Zobrazenie a tlač rebríčkov

Vyberte vstupné dáta a potom kliknite na Zobraziť.



Jedna disciplína   Všetky disciplíny za sebou   Všetky disciplíny vedľa seba
Slovenský   Oblastný   Krajský   Okresný   Klubový





Rebríček SR rok 2022, dospelí, dvojhra muži, aktuálny neoficiálny stav

(dátum vytvorenia 17.5.2022)

  Meno Klub Dát.nar. Získané body z turnajov Súčet
1. Antoška Andrej Slávia TU Zvolen 12.01.2002
2000 (  7)  360 ( 70)
2360
2. Vícen Jarolím Loko Košice 01.10.1989
1800 (  7)  400 ( 70)
2200
3. Suchý Simeon BKK Sliač 19.02.2004
1500 (  7)  600 ( 69)
2100
4. Vachálek Juraj Spoje Bratislava 31.10.1990
1500 (  7)
1500
5. Šmatlák Richard Loko Košice 18.08.1998
1000 (  7)  480 ( 70)
1480
6. Dratva Tomáš KPŠ Košice 24.11.1994
1000 (  7)  200 ( 69)
1200
6. Petrovský Ľuboš KPŠ Košice 06.05.1980
1000 (  7)  200 ( 69)
1200
8. Hrnčár Peter CEVA Trenčín 27.05.1999
1000 (  7)
1000
9. Lipták Marián Loko Košice 06.12.1998
 500 (  7)  400 ( 70)
900
10. Radoczi Peter Loko Košice 13.10.2003
 500 (  7)  360 ( 70)  300 ( 25)
860
11. Karpják Boris PBA Prešov 24.06.2003
 480 ( 69)  200 (  7)
680
12. Kurhajec Michal KBŠ Dolný Kubín 27.07.2002
 500 (  7)  160 ( 74)
660
13. Dratva Milan Loko Košice 24.04.1996
 600 ( 70)
600
14. Koribský Ladislav AC UNIZA Žilina 29.05.1991
 500 (  7)   96 ( 72)
596
15. Huppert Peter Loko Košice 26.08.2003
 500 (  7)   80 ( 73)
580
15. Pavlík Richard Slávia TU Zvolen 18.02.2005
 500 (  7)   80 ( 70)
580
17. Kudláč Lukáš Slávia Trnava 23.08.2003
 360 ( 69)  200 (  7)
560
18. Petrovič Peter Slávia TU Zvolen 04.03.2005
 500 (  7)
500
18. Tomčko Ladislav Loko Košice 01.07.1984
 500 (  7)
500
20. Horák Jakub Sokol Ilava 15.08.2001
 480 ( 70)
480
21. Ludík Milan BK MI Trenčín 09.09.1992
 400 ( 70)
400
22. Gunda Timon Spoje Bratislava 23.04.2004
 200 (  7)  160 ( 69)
360
23. Plevák Matej BKR Púchov 22.02.2005
 200 (  7)  120 ( 70)
320
23. Vašíček Peter CEVA Trenčín 19.09.1989
 200 (  7)  120 ( 71)
320
25. Širák Radoslav Victory Trebišov 29.04.2001
 210 ( 25)   96 ( 74)
306
26. Klačanský Jakub CEVA Trenčín 13.01.1988
 200 (  7)   96 ( 71)
296
26. Pavlovič Adam KBC Košice 03.10.2004
 200 (  7)   96 ( 73)
296
28. Pagáč Juraj BK MI Trenčín 01.07.1988
 200 (  7)   80 ( 71)
280
28. Závodský Matúš CEVA Trenčín 10.01.2005
 200 (  7)   80 ( 71)
280
30. Kundrík Michal PBA Prešov 25.06.2001
 200 (  7)   60 ( 69)
260
31. Poláček Matúš KBC Košice 07.02.2006
 200 (  7)   52 ( 73)
252
32. Balucha Dávid PBA Prešov 17.01.1995
 200 ( 69)
200
32. Kadlec Sebastián BKR Púchov 23.09.2004
 200 (  7)
200
32. Kajda Alex CEVA Trenčín 18.03.2003
 200 (  7)
200
32. Kováč Peter Loko Košice 15.05.2001
 200 (  7)
200
32. Milec Ondrej AC UNIZA Žilina 27.10.1973
 200 (  7)
200
32. Turcsányi Viliam Loko Košice 07.10.2001
 200 (  7)
200
38. Gabrhel Martin BKR Púchov 28.08.2005
 160 ( 70)   19 (  7)
179
39. Šplíchal Tomáš RODON Klenovec 01.01.1980
 160 ( 72)
160
40. Hamar Patrik KPŠ Košice 28.01.1994
 140 ( 73)
140
40. Hliničan Matej AS Trenčín 21.09.1994
 140 ( 71)
140
42. Širák Radoslav Victory Trebišov 25.05.1974
 138 ( 25)
138
43. Hrinda Martin BKT Trebišov 22.05.1985
  90 ( 25)   36 ( 76)
126
44. Hanuliak Lukáš Victory Trebišov 10.04.1994
 120 ( 74)
120
44. Sedláček Filip CEVA Trenčín 22.12.1993
 120 ( 77)
120
46. Chovanec Ján BKT Trebišov 13.11.1987
  65 ( 25)   48 ( 76)
113
47. Streharski Viktor Spoje Bratislava 01.07.2005
  90 ( 78)   19 (  7)
109
48. Banyász Tomáš PBA Prešov 02.04.1990
 100 ( 69)
100
48. Dzurňák Daniel KPŠ Košice 21.02.2001
 100 ( 73)
100
48. Kaštan Radovan RODON Klenovec 13.03.1987
 100 ( 72)
100
48. Ludík Martin BK MI Trenčín 11.09.1998
 100 ( 71)
100
52. Turek Andrej BK MI Trenčín 07.04.2004
  76 ( 77)   13 (  7)
89
53. Ivan Štefan ŠKB Koliba Blava 20.02.1973
  88 ( 78)
88
53. Ivančík Michal ŠK BENNI Nitra 19.08.1986
  88 ( 77)
88
53. Korbaš Oliver Spoje Bratislava 28.02.1994
  88 ( 78)
88
56. Borčík Dominik KGB Rožňava 12.02.2002
  80 ( 76)
80
56. Chudíc Alex Spoje Bratislava 18.10.2000
  80 ( 71)
80
56. Daniel Slavomír VEVA Huncovce 09.03.1965
  80 ( 75)
80
56. Hýbl Jakub AC UNIZA Žilina 03.08.1992
  80 ( 72)
80
56. Lech Rastislav MŠK BO Sp. Belá 08.05.1999
  80 ( 75)
80
56. Pevný Vladan Victory Trebišov 17.05.1998
  80 ( 74)
80
56. Vojtek Lukáš BKR Púchov 12.05.2005
  80 ( 70)
80
63. Kolátor Václav Fénix Bratislava 06.12.1982
  76 ( 78)
76
64. András Patrik KBC Košice 06.07.2004
  60 ( 73)   13 (  7)
73
64. Marek Juraj BK MI Trenčín 21.07.2007
  60 ( 77)   13 (  7)
73
66. Molčan Jakub KBŠ Dolný Kubín 31.10.1991
  72 ( 74)
72
66. Pintrava Martin AC UNIZA Žilina 08.05.2006
  72 ( 72)
72
68. Brozman Boris DBK Bratislava 22.02.1980
  66 ( 78)
66
69. Jeňo Tomáš BKT Trebišov 21.03.2007
  65 ( 25)
65
70. Drexler Boris AC UNIZA Žilina 07.08.1990
  60 ( 79)
60
70. Kotlarčík Marek KGB Rožňava 06.08.1995
  60 ( 76)
60
70. Páleš Stanislav Družst. Klenovec 14.02.2004
  60 ( 72)
60
70. Rerko Juraj VEVA Huncovce 23.03.1976
  60 ( 75)
60
74. Ondrejčák Gregor Spoje Bratislava 20.06.2006
  40 ( 69)   19 (  7)
59
74. Petrovič Alex Spoje Bratislava 26.03.2007
  40 ( 69)   19 (  7)
59
76. Jozek Martin CEVA Trenčín 18.05.2003
  44 ( 79)   13 (  7)
57
77. Bolha Branislav MBK PE Malinovo 14.12.1984
  56 ( 77)
56
78. Hromník Branislav CEVA Trenčín 20.11.1979
  54 ( 77)
54
79. Fašung Tomáš Spoje Bratislava 13.01.1990
  40 ( 78)   13 (  7)
53
79. Šimon Patrik KGB Rožňava 31.03.1991
  40 ( 76)   13 (  7)
53
81. Marko Igor BKT Trebišov 27.05.1979
  47 ( 25)    4 ( 76)
51
82. Jánošík Matej BK Šurany 27.06.1990
  50 ( 77)
50
82. Korbela Benjamín ŠK BENNI Nitra 21.05.2004
  50 ( 77)
50
84. Čuntala Miloslav BKR Púchov 17.06.1985
  48 ( 77)
48
84. Hulín Lukáš BK MI Trenčín 24.08.1991
  48 ( 77)
48
84. Jasenský Ján Fénix Bratislava 23.03.1988
  48 ( 78)
48
84. Turčina Lukáš KBŠ Dolný Kubín 15.07.1999
  48 ( 74)
48
88. Mitocha Jozef BK MI Trenčín 18.05.2004
  28 ( 71)   19 (  7)
47
88. Uhrin Stanislav Victory Trebišov 14.05.1978
  47 ( 25)
47
90. Gajdoš Filip MBK PE Malinovo 18.12.1984
  44 ( 77)
44
90. Karásek Vladimír BKR Púchov 06.08.1978
  44 ( 77)
44
92. Bočák Marek BK MI Trenčín 23.05.1995
  30 ( 77)   13 (  7)
43
92. Viglašský Tomáš DBK Bratislava 31.01.1980
  24 ( 78)   19 (  7)
43
94. Vicen Boris MBK PE Malinovo 06.09.1991
  42 ( 77)
42
95. Jeňo Martin BKT Trebišov 24.04.1978
  21 ( 25)   20 ( 76)
41
96. Bočák Martin BK MI Trenčín 16.11.1991
  40 ( 71)
40
96. Mikluš Matej KPŠ Košice 28.02.1990
  40 ( 73)
40
96. Neuman Marek BK Nitra 12.07.1976
  40 ( 80)
40
96. Ogurčák Vladimír MŠK BO Sp. Belá 29.06.1965
  40 ( 75)
40
96. Palica Michal AC UNIZA Žilina 16.03.1989
  40 ( 79)
40
96. Rybka Adam VEVA Huncovce 03.02.1997
  40 ( 75)
40
102. Glončák Pavol BC Lipt. Mikuláš 08.09.1977
  36 ( 75)
36
102. Lech Rastislav MŠK BO Sp. Belá 25.06.1971
  36 ( 75)
36
102. Smolka Michal CEVA Trenčín 30.12.1984
  36 ( 77)
36
105. Kollár Marián Fénix Bratislava 02.07.1983
  35 ( 80)
35
106. Hrnčiar Milan Effort Zvolen 11.10.1975
  33 ( 79)
33
107. Čiško Jaroslav VEVA Huncovce 24.09.2002
  32 ( 74)
32
107. Dzurňák Ján Loko Košice 28.09.2005
  32 ( 73)
32
107. Jankovič Ľubomír BARBAR Skalica 09.08.1980
  32 ( 72)
32
110. Kuzica Richard Spoje Bratislava 02.09.2007
  30 ( 80)
30
110. Moravčík Marek ŠK BENNI Nitra 23.01.1973
  30 ( 77)
30
112. Fekiač Juraj Effort Zvolen 26.11.1982
  28 ( 79)
28
112. Ondrovič Tomáš Spoje Bratislava 13.05.1991
  28 ( 71)
28
114. András Dominik KBC Košice 14.08.2006
  19 (  7)    8 ( 73)
27
115. Giač Adrián Fénix Bratislava 31.05.1977
  25 ( 80)
25
116. Grman Martin Fénix Bratislava 12.08.1978
  24 ( 78)
24
116. Pardupa Roman DBK Bratislava 28.12.1978
  24 ( 78)
24
116. Rychtárik Jakub MBK PE Malinovo 24.09.1991
  24 ( 80)
24
116. Staško Miloš VEVA Huncovce 13.01.1981
  24 ( 74)
24
116. Suchý Michal KPŠ Košice 30.01.2007
  24 ( 73)
24
121. Gálik Jakub Sokol Ilava 22.08.2003
  22 ( 79)
22
122. Chovanec Ján BKT Trebišov 26.05.1954
  21 ( 25)
21
122. Chovanec Michal BKT Trebišov 14.02.1990
  21 ( 25)
21
122. Leitmann Ivan Sokol Ilava 23.03.1987
  21 ( 79)
21
125. Blaško Martin ŠKB Koliba Blava 24.05.1979
  20 ( 78)
20
125. Budinský Ľubomír Spoje Bratislava 10.05.1958
  20 ( 78)
20
125. Korbela Branislav ŠK BENNI Nitra 03.07.1974
  20 ( 77)
20
125. Strelec Ivan Effort Zvolen 02.06.1968
  20 ( 79)
20
125. Šuvada Jaroslav HK Filozof Blava 09.11.1978
  20 ( 81)
20
125. Velič Alexander Spoje Bratislava 04.08.1999
  20 ( 71)
20
125. Zigo Martin 1. PBK Jakarta Blava 30.04.1995
  20 ( 71)
20
132. Bielesch Ivan Bedminton Piešťany 01.12.2006
  19 (  7)
19
132. Žuffa Matúš CEVA Trenčín 17.10.2001
  13 (  7)    6 ( 79)
19
134. Stanislav Marek ŠKB Koliba Blava 03.04.1973
  18 ( 78)
18
135. Trubačík Róbert AC UNIZA Žilina 11.03.1969
  17 ( 79)
17
136. Dvorský David BARBAR Skalica 23.11.2005
  16 ( 72)
16
136. Kiseľ František Tatran Sp. Vlachy 02.10.1959
  16 ( 75)
16
136. Krankus Michal BC Lipt. Mikuláš 23.05.1983
  16 ( 75)
16
136. Onduško Jozef VEVA Huncovce 12.09.1986
  16 ( 74)
16
136. Papánek Patrik 1. PBK Jakarta Blava 21.06.2002
  16 ( 71)
16
141. Žabka Roman HK Filozof Blava 29.08.1977
  15 ( 81)
15
142. Racenberger Igor BKR Púchov 13.06.1983
  14 ( 77)
14
143. Borgula Jakub BK Šamorín 08.05.2003
  13 (  7)
13
143. Boris Dominik BK Šamorín 01.11.1999
  13 (  7)
13
143. Čarnogurský Matúš BK MI Trenčín 30.08.2004
  13 (  7)
13
143. Fischer Krištof SC Pohoda Trnava 10.04.2007
  13 (  7)
13
143. Hajdu Erik KBC Košice 20.01.2007
  13 (  7)
13
143. Juríček Juraj BK MI Trenčín 22.12.1995
  13 (  7)
13
143. Socha Peter Spoje Bratislava 18.11.1969
  13 (  7)
13
150. Čurilla Martin Tatran Sp. Vlachy 31.03.1971
  12 ( 75)
12
150. Kadlíček Dalibor Sokol Ilava 26.08.1984
  12 ( 79)
12
150. Mišejka Viktor MBK PE Malinovo 27.07.1964
  12 ( 80)
12
150. Viest Martin MBK PE Malinovo 11.02.1970
  12 ( 80)
12
154. Diro Ľuboslav BK Sabinov 20.11.2003
  10 ( 76)
10
154. Jačmeník Igor Effort Zvolen 11.11.1987
  10 ( 79)
10
154. Okoličány Roman Fénix Bratislava 16.02.1979
  10 ( 80)
10
154. Oravec Erik HK Filozof Blava 20.06.1985
  10 ( 81)
10
158. Fľak Maroš Tatran Sp. Vlachy 05.04.1992
   8 ( 75)
8
158. Hladík Ľubomír ŠKB Koliba Blava 20.01.1978
   8 ( 78)
8
158. Konárek Lukáš Spoje Bratislava 07.09.1984
   8 ( 71)
8
158. Kořínek Miroslav BC Lipt. Mikuláš 04.06.1971
   8 ( 75)
8
158. Kotleba Boris 1. PBK Jakarta Blava 09.12.1976
   8 ( 71)
8
158. Matz Fridrich Spoje Bratislava 01.02.1978
   8 ( 80)
8
158. Miško Samuel BK Sabinov 28.09.1998
   8 ( 76)
8
158. Molčan Vojtech BK Sabinov 16.02.1969
   8 ( 76)
8
158. Rosenberger Marián KPŠ Košice 20.10.1987
   8 ( 73)
8
158. Trnavský Jozef Družst. Klenovec 04.11.2003
   8 ( 72)
8
168. Cisár Kamil MBK PE Malinovo 01.05.1980
   6 ( 80)
6
168. Horčičák Peter MBK PE Malinovo 30.04.1989
   6 ( 80)
6
168. Ivan Marian Fénix Bratislava 23.04.1979
   6 ( 78)
6
168. Kalinay Ľubomír BK Sabinov 13.08.1974
   6 ( 76)
6
168. Piovarči Juraj CEVA Trenčín 20.04.1956
   6 ( 79)
6
173. Adamko Justin BK Sabinov 29.09.1998
   4 ( 76)
4
173. Masarik Ivan CEVA Trenčín 02.03.1990
   4 ( 77)
4
173. Matz Viktor Spoje Bratislava 02.10.2007
   4 ( 80)
4
173. Minarovič Peter Fénix Bratislava 14.10.1977
   4 ( 78)
4
173. Neupauer Tomáš HK Filozof Blava 01.09.1983
   4 ( 81)
4
173. Režný Vladimír Fénix Bratislava 30.03.1982
   4 ( 80)
4
173. Socha Peter BKR Púchov 11.05.1973
   4 ( 77)
4
173. Vonšák Martin DBK Bratislava 21.10.1986
   4 ( 78)
4
181. Droppa Matúš HK Filozof Blava 02.03.1978
   3 ( 81)
3
181. Vlk Gabriel CEVA Trenčín 31.08.1974
   3 ( 79)
3
183. Egri Július AC UNIZA Žilina 24.06.1976
   2 ( 79)
2
183. Kumar Kundan HK Filozof Blava 10.03.1986
   2 ( 81)
2