Zobrazenie a tlač rebríčkov

Vyberte vstupné dáta a potom kliknite na Zobraziť.



Jedna disciplína   Všetky disciplíny za sebou   Všetky disciplíny vedľa seba
Slovenský   Oblastný   Krajský   Okresný   Klubový





Rebríček SR rok 2024, dospelí, dvojhra muži, aktuálny neoficiálny stav

(dátum vytvorenia 10.4.2024)

  Meno Klub Dát.nar. Získané body z turnajov Súčet
1. Antoška Andrej Slávia TU Zvolen 12.01.2002
2000 (  7)  800 ( 90)
2800
2. Pavlík Richard Slávia TU Zvolen 18.02.2005
1600 (  7)  400 ( 90)
2000
3. Suchý Simeon BKK Sliač 19.02.2004
1200 (  7)  300 ( 90)
1500
4. Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008
1200 (  7)  160 ( 90)
1360
5. Hanuliak Lukáš Victory Trebišov 10.04.1994
1000 ( 35)  180 ( 91)
1180
6. Kadlec Sebastián BKR Púchov 23.09.2004
 800 (  7)  360 ( 90)
1160
7. Borčík Dominik KGB Rožňava 12.02.2002
 800 ( 35)  240 ( 92)
1040
8. Horák Jakub Sokol Ilava 15.08.2001
 800 (  7)  200 ( 90)
1000
9. Poláček Matúš KBC Košice 07.02.2006
 800 (  7)  160 ( 90)
960
10. Repiar Samuel CEVA Trenčín 20.05.1994
 400 ( 36)  400 (  7)  100 ( 93)
900
11. Klačanský Jakub CEVA Trenčín 13.01.1988
 500 ( 36)  202 (  7)  140 ( 93)
842
12. Petrovský Ľuboš KPŠ Košice 06.05.1980
 800 (  7)
800
13. Širák Radoslav Victory Trebišov 25.05.1974
 600 ( 35)   88 ( 91)
688
14. Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007
 480 ( 90)  202 (  7)
682
15. Borgula Jakub BK Šamorín 08.05.2003
 300 ( 36)  202 (  7)  120 ( 95)
622
16. Pevný Vladan Victory Trebišov 17.05.1998
 600 ( 35)
600
17. Chovanec Ján BKT Trebišov 13.11.1987
 400 ( 35)  176 ( 91)
576
18. Šmatlák Richard Loko Košice 18.08.1998
 300 ( 90)  202 (  7)
502
19. Dratva Tomáš KPŠ Košice 24.11.1994
 400 (  7)  100 ( 90)
500
19. Vícen Jarolím Loko Košice 01.10.1989
 500 ( 90)
500
21. Herčka Miroslav KGB Rožňava 02.12.2004
 400 ( 35)   82 (  7)   16 ( 92)
498
22. Pintrava Martin AC UNIZA Žilina 08.05.2006
 400 (  7)   96 ( 93)
496
23. Jeňo Tomáš BKT Trebišov 21.03.2007
 400 ( 35)   84 ( 91)
484
24. Klačanský Lukáš CEVA Trenčín 06.10.1981
 400 (  7)   80 ( 93)
480
25. Koribský Ladislav AC UNIZA Žilina 29.05.1991
 400 (  7)   72 ( 93)
472
26. Kollár Marián Fénix Bratislava 02.07.1983
 300 ( 36)   82 (  7)   42 ( 95)
424
27. Burza Adrián BC Prešov 27.10.2009
 400 ( 35)
400
27. Kovač Peter Loko Košice 15.05.2001
 400 (  7)
400
27. Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007
 400 (  7)
400
27. Petrovič Peter Slávia TU Zvolen 04.03.2005
 400 (  7)
400
31. Rerko Juraj Koral Sp. Nová Ves 23.03.1976
 216 ( 35)  102 (  7)   48 ( 91)
366
32. Širák Radoslav Victory Trebišov 29.04.2001
 240 ( 91)  120 ( 36)
360
33. Dvorský David BARBAR Skalica 23.11.2005
 200 ( 36)  102 (  7)   42 ( 96)
344
34. Gajdoš Filip MBK PE Malinovo 18.12.1984
 200 ( 36)   82 (  7)   42 ( 95)
324
35. Kurhajec Michal KBŠ Dolný Kubín 27.07.2002
 202 (  7)   96 ( 92)
298
36. Bystrický Šimon BPR Bratislava 06.06.2003
 200 ( 36)   82 (  7)   14 ( 96)
296
37. Maruščák Peter BKT Trebišov 14.11.2006
 216 ( 35)   56 ( 91)
272
38. András Dominik KBC Košice 14.08.2006
 202 (  7)   60 ( 90)
262
38. Huppert Peter Loko Košice 26.08.2003
 202 (  7)   60 ( 90)
262
38. Pavlovič Adam KBC Košice 03.10.2004
 202 (  7)   60 ( 90)
262
41. Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006
 202 (  7)   44 ( 95)
246
42. Radoczi Peter Loko Košice 13.10.2003
 202 (  7)   40 ( 90)
242
42. Tomčko Ladislav Loko Košice 01.07.1984
 202 (  7)   40 ( 90)
242
44. Jozek Martin CEVA Trenčín 18.05.2003
 120 ( 36)  102 (  7)    8 ( 99)
230
45. Balasi Zoltán BKT Trebišov 25.09.2006
 216 ( 35)
216
45. Burza Marián BC Prešov 27.10.2009
 216 ( 35)
216
45. Girman Axel Victory Trebišov 27.04.2008
 216 ( 35)
216
45. Jeňo Martin BKT Trebišov 24.04.1978
 216 ( 35)
216
49. Bočák Marek CEVA Trenčín 23.05.1995
 202 (  7)
202
49. Dzurňák Daniel KPŠ Košice 21.02.2001
 202 (  7)
202
49. Gabrhel Martin BKR Púchov 28.08.2005
 202 (  7)
202
49. Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008
 202 (  7)
202
49. Milec Ondrej AC UNIZA Žilina 27.10.1973
 202 (  7)
202
54. Gruľa Marek MBK PE Malinovo 15.03.1976
 200 ( 36)
200
54. Ludík Milan BK MI Trenčín 09.09.1992
 200 ( 90)
200
56. Miško Samuel BK Sabinov 28.09.1998
 176 ( 91)
176
57. Čiško Jaroslav VEVA Huncovce 24.09.2002
 172 ( 91)
172
58. Delič Samuel Bedminton Piešťany 11.11.2004
  88 ( 36)   82 (  7)
170
58. Křenek Miroslav AC UNIZA Žilina 04.08.1973
  88 ( 95)   82 (  7)
170
60. Kútny Tomáš CEVA Trenčín 31.05.1977
 120 ( 36)   40 ( 93)
160
61. Pósa Daniel BKT Trebišov 14.02.2007
 149 ( 35)
149
61. Šikora Bence BKT Trebišov 24.06.2007
 149 ( 35)
149
61. Tomko Timotej BKT Trebišov 01.06.2008
 149 ( 35)
149
61. Vereb Martin Victory Trebišov 13.02.1994
 149 ( 35)
149
65. Molčan Jakub KBŠ Dolný Kubín 31.10.1991
 140 ( 92)
140
66. Kotlarčík Marek KGB Rožňava 06.08.1995
 132 ( 92)
132
66. Staško Miloš Koral Sp. Nová Ves 13.01.1981
 132 ( 91)
132
68. Barč Daniele VEVA Huncovce 15.11.2009
 128 ( 91)
128
68. Kumar Kundan HK Filozof Blava 10.03.1986
  88 ( 36)   40 ( 97)
128
70. Masarik Ivan CEVA Trenčín 02.03.1990
 102 (  7)   20 ( 99)
122
71. Dzurňák Ján Koral Sp. Nová Ves 28.09.2005
 120 ( 91)
120
72. Neuman Marek BK Nitra 12.07.1976
  88 ( 36)   24 ( 98)
112
72. Ogurčák Vladimír MŠK BO Sp. Belá 29.06.1965
 112 ( 92)
112
74. Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007
 102 (  7)
102
74. Majdiš Alexej SP Dolný Kubín 14.10.2008
 102 (  7)
102
74. Sucháň Jakub SP Dolný Kubín 14.08.2007
 102 (  7)
102
74. Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008
 102 (  7)
102
78. Poláček Samuel KBŠ Dolný Kubín 18.06.2002
 100 ( 92)
100
79. Viglašský Tomáš Spoje Bratislava 31.01.1980
  88 ( 36)    8 ( 96)
96
80. Nguyen Tien Minh Fénix Bratislava 22.10.1988
  69 ( 36)   24 ( 97)
93
80. Šuvada Jaroslav Fénix Bratislava 09.11.1978
  69 ( 36)   24 ( 95)
93
82. Cisár Kamil MBK PE Malinovo 01.05.1980
  88 ( 36)    4 (100)
92
83. Čuntala Miloslav BKR Púchov 17.06.1985
  90 ( 95)
90
83. Jánošík Matej ŠK BENNI Nitra 27.06.1990
  90 ( 96)
90
83. Kozinka David Antonio CEVA Trenčín 10.03.2009
  82 (  7)    8 ( 93)
90
86. Frühauf Miroslav BKR Púchov 20.08.1986
  88 ( 95)
88
86. Ivančík Michal ŠK BENNI Nitra 19.08.1986
  88 ( 96)
88
86. Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007
  88 ( 95)
88
89. Kalinay Ľubomír BK Sabinov 13.08.1974
  84 ( 91)
84
90. Antal Tomáš Slávia TU Zvolen 30.01.2007
  82 (  7)
82
90. Černák Vladimír SP Dolný Kubín 31.07.1978
  82 (  7)
82
90. Drengubiak Jakub SP Dolný Kubín 27.07.2009
  82 (  7)
82
90. Šulek Matyáš AS Trenčín 06.12.2008
  82 (  7)
82
90. Talpaš Adam Bedminton Piešťany 17.09.2006
  82 (  7)
82
95. Krause Markus VEVA Huncovce 17.01.2006
  80 ( 91)
80
95. Kurimai Stanislav MŠK BO Sp. Belá 02.09.1971
  80 ( 92)
80
95. Lech Rastislav MŠK BO Sp. Belá 08.05.1999
  80 ( 92)
80
95. Poláček Viktor KBŠ Dolný Kubín 20.05.2007
  80 ( 92)
80
99. Marton Matej BC Galanta 03.07.1997
  57 ( 36)   20 ( 98)
77
100. Hrčkuľák Andrej BKZL Zákamenné 17.07.2008
  69 ( 36)
69
100. Ivanko Martin BPR Bratislava 15.04.1988
  69 ( 36)
69
102. Doboš Dušan Spoje Bratislava 14.10.2007
  66 ( 96)
66
102. Mitocha Jozef BK MI Trenčín 18.05.2004
  66 ( 95)
66
102. Palica Michal AC UNIZA Žilina 16.03.1989
  66 ( 95)
66
105. Potoma Marek BK MI Trenčín 25.06.2009
  60 ( 95)
60
105. Turčina Lukáš KBŠ Dolný Kubín 15.07.1999
  60 ( 92)
60
107. Durčák Matej BKZL Zákamenné 11.07.2001
  57 ( 36)
57
107. Popreňak René Victory Trebišov 03.12.2001
  57 ( 36)
57
107. Smolka Pavol BKZL Zákamenné 03.03.1995
  57 ( 36)
57
110. Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007
  56 ( 96)
56
111. Gabovič Vladimír BK Sabinov 25.10.1976
  48 ( 91)
48
111. Krankus Michal BC Lipt. Mikuláš 23.05.1983
  48 ( 92)
48
111. Müller Roman Tatran Sp. Vlachy 02.06.1974
  48 ( 91)
48
114. Matz Viktor Spoje Bratislava 02.10.2007
  44 ( 96)
44
115. András Patrik KBC Košice 06.07.2004
  40 ( 90)
40
115. Grosiar Ľubomír BK Šamorín 28.03.1981
  40 ( 98)
40
115. Hromník Branislav CEVA Trenčín 20.11.1979
  40 ( 93)
40
115. Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008
  40 ( 90)
40
115. Poláček Irenej KBC Košice 20.06.1989
  40 ( 96)
40
115. Šoltés Maroš KGB Rožňava 20.06.1982
  40 ( 92)
40
115. Strelec Ivan Effort Zvolen 02.06.1968
  40 ( 99)
40
122. Lupták Jakub BC Lipt. Mikuláš 15.06.2007
  36 ( 92)
36
123. Halas Radoslav BK Šamorín 17.10.1980
  30 ( 98)
30
123. Hrnčiar Milan Effort Zvolen 11.10.1975
  30 ( 99)
30
123. Žabka Roman HK Filozof Blava 29.08.1977
  30 ( 97)
30
126. Drexler Boris AC UNIZA Žilina 07.08.1990
  28 ( 95)
28
127. Baumgartner Filip BARBAR Skalica 24.03.2009
  24 ( 96)
24
127. Bolha Branislav MBK PE Malinovo 14.12.1984
  24 ( 95)
24
127. Hönisch Henrich Fénix Bratislava 15.07.1974
  24 ( 95)
24
127. Kolátor Václav Fénix Bratislava 06.12.1982
  24 ( 95)
24
127. Sedláček Filip CEVA Trenčín 22.12.1993
  24 ( 93)
24
132. Fľak Maroš Tatran Sp. Vlachy 05.04.1992
  20 ( 91)
20
132. Jasenský Ján Fénix Bratislava 23.03.1988
  20 ( 95)
20
132. Rychtárik Jakub MBK PE Malinovo 24.09.1991
  20 (100)
20
132. Valachovič Jakub BARBAR Skalica 19.12.2009
  20 ( 96)
20
132. Vonšák Martin SC Pohoda Trnava 21.10.1986
  20 ( 99)
20
137. Kamenec Lukáš Fénix Bratislava 08.03.1981
  18 ( 97)
18
137. Michalko Dušan Fénix Bratislava 04.08.1976
  18 ( 95)
18
137. Žuffa Matúš CEVA Trenčín 17.10.2001
  18 ( 99)
18
140. Neuman Alex BK Nitra 19.08.2006
  17 ( 98)
17
141. Hýbl Jakub AC UNIZA Žilina 03.08.1992
  16 ( 93)
16
141. Pramuk Filip Tatran Sp. Vlachy 18.07.2005
  16 ( 91)
16
141. Romaňák Michal VEVA Huncovce 14.04.1999
  16 ( 91)
16
144. Takács Filip MBK PE Malinovo 18.04.2000
  15 (100)
15
145. Oravec Erik Fénix Bratislava 20.06.1985
  14 ( 96)
14
146. Arpáš Marek SC Pohoda Trnava 23.03.1985
  12 ( 99)
12
146. Čurilla Martin Tatran Sp. Vlachy 31.03.1971
  12 ( 91)
12
146. Droppa Matúš HK Filozof Blava 02.03.1978
  12 ( 97)
12
146. Kiseľ František Tatran Sp. Vlachy 02.10.1959
  12 ( 91)
12
146. Klamo Mário BK Šamorín 25.12.1995
  12 ( 98)
12
146. Korbela Benjamín ŠK BENNI Nitra 21.05.2004
  12 ( 96)
12
146. Lech Rastislav MŠK BO Sp. Belá 25.06.1971
  12 ( 92)
12
146. Socha Peter BKR Púchov 11.05.1973
  12 ( 95)
12
154. Benický Roman HK Filozof Blava 17.06.1965
  10 ( 97)
10
154. Brestovanský Patrik Fénix Bratislava 03.02.1993
  10 ( 96)
10
154. Križan Martin MBK PE Malinovo 18.04.1977
  10 (100)
10
154. Neupauer Tomáš HK Filozof Blava 01.09.1983
  10 ( 97)
10
158. Glončák Pavol BC Lipt. Mikuláš 08.09.1977
   8 ( 92)
8
158. Guľáš Štefan BC Galanta 01.08.1979
   8 ( 98)
8
158. Janek Michal BC Lipt. Mikuláš 29.02.1984
   8 ( 92)
8
158. Kořínek Miroslav BC Lipt. Mikuláš 04.06.1971
   8 ( 92)
8
158. Kovalík Michal BK Sabinov 24.05.1993
   8 ( 91)
8
158. Straka Tomáš HK Filozof Blava 12.12.1987
   8 ( 97)
8
164. Priputen Šimon SC Pohoda Trnava 09.02.2007
   7 ( 99)
7
165. Hromádka Pavol HK Filozof Blava 20.02.1987
   6 ( 97)
6
165. Koribský Ján BC Galanta 03.01.1981
   6 ( 98)
6
167. Giač Adrián Fénix Bratislava 31.05.1977
   4 ( 95)
4
167. Sobota Peter Fénix Bratislava 12.06.1979
   4 ( 97)
4
167. Vraneš Milan Effort Zvolen 04.05.1983
   4 ( 99)
4
170. Doka Tomáš SC Pohoda Trnava 16.05.1994
   3 ( 99)
3
170. Horčičák Peter MBK PE Malinovo 30.04.1989
   3 (100)
3
170. Páleník Samuel BK Nitra 22.03.2006
   3 ( 98)
3
173. Gažovčjak Peter BK Nitra 21.07.1977
   2 ( 98)
2
173. Móder Ladislav MBK PE Malinovo 02.11.1968
   2 (100)
2