko Košice 01.09.1998
 280 (127)
280
44. Mikluš Matej KPŠ Košice 28.02.1990
 210 ( 38)   54 (132)   19 (  2)   19 (  1)
264
45. Poláček Matej Loko Košice 18.06.1990
 200 (  2)   60 (127)
260
46. Dzurňák Daniel KPŠ Košice 21.02.2001
 200 (  2)   45 (132)   13 (  1)
245
47. Huppert Peter Loko Košice 26.08.2003
 200 (  2)   30 (132)
230
48. Orság Michal BK MI Trenčín 29.04.1999
 200 (  1)   29 (119)    9 (131)
229
49. Kundrík Michal PBA Prešov 25.06.2001
 200 (  1)   27 (132)   19 (  2)
227
50. Žďárský Tadeáš AS Trenčín 12.11.1995
 200 (126)
200
51. Brozman Boris DBK Bratislava 22.02.1980
 120 (130)   60 (120)
180
51. Koribský Ladislav AC UNIZA Žilina 29.05.1991
  90 (138)   90 (118)
180
51. Móder Daniel MBK PE Malinovo 01.02.2001
 180 (130)
180
54. Hanuliak Lukáš KPŠ Košice 10.04.1994
  99 (133)   50 ( 38)
149
55. Bočák Martin BK MI Trenčín 16.11.1991
  75 (131)   68 (138)   45 (119)   19 (  1)
143
56. Brestovský Adam KBŠ Dolný Kubín 11.10.1980
 135 (133)
135
57. Čiško Jaroslav KGB Rožňava 24.09.2002
 132 (133)
132
57. Grman Martin Fénix Bratislava 12.08.1978
  66 (139)   66 (119)
132
57. Molčan Jakub KBŠ Dolný Kubín 31.10.1991
 132 (133)
132
60. Širák Radoslav Victory Trebišov 25.05.1974
 111 ( 38)   16 (  2)
127
61. Dubecký Peter Loko Košice 25.04.2002
  84 (132)   40 (127)   13 (  1)
124
62. Masár Filip ŠK BENNI Nitra 07.05.1999
  60 (148)   60 (123)
120
62. Onduško Jozef VEVA Huncovce 12.09.1986
  60 (141)   60 (124)   24 (133)
120
64. Pardupa Roman DBK Bratislava 28.12.1978
 117 (130)
117
65. Zjavka Adam Spoje Bratislava 29.03.2000
  60 (121)   55 (146)   13 (  1)
115
66. Kianička Michal AC UNIZA Žilina 11.06.2001
  99 (131)   13 (  1)
112
67. Karpják Boris PBA Prešov 24.06.2003
  90 (132)   19 (  1)
109
68. Thomsen Henrik BK MI Trenčín 20.01.1983
  60 (131)   45 (138)
105
69. Kakula Adam Lokomotíva Bánov 14.05.1998
  60 (122)   44 (149)
104
69. Staško Miloš VEVA Huncovce 13.01.1981
  66 (133)   38 (141)   38 (124)
104
71. Jeňo Martin BKT Trebišov 24.04.1978
  53 (140)   50 ( 38)   45 (125)
103
72. Blaško Martin ŠKB Koliba Blava 24.05.1979
  84 (130)   13 (  1)
97
73. Baďura Richard BK GYPY Piešťany 25.04.1975
  45 (148)   45 (123)
90
73. Ivan Štefan ŠKB Koliba Blava 20.02.1973
  90 (130)
90
73. Šterbinský Oliver KPŠ Košice 06.10.1983
  90 (132)
90
73. Valášek Tomáš Sokol Ilava 30.08.1985
  45 (139)   45 (118)
90
77. Grosiar Ľubomír BK Šamorín 28.03.1981
  44 (146)   44 (120)
88
78. Rippa Matúš Spoje Bratislava 27.10.2002
  45 (121)   40 (146)
85
79. Kútny Tomáš CEVA Trenčín 31.05.1977
  60 (148)   20 (123)
80
80. Uher Šimon BK MI Trenčín 02.09.2002
  60 (119)   19 (  1)
79
81. Jankovič Ľubomír BARBAR Skalica 09.08.1980
  66 (138)   12 (119)
78
81. Kajda Alex CEVA Trenčín 18.03.2003
  45 (119)   33 (138)   13 (  1)
78
81. Meixner Roman BK Šamorín 24.06.1977
  45 (120)   33 (146)
78
84. Černák Michal Loko B. Bystrica 26.07.1999
  42 (138)   32 (118)
74
85. Červeň Kristián BC Lipt. Mikuláš 22.08.1999
  36 (140)   36 (124)
72
85. Kraus Michal Kyklop BC Martin 09.07.1984
  44 (122)   28 (148)
72
85. Molčan Vojtech BK Sabinov 16.02.1969
  36 (141)   36 (125)
72
85. Štilec Marián Kyklop BC Martin 02.02.1991
  66 (118)    6 (138)
72
89. Hrinda Martin BKT Trebišov 22.05.1985
  38 (140)   30 (125)
68
89. Michalka Jaroslav BKR Púchov 18.11.1977
  44 (122)   24 (148)
68
89. Priesol Miroslav Fénix Bratislava 01.10.1983
  44 (121)   24 (146)
68
92. Cisár Kamil MBK PE Malinovo 01.03.1980
  39 (120)   28 (146)
67
93. Kurhajec Michal KBŠ Dolný Kubín 27.07.2002
  66 (133)
66
93. Vicen Martin MBK PE Malinovo 06.01.1987
  66 (130)
66
95. Dojčár Jozef BARBAR Skalica 12.09.1980
  33 (119)   32 (138)
65
95. Hargaš Peter DBK Bratislava 16.04.1980
  44 (147)   21 (120)
65
95. Juraš Martin Kyklop BC Martin 07.03.1977
  41 (138)   24 (118)
65
95. Kolátor Václav Fénix Bratislava 06.12.1982
  42 (139)   23 (119)   13 (  1)
65
95. Režný Vladimír DBK Bratislava 30.03.1982
  45 (147)   20 (120)
65
100. Karsay Oliver SC Pohoda Trnava 22.04.1991
  40 (147)   24 (121)
64
101. Bolha Branislav MBK PE Malinovo 14.12.1984
  63 (130)
63
101. Sedláček Ján Kyklop BC Martin 30.03.1964
  33 (122)   30 (148)    5 (118)
63
103. Filčák Jakub KGB Rožňava 05.03.2001
  48 (133)   13 (  1)
61
104. Boris Dominik BK Šamorín 01.11.1999
  30 (146)   30 (120)   13 (  1)
60
104. Chudíc Alex DBK Bratislava 18.10.2000
  60 (130)
60
104. Demo Jaroslav Lokomotíva Bánov 09.10.1994
  45 (149)   15 (122)
60
104. Fruhauf Miroslav HK Filozof Blava 20.08.1986
  42 (119)   18 (139)
60
104. Galajda Jozef BFA Poprad 18.03.1983
  30 (140)   30 (124)
60
104. Karásek Vladimír Sokol Ilava 06.08.1978
  42 (139)   18 (118)
60
104. Kaštan Radovan RODON Klenovec 13.03.1987
  60 (131)
60
104. Kollár Marián Fénix Bratislava 02.07.1983
  30 (146)   30 (121)
60
104. Šimo-Svrček Rafael A team N.Zámky 07.01.1964
  60 (149)
60
104. Smolka Martin CEVA Trenčín 18.12.1980
  39 (123)   21 (148)
60
104. Šplíchal Tomáš RODON Klenovec 01.01.1980
  60 (131)
60
115. Hýbl Jakub AC UNIZA Žilina 03.08.1992
  41 (138)   18 (118)
59
115. Pilát Jozef Victory Trebišov 28.04.1967
  42 (133)   17 ( 38)
59
117. Křenek Miroslav CEVA Trenčín 04.08.1973
  35 (138)   23 (119)
58
118. Gažo Matej Sokol Ilava 01.08.1993
  28 (148)   28 (122)
56
119. Slobodník Jozef Lokomotíva Bánov 20.03.1972
  28 (149)   27 (122)
55
119. Socha Peter Sokol Ilava 11.05.1973
  50 (118)    5 (139)
55
121. Adamko Justin BK Sabinov 29.09.1998
  27 (141)   27 (125)
54
121. Kadlíček Dalibor Sokol Ilava 26.08.1984
  33 (122)   21 (148)
54
123. Kožár Oliver BK MI Trenčín 05.11.1998
  30 (138)   23 (119)   19 (  1)
53
123. Socha Peter Spoje Bratislava 18.11.1969
  32 (139)   21 (119)
53
125. Lošák Ján CEVA Trenčín 12.03.1979
  30 (148)   22 (123)
52
126. Móder Ladislav MBK PE Malinovo 02.11.1968
  30 (120)   21 (146)
51
126. Žabka Roman HK Filozof Blava 29.08.1977
  33 (139)   18 (119)
51
128. Minarovič Peter Fénix Bratislava 14.10.1977
  27 (119)   23 (139)   13 (  1)
50
128. Radoczi Peter Loko Košice 13.10.2003
  50 ( 38)
50
128. Uhrin Stanislav Victory Trebišov 14.05.1978
  50 ( 38)
50
131. Juráška Tomáš MŠK BO Sp. Belá 11.12.1982
  36 (124)   12 (141)
48
131. Kotlarčík Marek KGB Rožňava 06.08.1995
  36 (141)   12 (125)
48
133. Ikrényi Samuel BK Šurany 27.04.2002
  38 (123)    8 (149)
46
133. Šuvada Jaroslav HK Filozof Blava 09.11.1978
  32 (139)   14 (119)
46
135. Brestovský Matej BC Lipt. Mikuláš 04.04.1982
  45 (124)
45
135. Gomola Miroslav AC UNIZA Žilina 08.05.1983
  45 (118)
45
135. Hönisch Henrich Fénix Bratislava 15.07.1974
  30 (139)   15 (119)
45
135. Kohút Juraj BK MI Trenčín 30.03.1984
  45 (131)
45
139. Mrázek Michal DBK Bratislava 09.04.1979
  44 (147)
44
140. Frčo Martin Loko B. Bystrica 24.06.1984
  42 (131)
42
140. Koczkás Branislav Loko B. Bystrica 09.05.1982
  42 (118)
42
142. Caban Richard Loko B. Bystrica 23.09.1975
  38 (138)    3 (118)
41
142. Demovič Igor Fénix Bratislava 28.12.1981
  21 (121)   20 (146)
41
144. Horák Adam Sokol Ilava 06.02.1999
  40 (127)
40
144. Ivan Marian Fénix Bratislava 23.04.1979
  40 (126)
40
144. Novák Igor AC UNIZA Žilina 27.01.1964
  27 (138)   13 (  1)
40
144. Švolík Martin ŠK BENNI Nitra 16.06.1980
  20 (148)   20 (123)
40
148. Kalina Marek Spoje Bratislava 22.11.1976
  20 (146)   19 (  1)
39
149. Gruľa Marek MBK PE Malinovo 15.03.1976
  27 (120)   11 (146)
38
149. Krajč Pavol RSL Bratislava 16.08.1971
  28 (120)   10 (147)
38
151. Tanečka Jozef BKR Púchov 13.03.1972
  19 (  1)   18 (131)
37
152. Čuntala Miloslav BKR Púchov 17.06.1985
  36 (131)
36
152. Hrčkuľák Pavol BKZL Zákamenné 24.07.1978
  36 (130)
36
152. Ivanko Daniel Loko Košice 14.10.2003
  19 (  2)   17 ( 38)
36
152. Jenčík Patrik HK Filozof Blava 02.06.1976
  36 (130)
36
152. Šimon Patrik KGB Rožňava 31.03.1991
  27 (141)    9 (125)
36
152. Viest Martin DBK Bratislava 11.02.1970
  21 (120)   15 (147)
36
158. Fischer Róbert SC Pohoda Trnava 27.09.1978
  20 (147)   14 (121)
34
159. Benický Roman HK Filozof Blava 17.06.1965
  33 (121)
33
159. Kessler Matej SC Pohoda Trnava 03.11.1973
  30 (147)    3 (121)
33
159. Ledvák Juraj Loko B. Bystrica 17.12.1984
  27 (138)    6 (118)
33
159. Paulenka Radoslav A team N.Zámky 28.02.1984
  33 (149)
33
163. Jelluš Matej BKR Púchov 11.03.1990
  22 (148)   10 (122)
32
163. Korbaš Oliver Spoje Bratislava 28.02.1994
  32 (119)
32
163. Viglašský Tomáš DBK Bratislava 31.01.1980
  30 (147)    2 (120)
32
166. Šišlák Vítězslav Kyklop BC Martin 12.02.1976
  22 (122)    9 (138)    5 (148)
31
167. Borčík Dominik KGB Rožňava 12.02.2002
  30 (133)
30
167. Jozek Martin CEVA Trenčín 18.05.2003
  21 (123)    9 (148)
30
167. Kalinay Ľubomír BK Sabinov 13.08.1974
  15 (141)   15 (125)
30
167. Konárek Lukáš BK Šurany 07.09.1984
  30 (130)
30
167. Šimon Ladislav KGB Rožňava 01.08.1968
  30 (141)
30
167. Skorkovský Jozef BKR Púchov 07.11.1980
  15 (148)   15 (122)
30
167. Slobodník Martin Lokomotíva Bánov 12.03.1996
  30 (149)
30
167. Vonšák Martin DBK Bratislava 21.10.1986
  30 (130)
30
167. Vrbinský Martin BK ZŠ NR Hnúšťa 12.02.2000
  30 (133)
30
176. Diro Ľuboslav PBA Prešov 20.11.2003
  16 (  2)   13 (  1)
29
177. Foltín Tomáš BK Šurany 02.09.2002
  20 (149)    8 (123)
28
177. Hodrušský Branislav Lokomotíva Bánov 06.04.1980
  28 (122)
28
177. Krajčovič Jozef HK Filozof Blava 14.08.1961
  18 (146)   10 (121)
28
177. Kurila Ján VEVA Huncovce 17.06.1997
  23 (141)    5 (124)
28
181. Glončák Pavol BC Lipt. Mikuláš 08.09.1977
  27 (140)
27
181. Hošták Andrej HK Filozof Blava 20.06.1995
  27 (130)
27
181. Kalin Dominik CEVA Trenčín 22.11.1992
  27 (119)
27
181. Mina Martin BFA Poprad 31.08.1998
  27 (124)
27
185. Urbánek Dušan BARBAR Skalica 10.04.1980
  18 (138)    8 (119)
26
186. Masarik Ivan CEVA Trenčín 02.03.1990
  19 (  1)    6 (138)
25
187. Cincula Peter MBK PE Malinovo 04.11.1984
  22 (120)    2 (146)
24
187. Droppa Matúš HK Filozof Blava 02.03.1978
  12 (146)   12 (121)
24
187. Horčičák Peter MBK PE Malinovo 30.04.1989
  20 (146)    4 (120)
24
187. Žuffa Matúš CEVA Trenčín 17.10.2001
  12 (148)   12 (123)
24
191. Dunčko Marián CEVA Trenčín 01.05.1964
  23 (138)
23
191. Švacho Peter BK MI Trenčín 29.03.1980
  23 (119)
23
193. Holubek Juraj RSL Bratislava 04.07.1969
  12 (147)   10 (120)
22
194. Čechovský Ľubomír KPŠ Košice 11.06.1961
  21 (132)
21
194. Racenberger Igor Sokol Ilava 13.06.1983
  21 (139)
21
196. Jurák Branislav MBK PE Malinovo 06.07.1969
  20 (146)
20
196. Láznik Martin MBK PE Malinovo 23.04.1969
  20 (120)
20
196. Slobodník Lukáš Lokomotíva Bánov 11.04.1995
  20 (122)
20
196. Šoltés Maroš ŠK BENNI Nitra 19.08.1976
  10 (148)   10 (123)
20
196. Štrokendl Lukáš MBK PE Malinovo 16.02.1993
  20 (120)
20
196. Vojtek Róbert DBK Bratislava 11.04.1978
  14 (120)    6 (147)
20
202. Mravec Benjamín Loko Košice 15.07.2001
  19 (  2)
19
202. Neuman Marek BK Nitra 12.07.1976
  19 (  2)
19
202. Paľovský Igor BK Rim. Sobota 10.01.2001
  19 (  2)
19
202. Porošin Matej BK MI Trenčín 04.03.2000
  13 (  1)    6 (138)
19
206. Blanár Tomáš Lokomotíva Bánov 28.04.1989
  18 (122)
18
206. Gad Marián BFA Poprad 08.06.1991
  12 (140)    6 (124)
18
206. Janek Michal BC Lipt. Mikuláš 29.02.1984
  18 (124)
18
206. Kožúšek Ivan BKR Púchov 04.08.1978
  18 (122)
18
206. Ogurčák Vladimír MŠK BO Sp. Belá 29.06.1965
   9 (141)    9 (124)
18
206. Romaňák Michal VEVA Huncovce 14.04.1999
  15 (133)    3 (141)    3 (124)
18
206. Šurka Marcel Loko B. Bystrica 28.08.1979
  18 (131)
18
213. Neupauer Tomáš HK Filozof Blava 01.09.1983
  13 (146)    4 (121)
17
214. Klačko Ján Sokol Ilava 26.03.1971
  12 (122)    4 (148)
16
214. Lukáč Peter MBK PE Malinovo 02.08.1984
  16 (146)
16
214. Slosiarik Samuel KPŠ Košice 29.01.2003
  16 (  2)
16
217. Ďurčo Martin BFA Poprad 27.01.1994
   9 (140)    6 (124)
15
217. Mayer Peter AC UNIZA Žilina 18.12.1969
  15 (138)
15
217. Verčík Michal AC UNIZA Žilina 09.12.1982
  15 (118)
15
220. Bučko Samuel Spoje Bratislava 23.06.1999
  14 (121)
14
220. Koncový Tomáš BKR Púchov 22.08.1982
  14 (148)
14
220. Potocký Štefan Lokomotíva Bánov 25.10.1973
  12 (149)    2 (122)
14
220. Vanek Matej Lokomotíva Bánov 02.08.1999
  11 (149)    3 (122)
14
224. Červenka Tomáš BK Šurany 26.08.2001
  10 (123)    3 (149)
13
224. Kožár Roman BK MI Trenčín 14.06.1971
  13 (  1)
13
224. Nižnánsky Martin Fénix Bratislava 25.05.1985
  13 (146)
13
224. Turek Marko BK MI Trenčín 15.10.2002
  13 (  1)
13
228. Bartoš Matej Loko B. Bystrica 02.11.1998
  12 (131)
12
228. Kučiak Kamil BKR Púchov 12.08.1988
  12 (122)
12
228. Kúdela Stanislav DBK Bratislava 12.12.1971
  12 (120)
12
228. Molik Dávid HK Filozof Blava 13.02.1985
  12 (130)
12
228. Peruňský Ivan RSL Bratislava 04.01.1963
   9 (120)    3 (147)
12
228. Plášil Martin Kyklop BC Martin 14.02.2002
   6 (138)    6 (118)
12
228. Rechtorovič Matúš KBC Košice 08.04.2001
  12 (132)
12
228. Vlk Gabriel CEVA Trenčín 31.08.1974
  12 (148)
12
236. Kósa Dárius Lokomotíva Bánov 18.09.1993
  10 (122)
10
236. Marčan Otto SC Pohoda Trnava 24.01.1991
   6 (121)    4 (147)
10
236. Mojcher Matúš BK Šurany 26.05.2002
   6 (149)    4 (123)
10
236. Plášil Michal Kyklop BC Martin 28.08.2000
  10 (148)
10
236. Slamenka Tomáš A team N.Zámky 26.12.1999
  10 (149)
10
241. Garaj Rastislav KGB Rožňava 02.05.1994
   9 (133)
9
241. Hladík Ľubomír ŠKB Koliba Blava 20.01.1978
   9 (130)
9
243. Horčičák Vladimír MBK PE Malinovo 21.07.1962
   4 (146)    4 (120)
8
243. Paulický Igor RSL Bratislava 11.10.1975
   8 (147)
8
245. Krajmer Tomáš BK Šurany 16.02.2003
   4 (149)    3 (123)
7
245. Páleník Jaroslav Lokomotíva Bánov 02.06.1975
   4 (149)    3 (122)
7
247. Balent Tibor VEVA Huncovce 16.09.1969
   6 (133)
6
247. Chmelík Marcel HK Filozof Blava 21.08.1977
   6 (130)
6
247. Chudíc Marián DBK Bratislava 05.03.1977
   6 (147)
6
247. Dobiáš Michal BK MI Trenčín 04.10.1983
   6 (138)
6
247. Juráš Filip BARBAR Skalica 14.03.1993
   3 (138)    3 (119)
6
247. Kurila Jozef VEVA Huncovce 27.03.1958
   6 (133)
6
247. Lapák Miroslav BC Lipt. Mikuláš 13.03.1963
   6 (140)
6
247. Lech Rastislav MŠK BO Sp. Belá 25.06.1971
   3 (141)    3 (124)
6
247. Lörinc Oskar KGB Rožňava 15.10.1966
   6 (125)
6
247. Meško Samuel CEVA Trenčín 20.08.2003
   6 (123)
6
247. Michalko Dušan Fénix Bratislava 04.08.1976
   6 (119)
6
247. Miško Samuel BK Sabinov 28.09.1998
   3 (141)    3 (125)
6
247. Nemec Michal Loko B. Bystrica 13.09.1991
   6 (138)
6
247. Olejár Adam MŠK BO Sp. Belá 03.01.1990
   3 (141)    3 (124)
6
247. Orság Miroslav CEVA Trenčín 26.09.1967
   6 (123)
6
247. Piovarči Juraj CEVA Trenčín 20.04.1956
   6 (138)
6
247. Stanislav Marek ŠKB Koliba Blava 03.04.1973
   6 (130)
6
247. Šteffan Vladimír KPŠ Košice 30.04.1959
   6 (132)
6
247. Vícen Jarolím Spoje Bratislava 19.01.1964
   6 (139)
6
266. Klimo Miroslav CEVA Trenčín 06.10.1968
   5 (138)
5
267. Bayer Branislav Fénix Bratislava 12.06.1980
   4 (146)
4
267. Borgula Juraj A team N.Zámky 16.08.1973
   4 (149)
4
267. Kopnický Štefan RSL Bratislava 18.01.1976
   2 (147)    2 (120)
4
267. Matz Fridrich Spoje Bratislava 01.02.1978
   4 (146)
4
267. Pecho Vladimír SC Pohoda Trnava 23.02.1970
   4 (121)
4
267. Šlesárik Marián Sokol Ilava 23.05.1966
   2 (148)    2 (122)
4
273. Hirner Boris SC Pohoda Trnava 30.01.1993
   3 (147)
3
273. Klečka Ivan Spoje Bratislava 07.03.1962
   3 (139)
3
273. Letrich Jozef Kyklop BC Martin 24.05.1987
   3 (138)
3
273. Šoltés Erik BKT Trebišov 08.02.1986
   3 (140)
3
273. Strenk Peter HK Filozof Blava 14.03.1982
   3 (119)
3
273. Taranda Richard BARBAR Skalica 04.07.1981
   3 (119)
3
279. Babín František BK Šurany 13.01.2002
   2 (149)
2
279. Kužela Martin HK Filozof Blava 27.05.1976
   2 (146)
2
279. Mucha Igor HK Filozof Blava 15.12.1964
   2 (146)
2
279. Novotný Michal SC Pohoda Trnava 18.10.1978
   2 (147)
2
279. Polonec Andrej Kyklop BC Martin 04.08.1999
   2 (148)
2
279. Šándor Štefan RSL Bratislava 26.11.1978
   2 (120)
2
279. Sulo Lukáš CEVA Trenčín 09.03.1990
   2 (148)
2