Turnaje započítavané do slovenských rebríčkov v sezóne rok 2021




  Kategória
Názov
Typ Dátum zač. Dátum ukon. Časť s. Koeficient disciplín Počet hráčov
1. DOS Rebríček 2020        A 01.01.2021 01.01.2021 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0  237  292  142 94  153  120
2. U19 Redukovaný rebríček 2020 A 01.01.2021 01.01.2021 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 40 40 23 39 34 29
3. U17 Redukovaný rebríček 2020 A 01.01.2021 01.01.2021 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 67 60 44 82 72 50
4. U15 Redukovaný rebríček 2020 A 01.01.2021 01.01.2021 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 62 54 48 76 60 43
5. U13 Redukovaný rebríček 2020 A 01.01.2021 01.01.2021 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 65 54 32 60 50 33
6. U11 Redukovaný rebríček 2020 A 01.01.2021 01.01.2021 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 17 11 8 35 23 9
7. DOS Lokomotíva Košice M SR M 17.12.2021 19.12.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
8. U19 SZBe M SR M 13.11.2021 14.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
9. U17 BKR Púchov M SR M 11.12.2021 12.12.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
10. U15 KBŠ Dolný Kubín M SR M 20.11.2021 20.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
11. U13 BC Prešov M SR M 27.11.2021 27.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
12. U11 BKR Púchov M SR M 04.12.2021 04.12.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
13. DOS AS Trenčín A 08.10.2021 10.10.2021 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 44 34 22 27 18 22
14. U19 Lokomotíva Košice  A 23.10.2021 24.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
15. U17 Lokomotíva Košice  A 16.10.2021 17.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
16. U15 Spoje Bratislava A 25.09.2021 25.09.2021 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 24 22 25 24 22 25
17. U13 AC UNIZA Žilina A 23.10.2021 23.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
18. U11 AS Trenčín A 09.10.2021 09.10.2021 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 12 12 12 27 26 12
19. DOS Koliba Bratislava - mixy C 25.09.2021 25.09.2021 1  0.0  0.0  0.5  0.0  0.0  0.5 0 0 8 0 0 8
20. DOS CEVA Trenčín - štvorhry B 23.10.2021 24.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
21. DOS AC UNIZA Žilina M-ZA C 21.11.2021 21.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
22. DOS BKT Trebišov B 04.12.2021 04.12.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
23. DOS Družst. Klenovec (M) C 12.12.2021 12.12.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
24. U19 ZŠOK Sp. Nová Ves C 02.10.2021 02.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
25. U19 Družst. Klenovec (M) C 30.10.2021 30.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
26. U19 AC UNIZA Žilina M-ZA C 07.11.2021 07.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
27. U19 Slovak Junior 2021 TN G 26.11.2021 28.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
28. U19 ZŠOK Sp. Nová Ves C 27.11.2021 27.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
29. U17 KPŠ Košice Q 04.09.2021 04.09.2021 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 14 14 14 15 10 14
30. U17 Spoje Bratislava Q 04.09.2021 04.09.2021 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 17 16 16 20 18 16
31. U17 Slovak Youth 2021 TN G 01.10.2021 03.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
32. U17 ZŠOK Sp. Nová Ves C 02.10.2021 02.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
33. U17 BKT Trebišov B 17.10.2021 17.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
34. U17 BK ZŠ Lendak C 06.11.2021 06.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
35. U17 KBŠ Dolný Kubín  B 06.11.2021 06.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
36. U17 AC UNIZA Žilina M-ZA C 07.11.2021 07.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
37. U17 ZŠOK Sp. Nová Ves C 27.11.2021 27.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
38. U15 KBŠ Dolný Kubín  Q 11.09.2021 11.09.2021 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 14 12 14 18 18 14
39. U15 Spoje Bratislava Q 11.09.2021 11.09.2021 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 14 12 14 14 14 14
40. U15 AC UNIZA Žilina M-ZA C 18.09.2021 18.09.2021 1  0.5  0.0  0.0  0.5  0.0  0.0 8 0 0 8 0 0
41. U15 BA Dunajská Lužná C 17.10.2021 17.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
42. U15 KBŠ Dolný Kubín  B 30.10.2021 30.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
43. U15 KBŠ Dolný Kubín  C 13.11.2021 13.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
44. U15 BA Dunajská Lužná C 14.11.2021 14.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
45. U15 Spoje Bratislava C 04.12.2021 04.12.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
46. U15 BA Dunajská Lužná C 12.12.2021 12.12.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
47. U13 KBŠ Dolný Kubín  Q 18.09.2021 18.09.2021 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 13 12 13 17 14 13
48. U13 AC UNIZA Žilina M-ZA C 18.09.2021 18.09.2021 1  0.5  0.0  0.0  1.0  0.0  0.0 8 0 0 9 0 0
49. U13 AC UNIZA Žilina Q 02.10.2021 02.10.2021 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 14 14 13 20 20 13
50. U13 ZŠOK Sp. Nová Ves C 02.10.2021 02.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
51. U13 Družst. Klenovec (M) C 07.10.2021 07.10.2021 1  0.5  0.5  0.0  0.5  0.5  0.0 6 6 0 4 4 0
52. U13 BKT Trebišov B 16.10.2021 16.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
53. U13 BK ZŠ Lendak C 06.11.2021 06.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
54. U13 KBŠ Dolný Kubín  B 06.11.2021 06.11.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
55. U13 ZŠOK Sp. Nová Ves C 27.11.2021 27.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
56. U11 AC UNIZA Žilina M-ZA C 18.09.2021 18.09.2021 1  0.5  0.0  0.0  0.5  0.0  0.0 4 0 0 6 0 0
57. U11 Družst. Klenovec (M) C 26.09.2021 26.09.2021 1  0.5  0.5  0.0  0.5  0.5  0.0 5 4 0 4 4 0
58. U11 KBŠ Dolný Kubín  B 30.10.2021 30.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
59. U11 KBŠ Dolný Kubín  C 13.11.2021 13.11.2021 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
60. DOS Extraliga 2.kolo - Ilava 1 02.10.2021 03.10.2021 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 22 23 8 11 15 10
61. DOS II.liga V, 2.kolo KK 2 03.10.2021 03.10.2021 1  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0 23 29 13 8 12 8
62. DOS II.liga Z, 2.kolo BA 2 03.10.2021 03.10.2021 1  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0 14 15 6 3 7 5
63. DOS III.liga V, 3.kolo SB 3 02.10.2021 02.10.2021 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 13 16 5 5 8 5
64. DOS III.liga Z, 3.kolo MT 3 02.10.2021 02.10.2021 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 16 20 7 7 10 7
65. DOS III.liga Z, 3.kolo SI 3 02.10.2021 02.10.2021 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 15 16 6 6 8 6
66. DOS IV.liga, 3.kolo RSL BA 4 03.10.2021 03.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
67. DOS IV.liga, 3.kolo BPR BA 4 03.10.2021 03.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
68. DOS IV.liga, 3.kolo Malinovo 4 03.10.2021 03.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
69. DOS IV.liga, 3.kolo DBK BA 4 03.10.2021 03.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
70. DOS IV.liga, 3.kolo Púchov 4 03.10.2021 03.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
71. DOS IV.liga, 3.kolo Piešťany 4 03.10.2021 03.10.2021 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
72. DOS All England 2021 D 17.03.2021 21.03.2021 1  0.0  0.0  0.0 10.0  0.0  0.0 0 0 0 32 0 0
73. DOS Polish Open 2021 D 25.03.2021 28.03.2021 1 10.0  0.0  0.0 10.0  0.0  0.0 32 0 0 32 0 0
74. DOS ME jednotlivcov 2021 D 27.04.2021 02.05.2021 1 10.0  0.0  0.0 10.0  0.0  0.0 38 0 0 34 0 0
75. DOS Spain Masters 2021 D 18.05.2021 23.05.2021 1  0.0  0.0  0.0 10.0  0.0  0.0 0 0 0 25 0 0
76. DOS Slovenija Int. 2021 D 19.05.2021 22.05.2021 1 10.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 64 0 0 0 0 0
77. DOS Austrian Open 2021 D 27.05.2021 30.05.2021 1 10.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 32 0 0 0 0 0
78. U17 Polish U17 Open G 28.05.2021 30.05.2021 1 10.0 10.0 10.0  0.0  0.0  0.0 45 44 30 0 0 0