Zobrazenie a tlač rebríčkov

Vyberte vstupné dáta a potom kliknite na Zobraziť.



Jedna disciplína   Všetky disciplíny za sebou   Všetky disciplíny vedľa seba
Slovenský   Oblastný   Krajský   Okresný   Klubový





Rebríček SR rok 2022, dospelí, dvojhra muži, aktuálny neoficiálny stav

(dátum vytvorenia 30.6.2022)

  Meno Klub Dát.nar. Získané body z turnajov Súčet
1. Antoška Andrej Slávia TU Zvolen 12.01.2002
2000 (  7)  600 ( 86)  360 ( 70)
2600
2. Vícen Jarolím Loko Košice 01.10.1989
1800 (  7)  400 ( 70)  200 ( 87)
2200
3. Suchý Simeon BKK Sliač 19.02.2004
1500 (  7)  600 ( 69)  360 ( 86)
2100
4. Dratva Tomáš KPŠ Košice 24.11.1994
1080 ( 13) 1000 (  7)  240 ( 86)  200 ( 69)
2080
5. Petrovský Ľuboš KPŠ Košice 06.05.1980
1000 (  7)  792 ( 13)  200 ( 69)
1792
6. Petrovič Peter Slávia TU Zvolen 04.03.2005
1200 ( 14)  500 (  7)
1700
7. Kováč Peter Loko Košice 15.05.2001
1200 ( 13)  480 ( 87)  200 (  7)
1680
8. Pavlík Richard Slávia TU Zvolen 18.02.2005
1080 ( 14)  500 (  7)  400 ( 86)   80 ( 70)
1580
9. Vachálek Juraj Spoje Bratislava 31.10.1990
1500 (  7)
1500
10. Šmatlák Richard Loko Košice 18.08.1998
1000 (  7)  480 ( 70)  360 ( 87)
1480
11. Kurhajec Michal KBŠ Dolný Kubín 27.07.2002
 792 ( 13)  500 (  7)  160 ( 90)  160 ( 74)
1292
12. Horák Jakub Sokol Ilava 15.08.2001
 800 ( 86)  480 ( 70)
1280
13. Ludík Milan BK MI Trenčín 09.09.1992
 700 ( 87)  400 ( 70)
1100
14. Hrnčár Peter CEVA Trenčín 27.05.1999
1000 (  7)   16 ( 88)
1016
15. Milec Ondrej AC UNIZA Žilina 27.10.1973
 792 ( 14)  200 (  7)
992
15. Pagáč Juraj BK MI Trenčín 01.07.1988
 792 ( 14)  200 (  7)   80 ( 71)
992
17. Koribský Ladislav AC UNIZA Žilina 29.05.1991
 500 (  7)  420 ( 14)  160 ( 88)   96 ( 72)
920
18. Tomčko Ladislav Loko Košice 01.07.1984
 500 (  7)  408 ( 13)  200 ( 87)
908
19. Dratva Milan Loko Košice 24.04.1996
 600 ( 70)  300 ( 87)
900
19. Lipták Marián Loko Košice 06.12.1998
 500 (  7)  400 ( 70)  216 ( 13)
900
21. Radoczi Peter Loko Košice 13.10.2003
 500 (  7)  360 ( 70)  300 ( 25)  240 ( 87)  216 ( 13)
860
22. Huppert Peter Loko Košice 26.08.2003
 500 (  7)  216 ( 13)   80 ( 73)
716
23. Karpják Boris PBA Prešov 24.06.2003
 480 ( 69)  200 (  7)
680
24. Gabrhel Martin BKR Púchov 28.08.2005
 480 ( 86)  160 ( 70)   19 (  7)
640
25. Klačanský Jakub CEVA Trenčín 13.01.1988
 420 ( 14)  200 (  7)  140 ( 88)   96 ( 71)
620
25. Vašíček Peter CEVA Trenčín 19.09.1989
 420 ( 14)  200 (  7)  120 ( 71)  100 ( 88)
620
27. Kundrík Michal PBA Prešov 25.06.2001
 408 ( 13)  200 (  7)  160 ( 86)   60 ( 69)
608
28. Kudláč Lukáš Slávia Trnava 23.08.2003
 360 ( 69)  200 (  7)  140 ( 87)
560
28. Plevák Matej BKR Púchov 22.02.2005
 360 ( 86)  200 (  7)  120 ( 70)
560
30. Hamar Patrik KPŠ Košice 28.01.1994
 408 ( 13)  140 ( 73)
548
31. Molčan Jakub KBŠ Dolný Kubín 31.10.1991
 408 ( 13)   72 ( 74)
480
32. Širák Radoslav Victory Trebišov 29.04.2001
 216 ( 13)  210 ( 25)  140 ( 90)   96 ( 74)
426
33. Ťapay Daniel AC UNIZA Žilina 31.01.1999
 420 ( 14)
420
34. Závodský Matúš CEVA Trenčín 10.01.2005
 216 ( 14)  200 (  7)   80 ( 71)   40 ( 88)
416
35. Gunda Timon Spoje Bratislava 23.04.2004
 200 (  7)  160 ( 69)   80 ( 87)
360
36. Širák Radoslav Victory Trebišov 25.05.1974
 216 ( 13)  138 ( 25)   80 ( 90)
354
37. Pavlovič Adam KBC Košice 03.10.2004
 200 (  7)  112 ( 90)   96 ( 73)   84 ( 13)
312
38. Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007
 216 ( 14)   80 ( 87)   40 ( 69)   19 (  7)
296
39. Pintrava Martin AC UNIZA Žilina 08.05.2006
 216 ( 14)   72 ( 72)   24 ( 88)
288
40. Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007
 216 ( 14)   70 ( 83)   60 ( 92)   60 ( 77)   13 (  7)
286
41. Hliničan Matej AS Trenčín 21.09.1994
 140 ( 89)  140 ( 71)
280
42. Petro Šimon KBC Košice 04.03.2004
 216 ( 13)   60 ( 90)
276
43. Poláček Matúš KBC Košice 07.02.2006
 200 (  7)   72 ( 90)   52 ( 73)
272
44. Bočák Marek BK MI Trenčín 23.05.1995
 216 ( 14)   42 ( 92)   36 ( 83)   30 ( 77)   13 (  7)
258
45. Balucha Ján PBA Prešov 30.06.1997
 240 ( 86)
240
45. Jozek Martin CEVA Trenčín 18.05.2003
 216 ( 14)   24 ( 97)   24 ( 79)   20 ( 95)   13 (  7)
240
45. Korbaš Oliver Spoje Bratislava 28.02.1994
 120 ( 92)  120 ( 82)   88 ( 78)
240
45. Sedláček Filip CEVA Trenčín 22.12.1993
 120 ( 93)  120 ( 77)   88 ( 82)
240
49. Socha Peter Spoje Bratislava 18.11.1969
 216 ( 14)   18 ( 92)   13 (  7)
234
50. Šplíchal Tomáš RODON Klenovec 01.01.1980
 160 ( 72)   72 ( 89)
232
51. Ludík Martin BK MI Trenčín 11.09.1998
 120 ( 88)  100 ( 71)
220
52. Ivanko Daniel KPŠ Košice 14.10.2003
 216 ( 13)
216
52. Molik Dávid AC UNIZA Žilina 13.02.1985
 216 ( 14)
216
54. Balucha Dávid PBA Prešov 17.01.1995
 200 ( 69)
200
54. Kadlec Sebastián BKR Púchov 23.09.2004
 200 (  7)
200
54. Kajda Alex CEVA Trenčín 18.03.2003
 200 (  7)
200
54. Turcsányi Viliam Loko Košice 07.10.2001
 200 (  7)
200
58. Hanuliak Lukáš Victory Trebišov 10.04.1994
 120 ( 74)   60 ( 90)
180
58. Mitocha Jozef BK MI Trenčín 18.05.2004
  96 ( 88)   84 ( 14)   28 ( 71)   19 (  7)
180
60. Ivančík Michal ŠK BENNI Nitra 19.08.1986
  88 ( 83)   88 ( 77)   56 ( 92)
176
60. Kolátor Václav Fénix Bratislava 06.12.1982
 100 ( 82)   76 ( 78)
176
62. Streharski Viktor Spoje Bratislava 01.07.2005
  90 ( 78)   84 ( 14)   42 ( 82)   19 (  7)
174
63. Borčík Dominik KGB Rožňava 12.02.2002
  80 ( 91)   80 ( 84)   80 ( 76)
160
63. Chovanec Ján BKT Trebišov 13.11.1987
  80 ( 91)   80 ( 85)   65 ( 25)   48 ( 76)
160
63. Vojtek Lukáš BKR Púchov 12.05.2005
  80 ( 86)   80 ( 70)
160
66. Červeň Martin Kyklop BC Martin 26.08.1993
  90 ( 93)   56 ( 82)
146
67. András Patrik KBC Košice 06.07.2004
  84 ( 13)   60 ( 73)   40 ( 90)   13 (  7)
144
67. Bolha Branislav MBK PE Malinovo 14.12.1984
  88 ( 83)   56 ( 77)   42 ( 92)
144
67. Ivan Štefan ŠKB Koliba Blava 20.02.1973
  88 ( 78)   56 ( 82)
144
70. Jánošík Matej ŠK BENNI Nitra 27.06.1990
  90 ( 92)   50 ( 77)   30 ( 83)
140
71. Jasenský Ján Fénix Bratislava 23.03.1988
  88 ( 92)   48 ( 82)   48 ( 78)
136
72. Kútny Tomáš CEVA Trenčín 31.05.1977
  66 ( 93)   66 ( 82)
132
72. Turek Andrej BK MI Trenčín 07.04.2004
  76 ( 77)   56 ( 92)   13 (  7)
132
74. Čuntala Miloslav BKR Púchov 17.06.1985
  80 ( 93)   48 ( 77)
128
75. Hrinda Martin BKT Trebišov 22.05.1985
  90 ( 25)   36 ( 76)   30 ( 91)   30 ( 85)
126
76. Mikluš Matej KPŠ Košice 28.02.1990
  84 ( 13)   40 ( 73)
124
77. Bočák Martin BK MI Trenčín 16.11.1991
  80 ( 88)   40 ( 71)
120
77. Duleba Alex PBA Prešov 18.09.2004
 120 ( 86)
120
77. Kotlarčík Marek KGB Rožňava 06.08.1995
  60 ( 91)   60 ( 76)
120
77. Michalko Dušan Fénix Bratislava 04.08.1976
  66 ( 92)   54 ( 82)
120
77. Molčan Vojtech BK Sabinov 16.02.1969
  80 ( 84)   40 ( 91)    8 ( 76)
120
77. Pevný Vladan Victory Trebišov 17.05.1998
  80 ( 74)   40 ( 90)
120
83. Hromník Branislav CEVA Trenčín 20.11.1979
  60 ( 93)   54 ( 77)   40 ( 82)
114
84. Korbela Benjamín ŠK BENNI Nitra 21.05.2004
  60 ( 83)   50 ( 77)
110
85. Brozman Boris DBK Bratislava 22.02.1980
  66 ( 78)   42 ( 83)   18 ( 93)
108
86. Gajdoš Filip MBK PE Malinovo 18.12.1984
  60 ( 83)   44 ( 77)   12 ( 92)
104
86. Hajtáš Maroš ŠKB Koliba Blava 09.10.1980
  60 ( 82)   44 ( 92)
104
88. Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006
  84 ( 14)   19 (  7)
103
89. Čarnogurský Matúš BK MI Trenčín 30.08.2004
  88 ( 83)   13 (  7)
101
90. Banyász Tomáš PBA Prešov 02.04.1990
 100 ( 69)
100
90. Dzurňák Daniel KPŠ Košice 21.02.2001
 100 ( 73)
100
90. Kaštan Radovan RODON Klenovec 13.03.1987
 100 ( 72)
100
90. Ondrejčák Gregor Spoje Bratislava 20.06.2006
  60 ( 87)   40 ( 69)   19 (  7)
100
90. Šimon Patrik KGB Rožňava 31.03.1991
  60 ( 84)   40 ( 91)   40 ( 76)   13 (  7)
100
95. Hýbl Jakub AC UNIZA Žilina 03.08.1992
  80 ( 72)   16 ( 88)
96
95. Papánek Patrik 1. PBK Jakarta Blava 21.06.2002
  80 ( 89)   16 ( 71)
96
97. Jeňo Tomáš BKT Trebišov 21.03.2007
  65 ( 25)   30 ( 91)    6 ( 85)
95
98. Chudíc Alex Spoje Bratislava 18.10.2000
  80 ( 71)   12 ( 89)
92
99. Móder Daniel MBK PE Malinovo 01.02.2001
  88 ( 92)
88
100. Blaško Martin ŠKB Koliba Blava 24.05.1979
  66 ( 92)   20 ( 78)
86
101. Buday Marcel KPŠ Košice 29.05.2000
  84 ( 13)
84
101. Fašung Tomáš Spoje Bratislava 13.01.1990
  44 ( 92)   40 ( 82)   40 ( 78)   13 (  7)
84
101. Gomola Miroslav AC UNIZA Žilina 08.05.1983
  84 ( 14)
84
101. Kolibár Adam KPŠ Košice 15.03.2006
  84 ( 13)
84
101. Ondrovič Tomáš Spoje Bratislava 13.05.1991
  56 ( 89)   28 ( 71)
84
101. Palko Bystrík KPŠ Košice 20.12.2006
  84 ( 13)
84
101. Pernis Daniel BK MI Trenčín 20.04.2005
  84 ( 14)
84
101. Popreňak René Victory Trebišov 03.12.2001
  84 ( 13)
84
101. Rádik Michal AC UNIZA Žilina 19.08.2004
  84 ( 14)
84
101. Vrana Erik AC UNIZA Žilina 21.10.2002
  84 ( 14)
84
111. Daniel Slavomír VEVA Huncovce 09.03.1965
  80 ( 75)
80
111. Drexler Boris AC UNIZA Žilina 07.08.1990
  40 (101)   40 ( 79)   20 ( 94)
80
111. Jeňo Martin BKT Trebišov 24.04.1978
  40 ( 91)   40 ( 85)   21 ( 25)   20 ( 76)
80
111. Lech Rastislav MŠK BO Sp. Belá 08.05.1999
  80 ( 75)
80
111. Neuman Marek BK Nitra 12.07.1976
  40 (100)   40 ( 80)   20 ( 98)
80
111. Zigo Martin 1. PBK Jakarta Blava 30.04.1995
  60 ( 89)   20 ( 71)
80
117. Rerko Juraj VEVA Huncovce 23.03.1976
  60 ( 75)   16 ( 91)
76
118. Hajduch Matúš KBŠ Dolný Kubín 12.06.2005
  72 ( 90)
72
119. Borgula Jakub BK Šamorín 08.05.2003
  40 ( 97)   30 (101)   13 (  7)
70
119. Kollár Marián Fénix Bratislava 02.07.1983
  35 ( 96)   35 ( 80)
70
119. Miško Samuel BK Sabinov 28.09.1998
  40 ( 91)   30 ( 84)    8 ( 76)
70
122. Grman Martin Fénix Bratislava 12.08.1978
  44 ( 92)   24 ( 78)
68
122. Racenberger Igor BKR Púchov 13.06.1983
  44 ( 93)   24 ( 82)   14 ( 77)
68
124. András Dominik KBC Košice 14.08.2006
  48 ( 90)   19 (  7)    8 ( 73)
67
125. Kalinay Ľubomír BK Sabinov 13.08.1974
  36 ( 91)   30 ( 84)    6 ( 76)
66
125. Lech Rastislav MŠK BO Sp. Belá 25.06.1971
  36 ( 75)   30 ( 85)   12 ( 91)
66
127. Diro Ľuboslav BK Sabinov 20.11.2003
  40 ( 84)   24 ( 91)   10 ( 76)
64
127. Janek Michal BC Lipt. Mikuláš 29.02.1984
  48 ( 91)   16 ( 84)
64
127. Olejár Adam MŠK BO Sp. Belá 03.01.1990
  48 ( 85)   16 ( 91)
64
127. Rybka Adam VEVA Huncovce 03.02.1997
  40 ( 75)   24 ( 85)
64
131. Glončák Pavol BC Lipt. Mikuláš 08.09.1977
  36 ( 75)   24 ( 91)    8 ( 84)
60
131. Kurila Ján VEVA Huncovce 17.06.1997
  36 ( 85)   24 ( 91)
60
131. Páleš Stanislav Družst. Klenovec 14.02.2004
  60 ( 72)
60
131. Stanislav Marek ŠKB Koliba Blava 03.04.1973
  42 ( 82)   18 ( 78)   16 ( 92)
60
131. Vicen Boris MBK PE Malinovo 06.09.1991
  42 ( 77)   18 ( 83)
60
136. Štilec Marián Kyklop BC Martin 02.02.1991
  56 ( 93)
56
137. Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007
  30 ( 80)   24 ( 96)    3 ( 99)
54
138. Krankus Michal BC Lipt. Mikuláš 23.05.1983
  36 ( 91)   16 ( 75)   12 ( 84)
52
138. Onduško Jozef VEVA Huncovce 12.09.1986
  36 ( 91)   16 ( 74)
52
138. Socha Peter BKR Púchov 11.05.1973
  42 ( 82)   10 ( 93)    4 ( 77)
52
141. Marko Igor BKT Trebišov 27.05.1979
  47 ( 25)    4 ( 76)
51
142. Fischer Krištof SC Pohoda Trnava 10.04.2007
  30 (101)   20 ( 97)   15 (102)   13 (  7)
50
142. Giač Adrián Fénix Bratislava 31.05.1977
  25 ( 96)   25 ( 80)   15 ( 99)
50
144. Fekiač Juraj Effort Zvolen 26.11.1982
  24 (101)   24 ( 79)    4 ( 94)
48
144. Hošták Andrej HK Filozof Blava 20.06.1995
  24 (100)   24 ( 96)
48
144. Hulín Lukáš BK MI Trenčín 24.08.1991
  48 ( 77)
48
144. Jankovič Ľubomír BARBAR Skalica 09.08.1980
  32 ( 72)   16 ( 88)
48
144. Kaštan Rudolf RODON Klenovec 08.05.1984
  48 ( 89)
48
144. Konárek Lukáš Spoje Bratislava 07.09.1984
  40 ( 89)    8 ( 71)
48
144. Korbela Branislav ŠK BENNI Nitra 03.07.1974
  28 ( 83)   20 ( 77)
48
144. Ogurčák Vladimír MŠK BO Sp. Belá 29.06.1965
  40 ( 75)    8 ( 91)    4 ( 85)
48
144. Pardupa Roman DBK Bratislava 28.12.1978
  24 ( 93)   24 ( 78)
48
144. Poláček Samuel KBŠ Dolný Kubín 18.06.2002
  48 ( 90)
48
144. Turčina Lukáš KBŠ Dolný Kubín 15.07.1999
  48 ( 74)
48
144. Viglašský Tomáš DBK Bratislava 31.01.1980
  24 ( 93)   24 ( 83)   24 ( 78)   19 (  7)
48
156. Uhrin Stanislav Victory Trebišov 14.05.1978
  47 ( 25)
47
157. Grosiar Ľubomír BK Šamorín 28.03.1981
  24 (101)   20 (102)
44
157. Karásek Vladimír BKR Púchov 06.08.1978
  44 ( 77)
44
159. Boris Dominik BK Šamorín 01.11.1999
  30 ( 97)   13 (  7)   12 (101)   10 (102)
43
160. Juraš Martin Kyklop BC Martin 07.03.1977
  42 ( 82)
42
161. Ciklamíni Patrik Kyklop BC Martin 28.06.1994
  28 ( 93)   12 ( 82)
40
161. Oravec Erik HK Filozof Blava 20.06.1985
  20 (100)   20 ( 96)   10 ( 81)
40
161. Palica Michal AC UNIZA Žilina 16.03.1989
  25 ( 79)   15 ( 94)
40
161. Pilát Jozef Victory Trebišov 28.04.1967
  40 ( 90)
40
161. Režný Vladimír Fénix Bratislava 30.03.1982
  20 ( 99)   20 ( 96)    4 ( 80)
40
161. Smolka Michal CEVA Trenčín 30.12.1984
  36 ( 77)    4 ( 82)
40
167. Šuvada Jaroslav HK Filozof Blava 09.11.1978
  20 ( 81)   18 ( 96)
38
168. Hrnčiar Milan Effort Zvolen 11.10.1975
  30 ( 79)    3 ( 94)
33
168. Leitmann Ivan Sokol Ilava 23.03.1987
  18 ( 97)   15 ( 95)    6 ( 79)
33
168. Strelec Ivan Effort Zvolen 02.06.1968
  20 ( 79)   13 (101)
33
171. Čiško Jaroslav VEVA Huncovce 24.09.2002
  32 ( 74)
32
171. Dvorský David BARBAR Skalica 23.11.2005
  16 ( 88)   16 ( 72)
32
171. Dzurňák Ján Loko Košice 28.09.2005
  32 ( 73)
32
171. Kiseľ František Tatran Sp. Vlachy 02.10.1959
  16 ( 91)   16 ( 75)
32
171. Rychtárik Jakub MBK PE Malinovo 24.09.1991
  24 ( 80)    8 (100)
32
171. Velič Alexander Spoje Bratislava 04.08.1999
  20 ( 71)   12 ( 89)
32
177. Cisár Kamil MBK PE Malinovo 01.05.1980
  15 (100)   15 ( 98)    6 ( 80)
30
177. Moravčík Marek ŠK BENNI Nitra 23.01.1973
  30 ( 77)
30
177. Žabka Roman HK Filozof Blava 29.08.1977
  15 (100)   15 ( 81)   10 ( 96)
30
180. Čurilla Martin Tatran Sp. Vlachy 31.03.1971
  16 ( 84)   12 ( 91)   12 ( 75)
28
180. Neupauer Tomáš HK Filozof Blava 01.09.1983
  24 (100)    4 ( 81)
28
182. Ivan Marian Fénix Bratislava 23.04.1979
  20 ( 82)    6 ( 78)
26
183. Bruckmayer Erich HK Filozof Blava 16.04.1981
  25 (100)
25
183. Žuffa Matúš CEVA Trenčín 17.10.2001
  13 (  7)   12 ( 97)    4 ( 79)    2 ( 95)
25
185. Gálik Jakub Sokol Ilava 22.08.2003
  12 ( 97)   12 ( 79)   10 ( 95)
24
185. Staško Miloš VEVA Huncovce 13.01.1981
  24 ( 74)
24
185. Suchý Michal KPŠ Košice 30.01.2007
  24 ( 73)
24
185. Vonšák Martin DBK Bratislava 21.10.1986
  20 ( 93)    4 ( 78)
24
189. Viest Martin MBK PE Malinovo 11.02.1970
  12 ( 80)   10 ( 98)    4 (100)
22
190. Chovanec Ján BKT Trebišov 26.05.1954
  21 ( 25)
21
190. Chovanec Michal BKT Trebišov 14.02.1990
  21 ( 25)
21
190. Križan Martin MBK PE Malinovo 18.04.1977
  18 (100)    3 ( 98)
21
190. Trubačík Róbert AC UNIZA Žilina 11.03.1969
  15 ( 79)    6 (101)    2 ( 94)
21
190. Vlk Gabriel CEVA Trenčín 31.08.1974
  18 ( 97)    3 ( 79)
21
195. Budinský Ľubomír Spoje Bratislava 10.05.1958
  20 ( 78)
20
195. Fľak Maroš Tatran Sp. Vlachy 05.04.1992
  12 ( 84)    8 ( 75)
20
195. Kessler Matej SC Pohoda Trnava 03.11.1973
  20 ( 97)
20
195. Lörinc Filip KGB Rožňava 09.03.1997
  20 ( 84)
20
195. Okoličány Roman Fénix Bratislava 16.02.1979
  10 ( 99)   10 ( 80)
20
195. Rogos Ján KGB Rožňava 29.07.1977
  20 ( 84)
20
201. Balega Martin 1. PBK Jakarta Blava 25.09.2000
  16 ( 89)
16
201. Mišejka Viktor MBK PE Malinovo 27.07.1964
  12 ( 80)    4 (100)
16
201. Romaňák Michal VEVA Huncovce 14.04.1999
  16 ( 85)
16
201. Šulko Marián Spoje Bratislava 28.11.1976
  16 ( 89)
16
205. Krakovský Pavol HK Filozof Blava 03.12.1962
  15 ( 96)
15
206. Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007
  13 (  7)
13
206. Jačmeník Igor Effort Zvolen 11.11.1987
  10 ( 94)    3 (101)
13
206. Juríček Juraj BK MI Trenčín 22.12.1995
  13 (  7)
13
209. Frühauf Miroslav BKR Púchov 20.08.1986
  12 ( 82)
12
209. Kadlíček Dalibor Sokol Ilava 26.08.1984
   8 ( 79)    4 ( 97)    4 ( 95)
12
209. Kumar Kundan HK Filozof Blava 10.03.1986
  10 (100)    2 ( 96)    2 ( 81)
12
209. Lacko Peter AC UNIZA Žilina 04.12.1977
  12 (101)
12
209. Matz Fridrich Spoje Bratislava 01.02.1978
   8 ( 80)    4 ( 99)
12
209. Priputen Šimon SC Pohoda Trnava 09.02.2007
   8 (101)    4 (102)    3 ( 97)
12
209. Urbánek Dušan BARBAR Skalica 10.04.1980
  12 ( 88)
12
216. Droppa Matúš HK Filozof Blava 02.03.1978
   8 ( 96)    3 ( 81)
11
217. Babič Rastislav MŠK BO Sp. Belá 14.12.1983
  10 ( 85)
10
217. Caban Richard Loko B. Bystrica 23.09.1975
  10 (101)
10
217. Horčičák Peter MBK PE Malinovo 30.04.1989
   6 ( 80)    4 ( 98)
10
217. Matz Viktor Spoje Bratislava 02.10.2007
   6 ( 96)    4 ( 80)
10
221. Benkovič Peter ŠKB Koliba Blava 02.08.1985
   8 ( 92)
8
221. Hladík Ľubomír ŠKB Koliba Blava 20.01.1978
   8 ( 78)
8
221. Holotňák Slavomír Tatran Sp. Vlachy 25.06.1974
   8 ( 84)
8
221. Hučko Martin ŠK BENNI Nitra 23.11.1996
   8 ( 92)
8
221. Kočiš Ján Tatran Sp. Vlachy 25.06.1954
   8 ( 91)
8
221. Kořínek Miroslav BC Lipt. Mikuláš 04.06.1971
   8 ( 75)
8
221. Kotleba Boris 1. PBK Jakarta Blava 09.12.1976
   8 ( 71)
8
221. Rosenberger Marián KPŠ Košice 20.10.1987
   8 ( 73)
8
221. Trnavský Jozef Družst. Klenovec 04.11.2003
   8 ( 72)
8
230. Fischer Róbert SC Pohoda Trnava 27.09.1978
   7 ( 97)
7
231. Benický Roman HK Filozof Blava 17.06.1965
   6 (100)
6
231. Doka Tomáš SC Pohoda Trnava 16.05.1994
   4 (101)    2 (102)
6
231. Piovarči Juraj CEVA Trenčín 20.04.1956
   3 ( 95)    3 ( 79)
6
231. Sýkora Matúš Spoje Bratislava 31.05.1994
   4 ( 96)    2 ( 99)
6
235. Móder Ladislav MBK PE Malinovo 02.11.1968
   3 (100)    2 ( 98)
5
236. Adamko Justin BK Sabinov 29.09.1998
   4 ( 76)
4
236. Bielčik Roland BK Šamorín 20.05.1971
   4 ( 97)
4
236. Gažo Matej Sokol Ilava 01.08.1993
   4 ( 97)
4
236. Kožár Roman BK MI Trenčín 14.06.1971
   4 ( 83)
4
236. Kubiček Michal Spoje Bratislava 10.08.1996
   4 ( 82)
4
236. Masarik Ivan CEVA Trenčín 02.03.1990
   4 ( 77)
4
236. Michalka Jaroslav BKR Púchov 18.11.1977
   4 ( 93)
4
236. Minarovič Peter Fénix Bratislava 14.10.1977
   4 ( 78)
4
236. Skorkovský Jozef BKR Púchov 07.11.1980
   4 ( 93)
4
236. Šoltés Maroš ŠK BENNI Nitra 19.08.1976
   4 ( 92)
4
246. Halas Radoslav BK Šamorín 17.10.1980
   3 (102)
3
246. Mucha Igor HK Filozof Blava 15.12.1964
   3 ( 96)
3
248. Demovič Igor Fénix Bratislava 28.12.1981
   2 ( 96)
2
248. Egri Július AC UNIZA Žilina 24.06.1976
   2 ( 79)
2