Turnaje započítavané do slovenských rebríčkov v sezóne rok 2020




  Kategória
Názov
Typ Dátum zač. Dátum ukon. Časť s. Koeficient disciplín Počet hráčov
121. U17 Redukovaný rebríček 2019 A 01.01.2020 01.01.2020 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 81 62 49  100 74 60
124. U11 Redukovaný rebríček 2019 A 01.01.2020 01.01.2020 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 26 16 16 26 20 18
123. U13 Redukovaný rebríček 2019 A 01.01.2020 01.01.2020 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 82 57 45 68 61 49
122. U15 Redukovaný rebríček 2019 A 01.01.2020 01.01.2020 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0  105 95 67  126  114 76
120. U19 Redukovaný rebríček 2019 A 01.01.2020 01.01.2020 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 61 61 40 45 47 46
119. DOS Rebríček 2019 A 01.01.2020 01.01.2020 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0  364  405  239  174  225  187
104. U11 Družst. Klenovec C 05.01.2020 05.01.2020 1  0.5  0.0  0.0  0.5  0.0  0.0 3 0 0 6 0 0
75. U13 Družst. Klenovec C 06.01.2020 06.01.2020 1  0.5  0.5  0.0  0.5  0.5  0.0 6 6 0 4 4 0
23. U17 AC UNIZA Žilina Q 11.01.2020 11.01.2020 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 10 8 10 19 18 10
5. DOS CEVA Trenčín - štvorhry B 11.01.2020 12.01.2020 1  0.0  3.0  3.0  0.0  3.0  3.0 0 52 24 0 22 24
24. U17 KBŠ Dolný Kubín Q 12.01.2020 12.01.2020 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 14 10 12 26 22 12
27. U17 BC Prešov C 14.01.2020 14.01.2020 1  1.0  1.0  1.0  1.0  1.0  1.0 25 24 15 22 22 15
46. U15 BC Prešov Q 18.01.2020 18.01.2020 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 25 24 21 22 20 21
45. U15 Spoje Bratislava Q 18.01.2020 18.01.2020 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 17 16 17 25 20 17
43. U15 BKR Púchov          B 19.01.2020 19.01.2020 1  0.0  0.0  0.0  3.0  0.0  0.0 0 0 0 10 0 0
125. U19 VICTOR Polish Junior G 16.01.2020 19.01.2020 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 61 62 38 56 54 38
103. U11 BKR Púchov          B 19.01.2020 19.01.2020 1  3.0  0.0  0.0  3.0  0.0  0.0 6 0 0 11 0 0
42. U15 KBŠ Dolný Kubín B 19.01.2020 19.01.2020 1  3.0  3.0  3.0  3.0  3.0  3.0 10 10 10 10 10 10
67. U13 BKR Púchov          B 19.01.2020 19.01.2020 1  3.0  0.0  0.0  3.0  0.0  0.0 9 0 0 6 0 0
102. U11 KBŠ Dolný Kubín B 19.01.2020 19.01.2020 1  3.0  3.0  3.0  3.0  3.0  3.0 9 8 8 16 8 8
93. U13 Slávia TU Zvolen C 21.01.2020 21.01.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
76. U13 BC Prešov C 21.01.2020 21.01.2020 1  1.0  0.5  0.0  0.5  0.5  0.0 9 8 0 7 6 0
49. U15 ŠK Hrachovo C 25.01.2020 25.01.2020 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
98. U11 AS Trenčín A 25.01.2020 25.01.2020 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 18 18 17 32 30 17
77. U13 ZŠOK Sp. Nová Ves C 25.01.2020 25.01.2020 1  1.0  0.0  0.0  1.0  0.0  0.0 14 0 0 10 0 0
28. U17 ZŠOK Sp. Nová Ves C 25.01.2020 25.01.2020 1  1.0  0.0  0.0  1.0  0.0  0.0 16 0 0 11 0 0
1. DOS AS Trenčín A 24.01.2020 26.01.2020 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 55 42 33 29 32 33
50. U15 BC Prešov C 28.01.2020 28.01.2020 1  1.0  1.0  0.0  1.0  1.0  0.0 23 16 0 29 24 0
38. U15 Spoje Bratislava A 01.02.2020 01.02.2020 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 24 22 20 23 18 20
9. U19 Lokomotíva Košice A 01.02.2020 02.02.2020 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 31 28 18 20 16 18
72. U13 ŠK Hrachovo Q 08.02.2020 08.02.2020 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 18 16 17 16 14 17
126. DOS Iran Challenge 2020 D 04.02.2020 08.02.2020 1 10.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 42 0 0 0 0 0
71. U13 Spoje Bratislava Q 08.02.2020 08.02.2020 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 14 14 9 9 8 9
105. U11 Družst. Klenovec C 09.02.2020 09.02.2020 1  0.5  0.5  0.0  0.5  0.5  0.0 8 4 0 8 8 0
127. U19 Hungarian Junior 2020 G 06.02.2020 09.02.2020 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 78 72 48 62 58 48
51. U15 BKT Trebišov C 11.02.2020 11.02.2020 1  0.5  0.5  0.5  0.5  0.5  0.5 6 6 6 6 6 6
78. U13 BKT Trebišov C 13.02.2020 13.02.2020 1  0.5  0.5  0.5  1.0  0.5  0.5 5 4 5 9 8 5
63. U13 Lokomotíva Košice A 15.02.2020 15.02.2020 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 22 24 22 23 20 22
129. DOS III.liga Z, 1.kolo BA 3 15.02.2020 15.02.2020 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 14 19 6 4 8 5
130. DOS III.liga Z, 1.kolo TN 3 15.02.2020 15.02.2020 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 25 28 11 7 13 8
128. DOS III.liga V, 1.kolo PP 3 15.02.2020 15.02.2020 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 22 28 10 8 15 8
131. DOS IV.liga, 1.kolo Trnava 4 16.02.2020 16.02.2020 1  1.0  1.0  1.0  1.0  1.0  1.0 12 13 4 3 9 4
132. DOS IV.liga, 1.kolo Fénix BA 4 16.02.2020 16.02.2020 1  1.0  1.0  1.0  1.0  1.0  1.0 9 13 5 4 7 4
133. DOS IV.liga, 1.kolo CEVA TN 4 16.02.2020 16.02.2020 1  1.0  1.0  1.0  1.0  1.0  1.0 13 18 6 4 9 4
134. DOS IV.liga, 1.kolo Dukla BB 4 16.02.2020 16.02.2020 1  1.0  1.0  1.0  1.0  1.0  1.0 10 13 5 4 7 4
79. U13 ŠKB Zámoček Poprad C 22.02.2020 22.02.2020 1  1.0  1.0  0.0  1.0  1.0  0.0 20 18 0 18 14 0
29. U17 ŠKB Zámoček Poprad C 22.02.2020 22.02.2020 1  1.0  1.0  0.0  1.0  1.0  0.0 12 12 0 17 16 0
17. U17 Spoje Bratislava A 22.02.2020 23.02.2020 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 21 20 18 22 14 18
135. DOS IV.liga, 1.kolo Nitra 4 23.02.2020 23.02.2020 1  1.0  1.0  1.0  1.0  1.0  1.0 13 16 5 6 8 7
137. U19 Italian Junior 2020 F 21.02.2020 23.02.2020 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 62 54 35 61 54 35
138. DOS Uganda International D 20.02.2020 23.02.2020 1  0.0  0.0  0.0 10.0  0.0  0.0 0 0 0 31 0 0
81. U13 BC Prešov C 25.02.2020 25.02.2020 1  1.0  1.0  0.0  1.0  1.0  0.0 30 28 0 18 18 0
118. DOS FZ FORZA Slovak Open S 26.02.2020 29.02.2020 1 10.0 10.0 10.0  0.0 10.0 10.0 32 64 32 0 48 32
136. DOS IV.liga, 1.kolo Spoje BA 4 01.03.2020 01.03.2020 2  1.0  1.0  1.0  1.0  1.0  1.0 14 18 7 5 8 5
106. U11 ŠK Hrachovo C 07.03.2020 07.03.2020 2  0.5  0.5  0.0  0.5  0.5  0.0 7 6 0 7 6 0
80. U13 BK Sabinov C 07.03.2020 07.03.2020 2  1.0  0.5  0.0  0.0  0.0  0.0 9 8 0 0 0 0
107. U11 BKR Púchov          C 08.03.2020 08.03.2020 2  1.0  0.0  0.0  1.0  0.0  0.0 13 0 0 21 0 0
140. DOS German Junior F 04.03.2020 08.03.2020 2 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0  111  106 76 82  102 76
82. U13 BKR Púchov          C 08.03.2020 08.03.2020 2  1.0  0.0  0.0  1.0  0.0  0.0 11 0 0 11 0 0
52. U15 BKR Púchov C 08.03.2020 08.03.2020 2  1.0  0.0  0.0  1.0  0.0  0.0 10 0 0 16 0 0
139. DOS Jamaica International D 04.03.2020 08.03.2020 2  0.0  0.0  0.0 10.0  0.0  0.0 0 0 0 30 0 0
48. U15 ŠK Hrachovo Q 14.03.2020 14.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
47. U15 AC UNIZA Žilina Q 14.03.2020 14.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
10. U19 Spoje Bratislava A 14.03.2020 15.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
117. DOS Koliba Bratislava - mix C 21.03.2020 21.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
74. U13 BC Prešov Q 21.03.2020 21.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
30. U17 ŠKB Zámoček Poprad C 21.03.2020 21.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
25. U17 BKR Púchov          Q 21.03.2020 21.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
14. U19 ŠKB Zámoček Poprad C 21.03.2020 21.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
73. U13 Spoje Bratislava Q 21.03.2020 21.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
6. DOS BKT Trebišov B 22.03.2020 22.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
26. U17 BC Prešov Q 22.03.2020 22.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
53. U15 BC Prešov C 24.03.2020 24.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
54. U15 Slávia TU Zvolen C 26.03.2020 26.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
31. U17 BK ZŠ Lendak C 28.03.2020 28.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
83. U13 BK ZŠ Lendak C 28.03.2020 28.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
32. U17 BKK Sliač C 29.03.2020 29.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
84. U13 BKK Sliač C 29.03.2020 29.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
55. U15 BKK Sliač C 29.03.2020 29.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
85. U13 BC Prešov C 31.03.2020 31.03.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
39. U15 BC Prešov A 04.04.2020 04.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
8. DOS Sokol Ilava C 04.04.2020 04.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
22. U17 BC Prešov B 07.04.2020 07.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
69. U13 BC Prešov B 07.04.2020 07.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
15. U19 Družst. Klenovec C 10.04.2020 10.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
108. U11 Družst. Klenovec C 11.04.2020 11.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
56. U15 Slávia TU Zvolen C 16.04.2020 16.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
64. U13 Slávia TU Zvolen A 18.04.2020 18.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
86. U13 BKT Trebišov C 19.04.2020 19.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
2. DOS Lokomotíva Košice A 17.04.2020 19.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
87. U13 Slávia TU Zvolen C 23.04.2020 23.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
44. U15 ŠK Hrachovo B 25.04.2020 25.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
7. DOS BK Šamorín C 25.04.2020 25.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
99. U11 BC Prešov A 25.04.2020 25.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
18. U17 Slávia TU Zvolen A 25.04.2020 26.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
109. U11 BK ZŠ Lendak C 28.04.2020 28.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
89. U13 BK ZŠ Lendak C 28.04.2020 28.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
88. U13 BC Prešov C 28.04.2020 28.04.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
13. U19 ZŠOK Sp. Nová Ves C 02.05.2020 02.05.2020 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
90. U13 BKK Sliač C 10.05.2020 10.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
33. U17 BKK Sliač C 10.05.2020 10.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
57. U15 BKK Sliač C 10.05.2020 10.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
58. U15 BC Prešov C 12.05.2020 12.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
66. U13 BC Prešov O 16.05.2020 16.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
65. U13 Sokol Ilava O 16.05.2020 16.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
91. U13 ZŠOK Sp. Nová Ves C 16.05.2020 16.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
34. U17 ZŠOK Sp. Nová Ves C 16.05.2020 16.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
3. DOS KPŠ Košice O 16.05.2020 17.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
4. DOS DBK Bratislava O 16.05.2020 17.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
59. U15 BKT Trebišov C 19.05.2020 19.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
92. U13 BKT Trebišov C 21.05.2020 21.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
35. U17 ŠK Hrachovo C 23.05.2020 23.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
36. U17 Sokol Ilava C 23.05.2020 23.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
21. U17 KBŠ Dolný Kubín B 23.05.2020 23.05.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
94. U13 Sokol Ilava C 23.05.2020 23.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
12. U19 Lokomotíva Košice O 23.05.2020 23.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
11. U19 AC UNIZA Žilina O 23.05.2020 23.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
68. U13 KBŠ Dolný Kubín B 23.05.2020 23.05.2020 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
110. U11 Sokol Ilava C 24.05.2020 24.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
60. U15 Sokol Ilava C 24.05.2020 24.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
111. U11 BC Prešov C 26.05.2020 26.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
100. U11 BC Prešov O 30.05.2020 30.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
101. U11 DBK Bratislava O 30.05.2020 30.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
70. U13 ŠK Hrachovo B 30.05.2020 30.05.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
96. U13 Spoje Bratislava (M-BA) C 06.06.2020 06.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
61. U15 AC UNIZA Žilina C 06.06.2020 06.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
62. U15 Spoje Bratislava (M-BA) C 06.06.2020 06.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
95. U13 AC UNIZA Žilina C 06.06.2020 06.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
20. U17 BKR Púchov          O 06.06.2020 06.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
19. U17 KPŠ Košice O 06.06.2020 06.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
112. U11 AC UNIZA Žilina C 06.06.2020 06.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
97. U13 Ilava Mini Cup B 06.06.2020 07.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
41. U15 BC Prešov O 13.06.2020 13.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
40. U15 Spoje Bratislava O 13.06.2020 13.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
16. U19 AC UNIZA Žilina C 20.06.2020 20.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
37. U17 AC UNIZA Žilina C 20.06.2020 20.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
116. U11 BKR Púchov - Youth Cup B 26.06.2020 27.06.2020 0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
115. U13 BKR Púchov - Youth Cup B 26.06.2020 28.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
114. U15 BKR Púchov - Youth Cup B 26.06.2020 28.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
113. U17 BKR Púchov - Youth Cup B 26.06.2020 28.06.2020 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0