Zobrazenie a tlač rebríčkov

Vyberte vstupné dáta a potom kliknite na Zobraziť.



Jedna disciplína   Všetky disciplíny za sebou   Všetky disciplíny vedľa seba
Slovenský   Oblastný   Krajský   Okresný   Klubový





Rebríček SR rok 2024, dospelí, dvojhra muži, aktuálny neoficiálny stav

(dátum vytvorenia 20.6.2024)

  Meno Klub Dát.nar. Získané body z turnajov Súčet
1. Suchý Simeon BKK Sliač 19.02.2004
2000 (102) 1200 (  7)  300 ( 90)
3500
2. Suchý Andrej BKK Sliač 02.02.2008
1600 (102) 1200 (  7)  160 ( 90)
2960
3. Antoška Andrej Slávia TU Zvolen 12.01.2002
2000 (  7)  800 ( 90)
2800
4. Vícen Jarolím Loko Košice 01.10.1989
2000 ( 37)  500 ( 90)
2500
5. Poláček Matúš KBC Košice 07.02.2006
1200 (102)  800 (  7)  400 ( 37)  160 ( 90)
2400
6. Kadlec Sebastián BKR Púchov 23.09.2004
1200 ( 37)  800 (  7)  360 ( 90)
2360
7. Klačanský Lukáš CEVA Trenčín 06.10.1981
1200 ( 37)  400 (102)  400 (  7)  240 (156)   80 ( 93)
2000
7. Pavlík Richard Slávia TU Zvolen 18.02.2005
1600 (  7)  400 ( 90)
2000
7. Petrovský Ľuboš KPŠ Košice 06.05.1980
 800 (102)  800 (  7)  400 ( 37)
2000
10. Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007
 800 (102)  480 ( 90)  400 ( 37)  202 (  7)
1680
11. Borčík Dominik KGB Rožňava 12.02.2002
 800 ( 35)  600 ( 38)  240 ( 92)  220 (102)
1640
12. Huppert Peter Loko Košice 26.08.2003
1200 (102)  208 ( 37)  202 (  7)   60 ( 90)
1610
13. Lipták Marián Loko Košice 06.12.1998
1600 ( 37)
1600
13. Repiar Samuel CEVA Trenčín 20.05.1994
 800 (102)  400 ( 36)  400 (  7)  208 ( 37)  120 (156)  100 ( 93)
1600
15. Šmatlák Richard Loko Košice 18.08.1998
 800 (102)  400 ( 37)  300 ( 90)  202 (  7)
1500
16. Hanuliak Lukáš Victory Trebišov 10.04.1994
1000 ( 35)  240 (152)  180 (101)  180 ( 91)
1420
17. Širák Radoslav Victory Trebišov 29.04.2001
1000 ( 38)  240 ( 91)  176 (101)  116 ( 36)
1416
18. Širák Radoslav Victory Trebišov 25.05.1974
 600 ( 38)  600 ( 35)  180 (152)   88 ( 91)
1380
19. András Dominik KBC Košice 14.08.2006
 800 ( 37)  220 (102)  202 (  7)   60 ( 90)
1222
20. Berezovskij Artem PBA Prešov 13.10.2009
 800 ( 38)  400 (102)
1200
20. Kovač Peter Loko Košice 15.05.2001
 800 ( 37)  400 (  7)
1200
20. Petrovič Peter Slávia TU Zvolen 04.03.2005
 400 (102)  400 ( 37)  400 (  7)
1200
20. Petrovič Andrej Slávia TU Zvolen 11.05.2007
 400 (102)  400 ( 37)  400 (  7)
1200
24. Bálint Dárius Spoje Bratislava 28.09.1998
 800 ( 37)  156 (156)  140 ( 94)
1096
25. Herčka Miroslav KGB Rožňava 02.12.2004
 400 ( 38)  400 ( 35)  220 (102)   82 (  7)   56 (152)   24 (159)
1020
26. Pavlovič Adam KBC Košice 03.10.2004
 400 (102)  400 ( 37)  202 (  7)   60 ( 90)
1002
27. Horák Jakub Sokol Ilava 15.08.2001
 800 (  7)  200 ( 90)
1000
28. Klačanský Jakub CEVA Trenčín 13.01.1988
 500 ( 36)  220 (102)  208 ( 37)  202 (  7)  140 ( 93)  132 (156)
928
29. Jeňo Tomáš BKT Trebišov 21.03.2007
 400 ( 38)  400 ( 35)  112 (152)   84 ( 91)   24 (101)
912
30. Kudláč Lukáš Spoje Bratislava 23.08.2003
 800 ( 37)
800
31. Chovanec Ján BKT Trebišov 13.11.1987
 400 ( 35)  176 (101)  176 ( 91)   48 (152)
752
32. Pevný Vladan Victory Trebišov 17.05.1998
 600 ( 35)  120 (101)
720
33. Borgula Jakub BK Šamorín 08.05.2003
 300 ( 36)  208 ( 37)  202 (  7)  120 (155)  120 ( 95)
710
34. Kurhajec Michal KBŠ Dolný Kubín 27.07.2002
 240 (153)  240 (101)  220 (102)  208 ( 37)  202 (  7)   96 ( 92)
700
35. Radoczi Peter Loko Košice 13.10.2003
 400 ( 37)  202 (  7)   40 ( 90)
642
35. Tomčko Ladislav Loko Košice 01.07.1984
 400 (102)  202 (  7)   40 ( 90)
642
37. Dzurňák Daniel KPŠ Košice 21.02.2001
 220 (102)  208 ( 37)  202 (  7)  180 (153)
630
38. Burza Adrián BC Prešov 27.10.2009
 400 ( 35)  220 (102)
620
39. Jeňo Martin BKT Trebišov 24.04.1978
 400 ( 38)  216 ( 35)
616
40. Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007
 400 (102)  120 (154)   88 ( 95)
608
41. Macek Andrej PBA Prešov 10.03.2008
 400 (102)  202 (  7)
602
42. Gabrhel Martin BKR Púchov 28.08.2005
 208 ( 37)  202 (  7)  176 (156)  160 ( 94)
586
43. Koribský Ladislav AC UNIZA Žilina 29.05.1991
 400 (  7)  112 (156)   72 ( 93)
584
44. Šikora Bence BKT Trebišov 24.06.2007
 220 (102)  200 ( 38)  149 ( 35)
569
45. Kotlarčík Marek KGB Rožňava 06.08.1995
 240 (159)  176 (152)  132 ( 92)
548
46. Dratva Tomáš KPŠ Košice 24.11.1994
 400 (  7)  100 ( 90)
500
47. Pintrava Martin AC UNIZA Žilina 08.05.2006
 400 (  7)   96 ( 93)
496
48. Bočák Marek CEVA Trenčín 23.05.1995
 208 ( 37)  202 (  7)   80 (156)
490
49. András Patrik KBC Košice 06.07.2004
 220 (102)  208 ( 37)   40 ( 90)
468
49. Ondrejčák Gregor Spoje Bratislava 20.06.2006
 208 ( 37)  160 (156)  100 ( 94)
468
51. Kollár Marián Fénix Bratislava 02.07.1983
 300 ( 36)   82 (  7)   66 (155)   42 ( 95)
448
52. Burza Marián BC Prešov 27.10.2009
 220 (102)  216 ( 35)
436
52. Čiško Jaroslav VEVA Huncovce 24.09.2002
 172 ( 91)  132 (159)  132 (153)
436
54. Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007
 220 (102)  104 ( 37)  102 (  7)
426
54. Sucháň Jakub SP Dolný Kubín 14.08.2007
 220 (102)  104 ( 37)  102 (  7)
426
56. Balasi Zoltán BKT Trebišov 25.09.2006
 216 ( 35)  200 ( 38)
416
56. Girman Axel Victory Trebišov 27.04.2008
 216 ( 35)  200 ( 38)
416
58. Szilágyi Ladislav Victory Trebišov 05.08.1974
 400 ( 38)
400
59. Rerko Juraj Koral Sp. Nová Ves 23.03.1976
 216 ( 35)  102 (  7)   80 (159)   80 (153)   48 ( 91)
398
60. Gajdoš Filip MBK PE Malinovo 18.12.1984
 200 ( 36)  104 ( 37)   82 (  7)   42 ( 95)
386
61. Bystrický Šimon BPR Bratislava 06.06.2003
 200 ( 36)   88 ( 37)   82 (  7)   36 (154)   14 ( 96)
370
62. Dvorský David BARBAR Skalica 23.11.2005
 200 ( 36)  102 (  7)   66 (154)   42 ( 96)
368
63. Dzurňák Ján Koral Sp. Nová Ves 28.09.2005
 120 (159)  120 (153)  120 ( 91)
360
64. Maruščák Peter BKT Trebišov 14.11.2006
 216 ( 35)   80 (152)   56 ( 91)
352
65. Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006
 202 (  7)  104 ( 37)   44 ( 95)   28 (155)
350
66. Vereb Martin Victory Trebišov 13.02.1994
 200 ( 38)  149 ( 35)
349
67. Lupták Jakub BC Lipt. Mikuláš 15.06.2007
 176 (153)  136 (101)   36 ( 92)
348
68. Popreňak René Victory Trebišov 03.12.2001
 200 ( 38)   88 (152)   57 ( 36)
345
69. Karpják Boris PBA Prešov 24.06.2003
 208 ( 37)  108 (102)
316
69. Kundrík Michal PBA Prešov 25.06.2001
 208 ( 37)  108 (102)
316
71. Doboš Dušan Spoje Bratislava 14.10.2007
 208 ( 37)   66 ( 96)   36 (154)
310
72. Kovaľ Pavol PBA Prešov 21.10.2008
 200 ( 38)  108 (102)
308
73. Miško Samuel BK Sabinov 28.09.1998
 176 ( 91)   88 (101)   36 (152)
300
74. Pósa Daniel BKT Trebišov 14.02.2007
 149 ( 35)  146 ( 38)
295
75. Kurimai Stanislav MŠK BO Sp. Belá 02.09.1971
 108 (102)   88 (101)   80 ( 92)   12 (153)
276
76. Molčan Vojtech BK Sabinov 16.02.1969
 160 (101)  112 (152)
272
76. Ogurčák Vladimír MŠK BO Sp. Belá 29.06.1965
 112 (153)  112 ( 92)   48 (101)
272
78. Delič Samuel Bedminton Piešťany 11.11.2004
 104 ( 37)   84 ( 36)   82 (  7)
270
79. Krause Markus VEVA Huncovce 17.01.2006
  88 (159)   88 (153)   80 ( 91)
256
80. Poláček Samuel KBŠ Dolný Kubín 18.06.2002
 100 ( 92)   88 (101)   64 (153)
252
80. Staško Miloš Koral Sp. Nová Ves 13.01.1981
 132 ( 91)  120 (159)
252
82. Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007
 104 ( 37)   88 (154)   56 ( 96)
248
83. Jozek Martin CEVA Trenčín 18.05.2003
 116 ( 36)  102 (  7)   28 (158)    8 ( 99)
246
84. Romaňák Michal VEVA Huncovce 14.04.1999
 112 (159)  112 (153)   16 ( 91)
240
84. Turčina Lukáš KBŠ Dolný Kubín 15.07.1999
 120 (101)   60 (153)   60 ( 92)
240
86. Potoma Marek BK MI Trenčín 25.06.2009
 108 (102)   60 (154)   60 ( 95)
228
87. Legát Jakub Tatran Sp. Vlachy 29.07.2004
 132 (159)   92 (153)
224
88. Poláček Matej KBC Košice 18.06.1990
 220 (102)
220
89. Hrnčár Peter CEVA Trenčín 27.05.1999
 208 ( 37)
208
89. Kútny Tomáš CEVA Trenčín 31.05.1977
 116 ( 36)   52 (156)   40 ( 93)
208
89. Mravec Benjamín Spoje Bratislava 15.07.2001
 208 ( 37)
208
92. Onduško Jozef Koral Sp. Nová Ves 12.09.1986
 108 (159)   96 (153)
204
93. Milec Ondrej AC UNIZA Žilina 27.10.1973
 202 (  7)
202
94. Bolha Branislav MBK PE Malinovo 14.12.1984
  88 (155)   88 ( 37)   24 ( 95)
200
94. Gruľa Marek MBK PE Malinovo 15.03.1976
 200 ( 36)
200
94. Kučák Marcel Victory Trebišov 10.04.1972
 200 ( 38)
200
94. Ludík Milan BK MI Trenčín 09.09.1992
 200 ( 90)
200
94. Uhrin Stanislav Victory Trebišov 14.05.1978
 200 ( 38)
200
99. Viglašský Tomáš Spoje Bratislava 31.01.1980
 104 ( 37)   84 ( 36)    8 ( 96)
196
99. Vrana Ján BKZL Zákamenné 16.11.1996
 108 (102)   88 ( 37)
196
101. Majdiš Alexej SP Dolný Kubín 14.10.2008
 102 (  7)   88 ( 37)
190
101. Šulek Matyáš AS Trenčín 06.12.2008
  82 (  7)   72 ( 94)   36 (156)
190
103. Kumar Kundan HK Filozof Blava 10.03.1986
 100 ( 36)   40 (157)   40 ( 97)
180
104. Křenek Miroslav AC UNIZA Žilina 04.08.1973
  88 ( 95)   82 (  7)
170
104. Talpaš Adam Bedminton Piešťany 17.09.2006
  88 ( 37)   82 (  7)
170
106. Marton Matej BC Galanta 03.07.1997
  88 ( 37)   57 ( 36)   20 ( 98)   12 (158)
165
107. Neuman Marek BK Nitra 12.07.1976
 100 ( 36)   40 (158)   24 ( 98)
164
107. Poláček Irenej KBC Košice 20.06.1989
 104 ( 37)   40 ( 96)   20 (154)
164
109. Mitocha Jozef BK MI Trenčín 18.05.2004
  90 (154)   66 ( 95)
156
110. Molčan Jakub KBŠ Dolný Kubín 31.10.1991
 140 ( 92)   12 (101)
152
111. Tomko Timotej BKT Trebišov 01.06.2008
 149 ( 35)
149
112. Chuang Ming Yen BC Lipt. Mikuláš 01.09.1997
  88 (101)   56 (153)
144
112. Frühauf Miroslav BKR Púchov 20.08.1986
  88 ( 95)   56 (154)
144
112. Sedláček Filip CEVA Trenčín 22.12.1993
 120 (156)   24 ( 93)
144
115. Šuvada Jaroslav Fénix Bratislava 09.11.1978
  69 ( 36)   40 (155)   24 ( 95)
133
116. Matz Viktor Spoje Bratislava 02.10.2007
  88 ( 37)   44 ( 96)
132
116. Šimon Patrik KGB Rožňava 31.03.1991
 132 (152)
132
116. Ťapay Daniel AC UNIZA Žilina 31.01.1999
 132 (156)
132
119. Barč Daniele VEVA Huncovce 15.11.2009
 128 ( 91)
128
119. Hajtáš Maroš ŠKB Koliba Blava 09.10.1980
  96 (156)   32 ( 94)
128
119. Kalinay Ľubomír BK Sabinov 13.08.1974
  84 ( 91)   24 (152)   20 (101)
128
119. Poláček Viktor KBŠ Dolný Kubín 20.05.2007
  80 ( 92)   48 (153)
128
123. Masarik Ivan CEVA Trenčín 02.03.1990
 102 (  7)   20 ( 99)
122
124. Nguyen Tien Minh Fénix Bratislava 22.10.1988
  69 ( 36)   24 (157)   24 ( 97)
117
125. Cisár Kamil MBK PE Malinovo 01.05.1980
  84 ( 36)   28 (157)    4 (100)
116
126. Müller Roman Tatran Sp. Vlachy 02.06.1974
  48 (159)   48 ( 91)   16 (153)
112
127. Fodor Samuel Družst. Klenovec 06.10.2009
 108 (102)
108
128. Hönisch Henrich Fénix Bratislava 15.07.1974
  80 (155)   24 ( 95)
104
129. Výboch Lukáš Slávia TU Zvolen 17.11.2008
 102 (  7)
102
130. Maro Damián Martin Tatran Sp. Vlachy 10.08.2005
 100 (153)
100
131. Soták Miloš BKT Trebišov 05.07.1993
  84 (101)   12 (152)
96
132. Čuntala Miloslav BKR Púchov 17.06.1985
  90 ( 95)
90
132. Jánošík Matej ŠK BENNI Nitra 27.06.1990
  90 ( 96)
90
132. Kozinka David Antonio CEVA Trenčín 10.03.2009
  82 (  7)    8 ( 93)
90
135. Horák Adam Sokol Ilava 06.02.1999
  88 (156)
88
135. Ivančík Michal ŠK BENNI Nitra 19.08.1986
  88 ( 96)
88
135. Kalina Marek Spoje Bratislava 22.11.1976
  88 ( 37)
88
135. Matz Oliver Spoje Bratislava 18.09.2009
  88 ( 37)
88
139. Grosiar Ľubomír BK Šamorín 28.03.1981
  44 (158)   40 ( 98)
84
140. Antal Tomáš Slávia TU Zvolen 30.01.2007
  82 (  7)
82
140. Černák Vladimír SP Dolný Kubín 31.07.1978
  82 (  7)
82
140. Drengubiak Jakub SP Dolný Kubín 27.07.2009
  82 (  7)
82
143. Kolátor Václav Fénix Bratislava 06.12.1982
  56 (155)   24 ( 95)
80
143. Krankus Michal BC Lipt. Mikuláš 23.05.1983
  48 ( 92)   32 (101)
80
143. Lech Rastislav MŠK BO Sp. Belá 08.05.1999
  80 ( 92)
80
146. Hrčkuľák Andrej BKZL Zákamenné 17.07.2008
  69 ( 36)
69
146. Ivanko Martin BPR Bratislava 15.04.1988
  69 ( 36)
69
148. Jurčišin Ladislav Tatran Sp. Vlachy 23.08.1983
  60 (153)    8 (159)
68
148. Šoltés Maroš KGB Rožňava 20.06.1982
  40 ( 92)   28 (159)
68
150. Láznik Martin MBK PE Malinovo 23.04.1969
  66 (155)
66
150. Palica Michal AC UNIZA Žilina 16.03.1989
  66 ( 95)
66
152. Rychtárik Jakub MBK PE Malinovo 24.09.1991
  44 (157)   20 (100)
64
153. Fischer Krištof SC Pohoda Trnava 10.04.2007
  60 (158)
60
153. Ondriš Maroš MŠK BO Sp. Belá 15.06.1996
  36 (101)   24 (153)
60
155. Durčák Matej BKZL Zákamenné 11.07.2001
  57 ( 36)
57
155. Smolka Pavol BKZL Zákamenné 03.03.1995
  57 ( 36)
57
157. Novák Igor AC UNIZA Žilina 27.01.1964
  56 (156)
56
157. Socha Peter Spoje Bratislava 18.11.1969
  56 (154)
56
159. Vonšák Martin SC Pohoda Trnava 21.10.1986
  30 (158)   20 ( 99)
50
160. Gabovič Vladimír BK Sabinov 25.10.1976
  48 ( 91)
48
160. Kamenec Lukáš Fénix Bratislava 08.03.1981
  30 (157)   18 ( 97)
48
160. Plevák Matej BKR Púchov 22.02.2005
  48 ( 94)
48
163. Boris Dominik BK Šamorín 01.11.1999
  45 (158)
45
163. Hrnčiar Milan Effort Zvolen 11.10.1975
  30 ( 99)   15 (158)
45
163. Žabka Roman HK Filozof Blava 29.08.1977
  30 ( 97)   15 (157)
45
166. Hromník Branislav CEVA Trenčín 20.11.1979
  40 ( 93)
40
166. Ivan Marian Fénix Bratislava 23.04.1979
  40 (155)
40
166. Kanás Kamil Spoje Bratislava 05.12.1994
  40 ( 94)
40
166. Konárek Lukáš Spoje Bratislava 07.09.1984
  40 (156)
40
166. Pavlovič Viktor KBC Košice 15.07.2008
  40 ( 90)
40
166. Pramuk Filip Tatran Sp. Vlachy 18.07.2005
  16 (159)   16 ( 91)    8 (153)
40
166. Šimon Ladislav KGB Rožňava 01.08.1968
  40 (159)
40
166. Strelec Ivan Effort Zvolen 02.06.1968
  40 ( 99)
40
174. Žuffa Matúš CEVA Trenčín 17.10.2001
  21 (158)   18 ( 99)
39
175. Matz Fridrich Spoje Bratislava 01.02.1978
  38 (154)
38
176. Brestovanský Patrik Fénix Bratislava 03.02.1993
  24 (154)   10 ( 96)
34
177. Neuman Alex BK Nitra 19.08.2006
  17 ( 98)   16 (158)
33
178. Glončák Pavol BC Lipt. Mikuláš 08.09.1977
  12 (153)   12 (101)    8 ( 92)
32
178. Kořínek Miroslav BC Lipt. Mikuláš 04.06.1971
  24 (153)    8 ( 92)
32
178. Križan Martin MBK PE Malinovo 18.04.1977
  22 (157)   10 (100)
32
178. Ondrovič Tomáš Spoje Bratislava 13.05.1991
  16 (156)   16 ( 94)
32
178. Vraneš Milan Effort Zvolen 04.05.1983
  28 (158)    4 ( 99)
32
183. Fašung Tomáš Spoje Bratislava 13.01.1990
  30 (154)
30
183. Halas Radoslav BK Šamorín 17.10.1980
  30 ( 98)
30
185. Droppa Matúš HK Filozof Blava 02.03.1978
  17 (157)   12 ( 97)
29
186. Drexler Boris AC UNIZA Žilina 07.08.1990
  28 ( 95)
28
187. Klamo Mário BK Šamorín 25.12.1995
  14 (158)   12 ( 98)
26
187. Straka Tomáš HK Filozof Blava 12.12.1987
  18 (157)    8 ( 97)
26
189. Baumgartner Filip BARBAR Skalica 24.03.2009
  24 ( 96)
24
189. Blaško Martin ŠKB Koliba Blava 24.05.1979
  12 (156)   12 ( 94)
24
189. Hladík Ľubomír ŠKB Koliba Blava 20.01.1978
  24 (156)
24
189. Horčičák Peter MBK PE Malinovo 30.04.1989
  21 (157)    3 (100)
24
189. Juráška Tomáš MŠK BO Sp. Belá 11.12.1982
  24 (153)
24
189. Koška Peter BARBAR Skalica 11.04.1980
  24 (154)
24
189. Michalka Jaroslav BKR Púchov 18.11.1977
  24 (154)
24
189. Novodomec Martin Effort Zvolen 11.12.1990
  24 (158)
24
189. Stanislav Marek ŠKB Koliba Blava 03.04.1973
  24 (156)
24
198. Páleník Samuel BK Nitra 22.03.2006
  19 (158)    3 ( 98)
22
198. Urban Jiří MBK PE Malinovo 18.02.1968
  22 (157)
22
200. Caban Richard Effort Zvolen 23.09.1975
  20 (158)
20
200. Čurilla Martin Tatran Sp. Vlachy 31.03.1971
  12 ( 91)    8 (153)
20
200. Fischer Róbert SC Pohoda Trnava 27.09.1978
  20 (158)
20
200. Fľak Maroš Tatran Sp. Vlachy 05.04.1992
  20 ( 91)
20
200. Guldan Filip Spoje Bratislava 25.10.1951
  20 (154)
20
200. Jasenský Ján Fénix Bratislava 23.03.1988
  20 ( 95)
20
200. Urbánek Dušan BARBAR Skalica 10.04.1980
  20 (154)
20
200. Valachovič Jakub BARBAR Skalica 19.12.2009
  20 ( 96)
20
208. Michalko Dušan Fénix Bratislava 04.08.1976
  18 ( 95)
18
208. Racenberger Igor BKR Púchov 13.06.1983
  18 (154)
18
210. Francan Ladislav BK Sabinov 11.12.1976
  16 (101)
16
210. Hýbl Jakub AC UNIZA Žilina 03.08.1992
  16 ( 93)
16
210. Kollarčík Pavol ŠKB Koliba Blava 30.12.1994
  16 ( 94)
16
210. Scholtz Peter ŠKB Koliba Blava 21.03.1964
  16 (156)
16
210. Socha Peter BKR Púchov 11.05.1973
  12 ( 95)    4 (154)
16
210. Vavro Martin CEVA Trenčín 20.05.1996
  16 (156)
16
216. Takács Filip MBK PE Malinovo 18.04.2000
  15 (100)
15
217. Oravec Erik Fénix Bratislava 20.06.1985
  14 ( 96)
14
217. Sobota Peter Fénix Bratislava 12.06.1979
  10 (157)    4 ( 97)
14
219. Arpáš Marek SC Pohoda Trnava 23.03.1985
  12 ( 99)
12
219. Kiseľ František Tatran Sp. Vlachy 02.10.1959
  12 ( 91)
12
219. Korbela Benjamín ŠK BENNI Nitra 21.05.2004
  12 ( 96)
12
219. Lech Rastislav MŠK BO Sp. Belá 25.06.1971
  12 ( 92)
12
219. Varga Lukáš ŠKB Koliba Blava 03.11.1986
  12 ( 94)
12
224. Benický Roman HK Filozof Blava 17.06.1965
  10 ( 97)
10
224. Kessler Matej SC Pohoda Trnava 03.11.1973
  10 (158)
10
224. Neupauer Tomáš HK Filozof Blava 01.09.1983
  10 ( 97)
10
224. Okoličány Roman Fénix Bratislava 16.02.1979
  10 (157)
10
224. Piovarči Juraj CEVA Trenčín 20.04.1956
  10 (158)
10
224. Priputen Šimon SC Pohoda Trnava 09.02.2007
   7 ( 99)    3 (158)
10
230. Michálek Ivan BC Galanta 07.10.1978
   9 (158)
9
230. Mišejka Viktor MBK PE Malinovo 27.07.1964
   9 (157)
9
232. Giač Adrián Fénix Bratislava 31.05.1977
   4 (155)    4 ( 95)
8
232. Guľáš Štefan BC Galanta 01.08.1979
   8 ( 98)
8
232. Janek Michal BC Lipt. Mikuláš 29.02.1984
   8 ( 92)
8
232. Kičin Milan HK Filozof Blava 16.06.1995
   8 (157)
8
232. Kovalík Michal BK Sabinov 24.05.1993
   8 ( 91)
8
232. Velič Alexander Spoje Bratislava 04.08.1999
   8 (156)
8
238. Hromádka Pavol HK Filozof Blava 20.02.1987
   6 ( 97)
6
238. Koribský Ján BC Galanta 03.01.1981
   6 ( 98)
6
238. Melay Pavol BC Galanta 28.08.1976
   6 (158)
6
238. Minarovič Peter Fénix Bratislava 14.10.1977
   6 (155)
6
242. Gažovčjak Peter BK Nitra 21.07.1977
   2 (158)    2 ( 98)
4
242. Jačmeník Igor Effort Zvolen 11.11.1987
   4 (158)
4
242. Krakovský Pavol HK Filozof Blava 03.12.1962
   4 (157)
4
245. Doka Tomáš SC Pohoda Trnava 16.05.1994
   3 ( 99)
3
246. Chmelík Marcel HK Filozof Blava 21.08.1977
   2 (157)
2
246. Chovanec Alex BK Nitra 23.09.2007
   2 (158)
2
246. Kozinka Rastislav CEVA Trenčín 21.09.1974
   2 (158)
2
246. Móder Ladislav MBK PE Malinovo 02.11.1968
   2 (100)
2
246. Vlk Gabriel CEVA Trenčín 31.08.1974
   2 (158)
2