Turnaje započítavané do slovenských rebríčkov v sezóne rok 2023




  Kategória
Názov
Typ Dátum zač. Dátum ukon. Časť s. Koeficient disciplín Počet hráčov
7. DOS AS Trenčín A 27.01.2023 29.01.2023 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 61 56 31 34 34 31
12. DOS AC UNIZA Žilina - OM O 10.06.2023 10.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
11. DOS Lokomotíva Košice - OM O 10.06.2023 10.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
10. DOS BKT Trebišov B 01.04.2023 01.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
9. DOS Lokomotíva Košice A 24.03.2023 26.03.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
8. DOS CEVA TN - štvorhry, mixy B 04.03.2023 05.03.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
1. DOS Rebríček 2022 A 01.01.2023 01.01.2023 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0  298  317  183  138  171  146
17. U19 KGB Rožňava C 06.05.2023 06.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
18. U19 ZŠOK Spišská Nová Ves C 20.05.2023 20.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
19. U19 BC Prešov - OM O 27.05.2023 27.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
20. U19 AC UNIZA Žilina - OM O 27.05.2023 27.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
21. U19 AC UNIZA Žilina (M ZA) C 17.06.2023 17.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
16. U19 BC Prešov A 29.04.2023 30.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
15. U19 ZŠOK Spišská Nová Ves C 15.04.2023 15.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
14. U19 AS Trenčín A 25.02.2023 26.02.2023 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
13. U19 KGB Rožňava C 04.02.2023 04.02.2023 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
2. U19 Redukovaný rebríček 2022 A 01.01.2023 01.01.2023 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 58 44 41 66 53 50
30. U17 SP Dolný Kubín B 08.04.2023 08.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
31. U17 ZŠOK Spišská Nová Ves C 15.04.2023 15.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
32. U17 Spoje Bratislava A 15.01.2023 16.01.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
33. U17 ŠK Hrachovo C 06.05.2023 06.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
34. U17 ZŠOK Spišská Nová Ves C 20.05.2023 20.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
35. U17 ŠK Hrachovo C 03.06.2023 03.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
39. U17 AC UNIZA Žilina (M ZA) C 17.06.2023 17.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
38. U17 BC Prešov C 13.06.2023 13.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
37. U17 Spoje Bratislava - OM O 03.06.2023 03.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
36. U17 SP Dolný Kubín - OM O 03.06.2023 03.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
29. U17 BC Prešov B 05.04.2023 05.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
28. U17 BK ZŠ Lendak C 24.03.2023 24.03.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
3. U17 Redukovaný rebríček 2022 A 01.01.2023 01.01.2023 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0  101 95 82 95 88 80
22. U17 Spoje Bratislava - Q Q 14.01.2023 14.01.2023 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 24 22 16 20 16 16
23. U17 BC Prešov - Q Q 15.01.2023 15.01.2023 1  2.0  0.0  2.0  2.0  0.0  2.0 24 0 22 29 0 22
24. U17 BC Prešov C 17.01.2023 17.01.2023 1  1.0  0.0  0.0  1.0  0.0  0.0 32 0 0 29 0 0
25. U17 SP Dolný Kubín A 21.01.2023 22.01.2023 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 24 26 24 24 26 24
26. U17 Spoje Bratislava - Q Q 11.03.2023 11.03.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
27. U17 BC Prešov - Q Q 11.03.2023 11.03.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
52. U15 AC UNIZA Žilina A 22.04.2023 22.04.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
53. U15 KGB Rožňava C 06.05.2023 06.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
54. U15 Lokomotíva Košice C 11.05.2023 11.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
55. U15 BC Prešov - OM O 28.05.2023 28.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
56. U15 Spoje Bratislava - OM O 28.05.2023 28.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
57. U15 BA Malinovo C 28.05.2023 28.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
58. U15 BC Prešov B 30.05.2023 30.05.2023 0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
59. U15 AC UNIZA Žilina (M ZA) C 03.06.2023 03.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
60. U15 Lokomotíva Košice C 15.06.2023 15.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
103. U15 BKK Sliač C 14.02.2023 14.02.2023 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
62. U15 BC Galanta C 25.06.2023 25.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
61. U15 SP Dolný Kubín B 18.06.2023 18.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
51. U15 BC Prešov C 18.04.2023 18.04.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
50. U15 BA Malinovo C 16.04.2023 16.04.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
49. U15 Lokomotíva Košice C 15.04.2023 15.04.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
4. U15 Redukovaný rebríček 2022 A 01.01.2023 01.01.2023 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0  103 84 79  102 99 91
40. U15 Spoje Bratislava - Q Q 28.01.2023 28.01.2023 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 33 30 26 34 32 26
41. U15 BC Prešov - Q Q 29.01.2023 29.01.2023 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 33 28 31 33 26 31
42. U15 BC Prešov C 31.01.2023 31.01.2023 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
43. U15 KGB Rožňava C 04.02.2023 04.02.2023 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
44. U15 Spoje Bratislava A 11.03.2023 11.03.2023 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
48. U15 BKT Trebišov B 02.04.2023 02.04.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
47. U15 BC Galanta B 26.03.2023 26.03.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
46. U15 Spoje Bratislava - Q A 18.03.2023 18.03.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
45. U15 BC Prešov - Q Q 12.03.2023 12.03.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
78. U13 BC Galanta C 15.04.2023 15.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
80. U13 Sokol Ilava B 29.04.2023 29.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
81. U13 ŠK Hrachovo C 06.05.2023 06.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
82. U13 BC Prešov C 09.05.2023 09.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
83. U13 Lokomotíva Košice C 11.05.2023 11.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
84. U13 ZŠOK Spišská Nová Ves C 20.05.2023 20.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
85. U13 SP Dolný Kubín - OM O 20.05.2023 20.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
86. U13 AC UNIZA Žilina - OM O 20.05.2023 20.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
87. U13 BA Malinovo C 28.05.2023 28.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
88. U13 ŠK Hrachovo C 03.06.2023 03.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
89. U13 AC UNIZA Žilina (M ZA) C 03.06.2023 03.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
90. U13 Lokomotíva Košice C 15.06.2023 15.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
91. U13 BC Galanta C 25.06.2023 25.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
79. U13 BA Malinovo C 16.04.2023 16.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
77. U13 ZŠOK Spišská Nová Ves C 15.04.2023 15.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
76. U13 Lokomotíva Košice C 15.04.2023 15.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
5. U13 Redukovaný rebríček 2022 A 01.01.2023 01.01.2023 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 66 56 50 79 69 58
63. U13 BC Prešov - Q Q 14.01.2023 14.01.2023 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 24 24 24 27 26 24
64. U13 AC UNIZA Žilina - Q Q 15.01.2023 15.01.2023 1  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0 23 20 18 18 16 18
65. U13 BC Prešov C 07.02.2023 07.02.2023 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
66. U13 BA Malinovo C 25.02.2023 25.02.2023 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
67. U13 AS Trenčín A 26.02.2023 26.02.2023 1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
68. U13 SP Dolný Kubín B 05.03.2023 05.03.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
69. U13 BC Prešov - Q Q 11.03.2023 11.03.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
75. U13 BC Prešov B 04.04.2023 04.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
74. U13 BKT Trebišov C 02.04.2023 02.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
73. U13 BKR Púchov A 01.04.2023 01.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
72. U13 BC Galanta B 26.03.2023 26.03.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
71. U13 BK ZŠ Lendak C 25.03.2023 25.03.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
70. U13 Sokol Ilava - Q Q 11.03.2023 11.03.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
102. U11 Ilava Mini Cup B 24.06.2023 25.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
101. U11 SP Dolný Kubín B 17.06.2023 17.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
100. U11 Lokomotíva Košice C 15.06.2023 15.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
99. U11 Sokol Ilava - OM O 10.06.2023 10.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
98. U11 BC Prešov - OM O 10.06.2023 10.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
6. U11 Redukovaný rebríček 2022 A 01.01.2023 01.01.2023 0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 23 22 21 38 32 20
96. U11 Lokomotíva Košice C 11.05.2023 11.05.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
95. U11 Sokol Ilava B 29.04.2023 29.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
94. U11 Lokomotíva Košice C 15.04.2023 15.04.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
93. U11 SP Dolný Kubín A 25.03.2023 25.03.2023 2  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0
92. U11 AS Trenčín A 28.01.2023 28.01.2023 1 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 10.0 28 26 26 30 28 26
97. U11 AC UNIZA Žilina (M ZA) C 03.06.2023 03.06.2023 3  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0 0 0 0 0 0 0